Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bandit79


Bandit79
aktív tag

Ja hogy egy 4- 5 éve ismert játékra nem jó szoftverrel jönnek ki. A szokásos gyorsan legyen meg, azt majd a júzerek integetnek hogy valami nem jó..🙂

(#2) Alveus válasza Bandit79 (#1) üzenetére


Alveus
tag

El is olvastad a cikket, vagy csak gyorsan benyögtél valami fikázást?

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Arról nincs információ, hogy a Radeon Anti Lag és a Radeon Image Sharpening mikor lesz elérhető Vega kártyákon? :F Múlt héten nagyban letöltöttem hozzá a legújabb drivert, hogy mondom kipróbálom, erre szomorúan konstatáltam, hogy nincs ott az opció a driverben. Aztán látom neten fórumban, hogy Vegára még nincs kész. Pedig milyen nagy felhajtást csináltak körülötte a bemutatón is, de az RDNA tulajokon kívül még senkinek nincs. :(

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) h_143570 válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


h_143570
addikt

Anti Lag a Global Wattman-ban van a billentyukombinacio amivel aktivalhato. A RIS egyenlore 5700-es feature az ha nem tevedek a monitor beallitasoknal van.

(#5) hajbel válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


hajbel
addikt

Van egyáltalán arról hivatalos info, hogy jönni fog? Én már kipróbáltam ReShade segítségével. Mondjuk jó lenne ha nem kéne minden egyes játékra külön-külön feltenni.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#6) Hopkins95 válasza h_143570 (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi, jövő héten otthon leszek és meg is nézem! :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) Tazsam01 válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


Tazsam01
tag

Al rx570-en működik, szerintem a vegán se kéne gondot okozzon, a ris viszont tudtommal csak rdna feature

(#8) Duck663 válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


Duck663
őstag

Ez van jelenleg: [link] Válassz, mit szeretnél.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#9) micafighter válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


micafighter
nagyúr

User error volt ha nem talaltad, nekem vegaval ott van Global Wattmanban, egy togglet kell keresni a Chill mellett.

[ Szerkesztve ]

(#10) Hopkins95 válasza micafighter (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Így van, jó hát én itt a Gaming - Global Graphicsnál kerestem ez alapján, de ott nem jelent meg, viszont a Global Wattmanban még nem nyúlkáltam eddig, az nincs nálam még elfogadva úgymond. De hazaérek már kipróbálom akkor tényleg, mert a Chillt is ki akarom próbálni, hogy Freesync tartományban maradjak.

(#8) Duck663 Lehet szavazni, fantasztikus,, hát akkor az első kettő kapásból pipa és elküld. :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) csonor


csonor
tag

azért elég komoly, hogy a hd7000es szériára is kiadják ezeket...
legalább friss marad driver szinten a hd7790em :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.