Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Beyond Good & Evil mindörökké....

Syberia, Fahrenheit. Grim Fandangot is végigvinném, ha menne win7en.

szerk.: a longest journey-t nem ismerem....magyar feliratos? :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Móci


Móci
addikt

Kedvenc kalandjátékaim:

- Banki ügyintézés délelőtt
- Szállj fel a buszra egy darabban, avagy óvakodj a nyugdíjasoktól
- Egy délelőtt a munkaügyön.

Viccet félretéve sajnos nem tudok mást ajánlani, nem szoktam kalandjátékokkal játszani.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Lenry


Lenry
félisten

Syberia :K
meg a Monkey Island

#4) sghc_toma hopp... jó, hogy szóltál. legalább ötször végigjátszottam azt is, és nagyon szerettem :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

a listadat kiegeszitve a Fahrenheit-tel megvan az en listam.. mindegyik gyonyoru mese..

+ persze a jo kis SCUMM-os kalandok, de azok valahogy mashogy jok.. jo veluk jatszani, de azok utan nem gondolkodtam hetekig a tortenteken, nem ragadtak magukkal..

[ Szerkesztve ]

in asm we trust

(#5) Samus


Samus
addikt

Nem is tudtam, hogy a BGE és a Fahrenheit kalandjáték. Jó utóbbi még lehet az, csak más stílus. Mindenesetre imádtam. Bár a BGE-ben elakadtam egy lopakodós résznél, talán majd újra előveszem, ha megtalálom a mentéseket. A Fahrenheittel is megpróbálkoztam másodszor, de valahogy nem olyan, mint elsőre. Akkor lenyűgözött, imádtam, és utáltam is, mert rettentő nehéz volt bizonyos részeken (főleg, ahol időre ment a dolog). Talán mert tudom, hogy nem könnyű játék.
Ami igazi kaland volt, és játszottam is vele (Syberia-val próbálkoztam, de úgy elakadtam, hogy rendesen...), az a Secret Files: Tunguska. Nem egy nagy durranás. de egy darabig elvoltam vele. Valahogy a kaland nem az én műfajom. Sok türelem kell hozzá, logika.. Oh igen, ami még megfogott, az a Myst IV: Revelation. És az egész széria, az URU is olyan lenyűgöző grafikával bír, hogy hihetetlen. Az a tengerpart és égbolt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) #53246592


#53246592
törölt tag

Abszolút legjobb: Day of the Tentacle
Majdnem olyan jók: Monkey Island 1-2

Hogy ebböl az évezredből is legyen valami :D : Culpa Innata

(#7) adalbert1


adalbert1
veterán

Nekem a Full Throttle tetszett a legjobban, habár sose voltam nagy kalandjátékos...

(#8) .bableWes


.bableWes
őstag

The Elder Scrolls III Morrowind? nekem az a best örökké :B

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#9) salival


salival
aktív tag

Nekem Uncharted 1-2.

YNWA

(#10) The DJ válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


The DJ
addikt

A Fahrenheit kimaradt, de mivel többen is ajánlottátok pótolni fogom :K

A Longest Journey-hoz készült magyarosítás, ha jól tudom, de én ezeket mindig angolul vittem végig, olyan mint a kedvenc filmek...valahogy szinkronnal elvesztik a varázsukat :)

Most, hogy mondjátok a Morrowinddel is sokat játszottam, akkoriban még eléggé akadozva futott a gépemen, de káprázatos és óriási világ volt az, ami elénk tárult benne.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11) Lenry válasza .bableWes (#8) üzenetére


Lenry
félisten

a Morrowind nem kalandjáték, hanem RPG

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) doc


doc
nagyúr

Broken Sword 1-2, The Dig

(#13) Geller72


Geller72
veterán

A BS hatalmas. Mindenképpen próbáld ki szerintem is. Az ízlésünk hasonló. A syberia nálam a második helyen trónol. Az első helyen egyértelműen a Point n' Click királya, a MYST!!
:DD. Életem legnagyobb élménye PC-s játékban. Azóta sem múlta felül semmi.
Ha a Sybériától leesett az állad, akkor ettől bexarsz..:DDD.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.