Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Na ezt nevezem támogatásnak!

(#2) lev258


lev258
veterán

Lenne egy kérdésem, mindössze kíváncsiságból.
Korábban az Apple ragaszkodott ahhoz, hogy náluk csak Metal lesz, Vulkan nem. Később persze megszületett a MoltenVK réteg is.
Mi az aktuális helyzet, mit jelent az OSX támogatás a cikk szempontjából?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#3) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én lemaradtam, hogy miként jön össze "egyszerre 9 Vulkan játék". :U
Ahogy kivettem, lényegében 4 Serious és 1 Talos, tehát összesen 5 játékuk van (egy félkész Serious részt is beleszámolva), amikből ezután gyakorlatilag mindnek lesz "normál" és VR verziója is (illetve néhánynak már most is van félkészen), így bár akár vehetnénk is 10-nek (2x5), és esetleg levonhatnánk belőle a "normál" (nem-VR) Talos-t (mert hogy annak már régóta van félkész Vulkán módja), de szerintem miután így egységesítik a motort, és mindet egyformán lehet VR-al vagy anélkül is játszani, szerintem sokkal korrektebb lenne 5 játéknak számolni őket, mintsem 10-nek (illetve a mostani Talos verzió félkész Vulkan módját nem tudom tényleg érdemes-e levonni a 10-ből, ha most ez is újabb motort kap, ez így "kidobott" tesztnek tűnik, tehát lényegében elveszti a mostani, majd más formában újra megkapja a Talos a Vulkan módot a motorcserével).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#4) huskydog17 válasza lev258 (#2) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ezt inkább Alen-től kérdezd, nyugodtan megkérdezheted Steam fórumon is, biztosan fog válaszolni.

Amúgy néhány új dolgot lehet olvasni a dologgal kapcsolatban itt.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5) Scholes9 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Komoly tényleg :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.