Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Még egy fricska a HTC nek... ök mindig is fémházból éltek....... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) #13110016


#13110016
törölt tag

Gyönyörűen néz ki.

(#3) benjonino


benjonino
tag

Jótékonysági egylet. :D
Mindegyik készüléken $33 bukik, de 3 milliót szeretnének eladni.
Szerintem egyszerűbb lenne 3 millió x $33 -t ideadni nekem, és nem is kellene mobilt gyártani. :D

(#4) fene_vad


fene_vad
senior tag

ahhhh elegem van.

Vettem egy redmi note 2-t egy hónapja, most adjam el és vegyek ilyet?
vagy meizu metal-t?

first world problem

Naggyon jól hangzik, úgy látszik elhatározták a kínaiak hogy "elválasztják a férfiakat a kölköktől", beindult az agresszív piacszerzés.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem vagyok biztos hogy buknak ezen.

:) vagy ugy vannak vele, hogy Kinaban a Le szolgaltatasokbol visszajon

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Lord Sidious válasza fene_vad (#4) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

:D mostanaban rad jar a rud a bejelentesek teren :D nem az elso keszulek bejelentes aminel megbantad az "elhamarkodott" vasarlast :D
Amugy spec alapjan tenyleg jol hangzik a telo, de ez a 33$ minuszba gyartuk es adunk kicsit mese habbal szvsz. Meg ha piacot is akarnak szerezni es promozni a markat.

[ Szerkesztve ]

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Valamiért kicsit keveslem én azt az árat ( lol ilyet is lehet) a softwareből spóroltak netán? A meizu metal is ennyibe kerül de ott ismerem a rendszert és az nagyon tuti, itt meg nem tudom milyen. :U

Finn the human

(#8) akosxyz


akosxyz
senior tag

Elegáns, jól néz ki :)

benjonino: Jó ötlet :D :C

(#9) garrotter


garrotter
tag

Huh, ez a telefon nagyon jól hangzik, talán a következő telefonom majd tőlük lesz (most már én is rendeltem redmi note 2-t :) )

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#10) #65577472 válasza fene_vad (#4) üzenetére


#65577472
törölt tag

Jól választottál ;)

LeUI egy bughalmaz jelenleg, van még mit csiszolni rajta bőven.

(#12) RaveForce válasza fene_vad (#4) üzenetére


RaveForce
veterán

én is csak kamillázok naponta, hogy jobbnál jobb kínai cuccok jönnek ki nevetséges áron, és amennyire eddig tudtam dönteni simán a nagyok között amikor oda került a sor, kb most fogalmam se lenne h melyiket válasszam ha ezek közül kéne... (bár a flyme évek óta tetszik, tehát lehet meizu lenne az ;] )

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13) konczy3


konczy3
senior tag

Persze buknak rajta nagyon rendesek ők adhatnák ingyen is hamarabb becsődölnének :)

Never Settle

(#14) balint355


balint355
aktív tag

Lehet, hogy a gyártáson buknak, de gondolom szolgáltatásokból visszajön. Amúgy jól néz ki, egyre komolyabbak a kínai telók :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#15) leslien


leslien
nagyúr

tiszta falból veszek majd egyet... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16) Segal


Segal
veterán

"A LeTV csatlakozik az USB Type-C vonalhoz, az 1s ugyanis már ilyen csatlakozót kapott"

Az összes LeTV mobilnak ilyen csatlakozója van tehát nagyon nem most csatlakoztak.
Nekem amúgy LeTV 1 Max-om van és azért mielőtt mindenki ilyen mobilt szeretne megemlítem hogy csak olyannak tudom ajánlani aki otthonosan mozog a telefon buherálásába mert alapból nincs semmi google szolgáltatás a telefonon tehát se gmail, se play áruház, se youtube stb.
Alapból a magyar nyelvet sem támogatja, le van tiltva alapból a 800 mhz tehát van vele munka bőven mire használható állapotba kerül de megéri eljátszani vele mert roppant jó telefonokat csinálnak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17) pit450 válasza Segal (#16) üzenetére


pit450
aktív tag

A 800 MHz - t is rá lehet hegeszteni utólag?

(#18) Segal válasza pit450 (#17) üzenetére


Segal
veterán

Ezt a Soc-ot nem ismerem teljesen de mivel találtam egy HTC-t is ami ilyennel jött ezért gondolom ez is támogatja alapból. A Max-omba Snapdragon 810 van arról biztosan tudom hogy támogatja, csak mivel ezeket kínába forgalmazzák ahol erre nincs szükség ezért szoftveresen letiltják bennük ezt a frekvenciát. Persze amit 1 ember letilt azt 1 másik fel is tud oldani :DDD
Annyi a lényeg hogy ehez a mobilhoz elengedhetetlen a root és a TWRP ha itthon szeretnéd használni de az sem baj ha a leendő vásárló tisztába van még a SuperSU, a busybox, MoreLocale, Xposed fogalmával.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19) doki13


doki13
aktív tag

Ez a leTV engem is erdekelne...csak a franya 800at nem tudja

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#20) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Már az előző LeTv is igen jó volt, de ez nagyon klassznak tűnik.

(#21) Haneto


Haneto
tag

Kapják be már bocsánat! A Sima egyet (x600) anno majdnem dupla ennyiért vettem. Ez meg még jobb is nála ... :))

Xiaomi Mi 9T Pro

(#22) Fejvadi válasza Haneto (#21) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez mindig így van. Veszünk valamit és nemsokkal később kijön egy jobb, olcsóbban. Ezen az alapon nem is vennénk újat soha. Régebben 1 évet vártunk, hogy na vajon mi lesz az új. :)

(#23) blueMerle válasza Segal (#18) üzenetére


blueMerle
veterán

SuperSU, a busybox, MoreLocale, Xposed fogalmával.

Na akkor ez részemről ennyi volt :DDD

(#24) Cifu válasza Haneto (#21) üzenetére


Cifu
nagyúr

A mókás az, hogy még mindig drágább a sima egyes, mint az az ár, amit itt mondanak.

Megj.: néhány helyen én nem 0.9 másodperces, hanem 0.09 másodperces fókuszt olvastam. Szvsz a hírben el van írva...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#25) Haneto válasza Cifu (#24) üzenetére


Haneto
tag

Itt is 0,09 van és ez a hivatalos oldal. :)

Xiaomi Mi 9T Pro

(#26) wolfman


wolfman
veterán

Most ahgy így olvasom mit tud és látom hogy néz ki (mondjuk ezek a promó képek mindig csalnak kicsit kávában stb) nagyon kedvem lenne kipróbálni milyen kézbe venni, használni. 6.0 andoridot vajon kapni fog-e?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27) leslien válasza Haneto (#25) üzenetére


leslien
nagyúr

gondolom ezen sincs alapból Google?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#28) Csapoati válasza Matada2.3 (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Piacszerző ár. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) Haneto válasza leslien (#27) üzenetére


Haneto
tag

Nincs.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#30) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Specifikáció alapján nagyon jó kis készülék, de ahogy olvasom a szoftver a gyenge láncszem, mint általában.

Laci

(#31) kakuk.tamas válasza Matada2.3 (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szoftverből spórolás = kaka support.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#32) szebev válasza Gusztáv (#30) üzenetére


szebev
senior tag

Valahol el kell rontani ennyi pénzért.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#33) Segal válasza Gusztáv (#30) üzenetére


Segal
veterán

Azért nem annyira vészes a helyzet mert root után felrakható a play áruház és onnantól minden ugyanúgy telepíthető.
Nekem az tetszik a leginkább hogy ezt már 5.1.1.-el jelentették be így remélhetőleg 1-2 héten belül mi is megkapjuk a frissebb androidot a telefonunkra :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#34) Roadhammer


Roadhammer
tag

Itt egy kisvideó. Szép telefon.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#35) Haneto válasza Roadhammer (#34) üzenetére


Haneto
tag

Ez még a sima 1-es doboza.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#36) Roadhammer válasza Haneto (#35) üzenetére


Roadhammer
tag

Igen, közben azt a linket le is szedtem, meg teljesen átszerkesztettem a hozzászólásomat. :U

[ Szerkesztve ]

(#37) KION3524


KION3524
tag

Én egy hónapja vettem Lenovo A7000-et ugyanennyiért, de most hogy olvastam a tesztet, nagyon megbántam, hogy azt választottam :D Otthon vagyok a ROOT, CWM, Cyanogenmod, Xposed, és hasonló fogalmakban, szóval én csak örülnék neki, ha használhatnám. Lenovonál ha rootolod, már nem tudod telepíteni a frissítéseket :(

[ Szerkesztve ]

(#38) daniel909


daniel909
addikt

előről tiszta one m7 boomsound nélkül. de tényleg jol nez ki,

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#39) Graphics válasza KION3524 (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erdekes. P70-esem van, rootoltam is, twrp is felment, megis minden OTA update megjott es fel is ment..

Szoval nem igaz , hogy rootolas utan nem megy a frissites

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) B.i.L


B.i.L
senior tag

Fogtam a kezemben...impozáns :K
Fórumtárs 200 dollár értékben vette.NC.

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#41) krics


krics
tag

csovaz, par perce nyomkodom, forumtarstol vettem 85-ert karacsonyra a gyereknek, vehettem volna olcsobban is, de mar nem akartam rizikozni, ideer-e addig. A dobozban ket uvegfolia, type c kabel es tolto, meg egy atlatszo szilikontok volt. A kepernyo valami brutal szep. A hangszororol bar annak ellenere, hogy azt olvastam valahol, hogy dual stereo speaker van az aljan, ugyan a furatok ott vannak, de a bal oldali csak disznek van, egyedul a jobb oldali hangszorobol jon hang, de kis tulzassal elve majdnem laptop szinten szol. Ugy latom nem gyari rom van rajta, hanem bolti, mivel a gapps mar telepitve volt es bloatware sincs rajta, root nincs. Dizajnra az elolap nekem az elephone p7000-re hasonlit, de a home gomb itt nem vilagit kulonbozo szinekkel. Charger tenyleg gyorstolteses, kb 40 perce tettem fel a csatlakozora, es 30%-rol most jar 89%-on. Antutu egyelore nem fut le ezen a romon, a 3d benchmark resze a play szerint nem kompatibilis a device-szal. Google now lunchert sem engedi futni, mert a jelenlegi launchert nem lehet deaktivalni per pillanat. Ahogy a playre beregisztraltam es elkezdett siznkronizalni, rendesen bemelegedett a hatlap kozepso/felso tajeka. Kamerahoz annyira nem ertek, de talan kicsit zajosabb az elvart szinttol, illetve kicsit elesebb kepeket is csinalhatna. Oktober 23-i kiadasu eui5.5.007s romverzio van rajta, azota mar jott ki 8s is illetve a heten jon majd a 9s is ha minden igaz, de ezzel a rommal nem megy az ota frissites, igy most este keresek majd s remelem talalok gyari romot is, ami tamogatja. Egyelore ennyi, folyt kov a napokban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.