Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

Nem nevezném túlzottan gyorsnak, a 128 és 256 gigás változat írási sebessége meglehetősen karcsúnak számít manapság. De ezt azért az ár kompenzálja. A 256 gigás változat $160-ért (kb. 36 kHUF) nagyon jó vétel lenne, csak még erre rájön néhány tétel (vám, ÁFA, kisker. haszon) - akkor meg már inkább egy Samsung 840 EVO-t vennék 39k-ért.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Sajnos egy ideje beszorultak az árak. :( Amúgy tetszetős.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#3) djculture válasza bteebi (#1) üzenetére


djculture
félisten

Ezeket ugyse folyamatos szekvenciális adat irásra meg olvasására használod ugyhogy ezek az adatok tök feleslegesek, nem fogsz profitálni semmit abból hogy 500-al irható vagy csak 300-al..
Inkább amire igény lenne a megbizhatóság növelése.

[ Szerkesztve ]

(#4) bteebi válasza djculture (#3) üzenetére


bteebi
veterán

Értem én, hogy valós felhasználásban nem sokat ér a szekvenciális írás/olvasás, az IOPS értékek meg rendben vannak, de arról a címről, hogy "Tempós lett az ADATA Premiere Pro SP920 SSD" nem a kb. 2-3 generációval ezelőtti 180 MB/s-es írási sebesség ugrik be.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) vittorio7 válasza bteebi (#1) üzenetére


vittorio7
őstag

Egyet értek Veled.

(#6) hcs89


hcs89
csendes tag

Támogatja a SMART-ot és a TRIM-et? Nahát, ki látott ilyet?! :DDD
Egy HDD-hez képest tempós, de SSD-k között nem egy nagy eresztés.

[ Szerkesztve ]

(#7) bteebi válasza hcs89 (#6) üzenetére


bteebi
veterán

Lehet, de azért a 256 bites AES titkosítás nem hátrány.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) jerry311


jerry311
nagyúr

...a teljesítményre és a kapacitásra gyúr...

Meghajtoink eseteben a kovetkeyo tualjodnsagokbol valaszthat kettot:
- gyors,
- nagy kapacitasu,
- tartos.
;]

(#9) berVi


berVi
senior tag

Kar, hogy a csamcsung legalabb 1 eve hozza ezt a "tempot".

(#10) Zso2


Zso2
őstag

Mi ez ,PR hír? A cím és az adatok ütik egymást. Inkább úgy mondanám átlagos sebesség. Még az előző generációnál is elérték ezeket az adatokat,vagy keverem a megnevezéseket?

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#11) ViZion


ViZion
félisten

Csak az AES fogott meg, többi nem érdekes különösebben. Ez a titkosítás SW dolog, vagy ki-be kapcsolható? Ha behal a cucc, akkor mi van az adattal? Ha rádugom másik gépre, akkor kell kód, vagy ilyesmi? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Biztos csak én vagyok a rerardált akit ez zavar; de a "tempós" kitétel lassú, megfontoltat jelent. Never mind - az egész ország rosszul használja :/
Esetleg címben ne...
Bocs.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13) kovsol válasza RetepNyaraB (#12) üzenetére


kovsol
titán

Ha valamit szinte mindenki máshogy ért, akkor azt nyugodtan mondhatjuk, hogy inkább azt jelenti. A nyelv az folyton változik.

May the Force be with you!

(#14) TeeBee73 válasza RetepNyaraB (#12) üzenetére


TeeBee73
addikt

Jól használják a címben. 180MB/s írási sebesség 256 bit-es AES mellett.
Lassú, megfontolt. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#15) bteebi válasza jerry311 (#8) üzenetére


bteebi
veterán

Én még ezt kiegészíteném az árral is (olcsó), de ugyanúgy csak kettőt lehetne választani.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#16) oraihunter válasza bteebi (#1) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Jól döntenél. "akkor meg már inkább egy Samsung 840 EVO-t vennék 39k-ért." Én használtam 250Gb os EVO-t , remek, és bazi gyors, és már a mérete is megfelelő.

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#17) demagóg válasza ViZion (#11) üzenetére


demagóg
aktív tag

Ez a titkosítás SW dolog, vagy ki-be kapcsolható?

Kontroller intézi HW szinten, transzparens és nem kapcsolható ki. Ha behal az eszköz, akkor az adatok elvesznek.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.