Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) kenwood válasza mbalint987 (#13) üzenetére


kenwood
veterán

az onbizalom-hiany a legtobbszor abbol fakad, hogy nem vagy kompatibilis a kozossegekkel,es nem kapsz pozitiv visszajelzest.

az opitimistak azzal szoktak motivalni az onbizalomhianyosokat,hogy legyen nekik tobb.
ez mukodhet azoknal,akik nem ertekelik realisan a kornyezeti visszajelzeseket,de egy olyan embernek, aki unalmas, rosszak az otletei, lehangolja a tarsasagot stb ... semmit nem fog erni.
Sot, egy "szar arc" kimondottan idegesito tud lenni,ha melle onbizalma is van.
Nekem is van olyan kollegam,akivel semmi baj nincs, de ha lehet valasztani, hogy oten menjunk nelkule,vagy hatan vele valahova, akkor mindneki az elobbit fogja valasztani, mert semmit nem tud erdemben hozzarakni egy kotetlen beszelgeteshez.

Nem ismerem az OP-t, ebbol a leirasbol sem ismertem meg
Valszeg o nem ilyen, de szerintem nagyon sok embernek azert nincs onbizalma,mert realisan latja a helyzetet,es nincs is oka ra,hogy legyen.

Parkapcsolat-szinten meg a kulso is , a tartas,a kiallas, rang/dominancia is sokat szamit.

Mint amikor a bravoba irtja az ember,hogy "nem merem megszolitani se", es jon a motivalo valasz. : menj oda,biztos jo lesz.

Ami tok jo,csak ha egy 170 kilos budos,pattanasos ficko egy manokent nem mer megszolitani, akkor annak lehet barmilyen tanacsot adni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.