Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Tényleg teljesen szubjektív, melyik a kényelmes egér. Én nem is értem, amikor valaki pusztán neten vesz meg egyet, kipróbálás nélkül. Pláne, hogy még nem futottam olyan webbboltba, ahol az egereknél ki lenne írva a méret. Nagy, lapát kezem van, amiben eltűnik a legtöbb kis nyomi egér. Nem a laptoposak, hanem az irodaiak döntő része is.
És még egy ok, amiért "gamer" egérrel dolgozom: az a nyamvadt talp. Röhej, hogy az "irodai" típusokon az a négy darab félcentis korong egy hónap múlva elkezd elcsúszni, és fél éven belül leesik az egyik. Rendes, tartós talpat akarok.

Amíg csak a mikrokapcsoló a gond, az tényleg könnyen átforrasztható. A mostani egerem viszont egy idő után azt kezdte el játszani, hogy a legkisebb statikus kisülésre is (amikor a laminált padlós mászkálás után a géphez ülök) 5-10 másodpercre megszűnik, azaz a Windows felé ledobja magát az USB-ről, majd újracsatlakozik. Ezt nem tudom meggyógyítani.

Találkoztam még nyikorogni kezdett görgővel is, amin egy kis szilikonolaj segített. :)

A tej élet, erő, egészség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.