Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Busterftw


Busterftw
veterán

Nekem sajnos az osszes hasonlo "top-down" jatek nem jon be, ami nem RTS.
Persze ez nem vesz el semmit a jatektol.

Csak elkepzelem ezt TPS/FPS nezetben. :)

(#2) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nekem az utóbbi évek legnagyobb meglepetése volt. Az az atmoszféra...úristen! Ilyennek kellett volna lennie a Cyberpunknak!
Bugok sajnos vannak, quest bugok is, de ezeket ugye lehet javítani. Gunplay élvezetes, zenék eszméletlenek...
Ráadásul PC-n van hozzá magyar felirat.
Aki teheti próbálja ki legalább xbox passban, de amúgy az árát is megéri. :R

(#3) Steven


Steven
addikt

Fiammal akartam játszani pc-xbox 4napja. Online co-op menü nem is indult el PC-n sehogy . Eltelt 3 nap és kijött valami 12gb-s update , letöltötte ment a co-op hurrá . Igen ám ,de csak éppen 4 szer fagyott szarrá a game .

Szvl azt mondom hogy jó játék lenne ha nem lenne ilyen szar bughalmaz. Ebben a formában számomra játszhatatlan épp mikor kezdi magát bele élni az ember le esel valami térképről nagy szürkeség . Be akad liftbe nagy szürkeség csak a karakter látszik stb.
KB mint valami béta teszt program amit ki adtak tesztelni a népnek.

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Pc-n maxon RTX-el nagyon durván néz ki. Hihetetlen, hogy egy ilyen egyszerű játékból ilyen látványt kihoztak. Nálam nem jöttek elő komolyabb bugok.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) BoneDragon válasza Steven (#3) üzenetére


BoneDragon
veterán

A xbox game passos es a steames nem ugyan az. Sajnos az elobbi joval bugosabb, mint a steames. Sok quest nem ment eleinte es RTX se mukodott.

(#6) D013 válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


D013
aktív tag

Első jàrték ahol be mertem kapcsolni a ray tracinget 6700XT-vel, és viszi!

(#7) icemad válasza Busterftw (#1) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD
Az egyik bug miatt előkerült benne az fps nézet.
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Egyelőre az év játékélménye és egyben meglepetése számomra. Egyetlen bug volt amiért ki kellett lépnem és visszatölteni.
Iszonyatosan erős atmoszférája van. Nekem a twin stick, mint műfaj nehéz volt az elején, de amikor vége lett, csak néztem ki a fejemből, hogy akkor most hogyan tovább.
Igazából a sztorija nem erős (bár vannak vicces pillanatok) de annyira( fura ezt így leírni) "hihető" a világ amit alkottak, hogy én néha csak járkáltam a békés területeken és nézelődtem "szívtam magamba a cyberpunkot". A zenéje pedig fenomenális (nekem örökké a szárnyas fejvadász jutott eszembe)

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#9) Busterftw válasza icemad (#7) üzenetére


Busterftw
veterán

Na, hatha modderek majd megoldjak :D

(#10) floatr


floatr
veterán

Vannak benne kisebb-nagyobb bugok, de a hangulata kárpótol. Néha duplán spawnolt egy-egy boss, vagy a boss fight beragadt, miután kinyírtam mindenkit, és újra kellett csinálni.

(#11) BoneDragon válasza icemad (#7) üzenetére


BoneDragon
veterán

Még igy is állatul néz ki, lehet alapból fps játéknak szánták a készitők.

(#12) BoneDragon válasza hitvanyalak (#8) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én is igy voltam vele, gyakran megálltam hosszú percekre és csak ámultam mennyire jól néz ki. :K

(#13) oriic válasza icemad (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

FPS nézet videót linkeltem is a cikkben.

Live-Die-Respawn

(#14) AMD Power válasza Busterftw (#1) üzenetére


AMD Power
titán

FPS biztos jó lett volna. Így nem az!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) lordEVO


lordEVO
tag

Nagyon adta a jatek hangulata, atmoszferaja es a zenek. Remelem javitgatni fogjak, aztan johetne valami expansion pack is kesobb.

(#16) A.tessz


A.tessz
senior tag

Az év meglepetése, messze a legjobb grafika a műfajban! :R

(#17) eL Geri


eL Geri
őstag

Én ugyan még csak kb. 2-3 órát játszottam vele, de az ATM-eket nem értem (még) :D
Van ami pl. életet ad egy kis creditért cserébe, az ok. Mit ad a többi vagy mire való, és honnan látom előre, hogy mit fog adni?

[ Szerkesztve ]

(#18) oriic válasza eL Geri (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HP-n túl adhat még "gránát-energy-t", valamint Energy-t. Képen jobbra alul a bal vörös sáv ugye a HP, jobb oldali Kék sáv pedig kvázi a "mana", ami itt ugye energia, vagyis az ami kell a képességek használatához.

Live-Die-Respawn

(#19) BoneDragon válasza eL Geri (#17) üzenetére


BoneDragon
veterán

Meg lehet hackelni a gepeket, nem kell hozza credit.

(#20) oriic válasza BoneDragon (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az elején még kell, a terminal hack képesség ugye csak később jön.

Live-Die-Respawn

(#21) floatr válasza oriic (#20) üzenetére


floatr
veterán

Ja meg később már van credit is dögivel, nem is tudom mire költeni... :)

(#22) hitvanyalak válasza floatr (#21) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Így van. Bőven 500 fölött fejeztem be és a játék közepétől 2-300m-t is taxival tettem meg.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#23) nanocry válasza floatr (#21) üzenetére


nanocry
tag

1 milla @ lvl 23-nál járok.. Kb értelmét vesztette már a pénz. Nekem már kezd unalmas lenni, de amúgy nagyon jó kis game. Nálam egyenlőre a fő quest bugol, nem tudok tovább menni, majd kiderítem mivan....

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#24) floatr válasza nanocry (#23) üzenetére


floatr
veterán

Volt olyan boss fight, ahol jöttek a csókák folyamatosan, letelt az idő, de nem lépett tovább. Ellenfél sem volt, én meg ott kódorogtam, a boss fight zene a háttérben, és tovább sem lépett. Ilyet párszor eljátszott, és másoknak is meggyűlt vele a baja. Állítólag ilyenkor egy ellenfél a sokszáz közül beakad pályán kívül, és amiatt nem tudsz tovább haladni. Volt olyan, aki találomra kilövöldözött a kapukon, és véletlenül eltalálta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.