Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geller72


Geller72
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#2) #90088192 válasza Geller72 (#1) üzenetére


#90088192
törölt tag

Elso kerdes: Miert pont most?

A többiről meg annyit, számvetés fontos, de tudunk-e valamiben segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

10 érdekes tény rólam, amit tudnod kell:

1. Szeretek programozni.

10. Sokszor nagyon fárasztó a humorom.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) #90088192 válasza lezso6 (#3) üzenetére


#90088192
törölt tag

kifelejtetted a +2 pontot vagyis

B Ismerem a szamrendszereket
C Hexadecimalis az isten :DDD

(#5) lezso6 válasza #90088192 (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, tényleg, ő meg duodecimális rendszert használ. :D Akkor tehát a pórnép által használt decimális rendszer szerint hamarosan 36 éves lesz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) #90088192 válasza lezso6 (#5) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ezt ha kifejtened egy kicsit bovebben, mert a BCD-t meg ertem, de mi a fene az a DUO decimalis rendszer ? :DDD

(#7) lezso6 válasza #90088192 (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

12-es számrendszer.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) #90088192 válasza lezso6 (#7) üzenetére


#90088192
törölt tag

Aha ezt ebben a formában meg nem hallottam, de logikus. Vettem egy nyomaték kulcsot, az meg 14-es számrendszerben állítható, egy fordulat 14 Nm, es úgy vannak a beosztások is. Hogyan jött ki nekik azt nem tudom de körberöhögtem őket egy párszor :DD

(#9) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Látom, látom egyesek vicces kedvében vannak, aminek én örülök is. Na de hogy az első felém szegezett kérdésre válaszoljak, az 1. pontba bele van rejtve a válasz (30 éves leszek).

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

+3 Nem vagyok náci, csak 88-ban születtem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) #90088192 válasza Tamás88 (#9) üzenetére


#90088192
törölt tag

En 34 leszek, és ahogy latod egy ideje próbálok kérdéseket, feltenni, illetve nézőpontot megosztani... Ezert érdekel, miként lehet hasznodra ez az írás, úgy hogy közben mi is tudunk tenni az ügy érdekében?

(#12) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ugye nem lesz +3 pontként egy "coming out" :D

[ Szerkesztve ]

(#13) mbalint987 válasza KaiotEch (#12) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Arra lennék egyébként kíváncsi, hogy az önbizalom-hiány mint jelenség honnan fakadhat. Gyermekkor? Trauma? Személyiség? Környezet? Vagy mind egyszerre? Ha ezt sikerülne leküzdened, biztos vagyok benne hogy hamar könnyebbé válna az életed, és mondjuk a párkapcsolat-keresés is.
(ez a rész nem válasz akart lenni)

(#12) KaiotEch: Az említett műfaj mondjuk nem ismeretlen a Logout-on :K

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#14) Eastman


Eastman
őstag

...és neki is van egy szavazata.

Úgyhogy Te is menj el gyorsan szavazni! :D :D :DDD ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) petipetya


petipetya
nagyúr

A 10+1. ponton változtass, és akkor nőni fog az önbizalmad is.

"nincs rá lezsóidő"

(#16) lezso6 válasza petipetya (#15) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Inkább szociopata lesz. Nem bunkónak kell lenni, hanem tudni kell kiállni magadért, s ezt nem mások rovására. Egyáltalán nem nehéz ez, csak kicsit tudatosabnak kell lenni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17) kenwood válasza mbalint987 (#13) üzenetére


kenwood
veterán

az onbizalom-hiany a legtobbszor abbol fakad, hogy nem vagy kompatibilis a kozossegekkel,es nem kapsz pozitiv visszajelzest.

az opitimistak azzal szoktak motivalni az onbizalomhianyosokat,hogy legyen nekik tobb.
ez mukodhet azoknal,akik nem ertekelik realisan a kornyezeti visszajelzeseket,de egy olyan embernek, aki unalmas, rosszak az otletei, lehangolja a tarsasagot stb ... semmit nem fog erni.
Sot, egy "szar arc" kimondottan idegesito tud lenni,ha melle onbizalma is van.
Nekem is van olyan kollegam,akivel semmi baj nincs, de ha lehet valasztani, hogy oten menjunk nelkule,vagy hatan vele valahova, akkor mindneki az elobbit fogja valasztani, mert semmit nem tud erdemben hozzarakni egy kotetlen beszelgeteshez.

Nem ismerem az OP-t, ebbol a leirasbol sem ismertem meg
Valszeg o nem ilyen, de szerintem nagyon sok embernek azert nincs onbizalma,mert realisan latja a helyzetet,es nincs is oka ra,hogy legyen.

Parkapcsolat-szinten meg a kulso is , a tartas,a kiallas, rang/dominancia is sokat szamit.

Mint amikor a bravoba irtja az ember,hogy "nem merem megszolitani se", es jon a motivalo valasz. : menj oda,biztos jo lesz.

Ami tok jo,csak ha egy 170 kilos budos,pattanasos ficko egy manokent nem mer megszolitani, akkor annak lehet barmilyen tanacsot adni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18) joysefke válasza Eastman (#14) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

:))

(#19) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Az életben a párkapcsolatépítés egy tök természetes folyamat és teljesen rendben van, ha vágyódik az ember utána. Ha megfelelő párral jól sikerül kiépíteni akkor a szabadságod is inkább nagyobb lesz, mint kisebb.

Ha úgy érzed, hogy önbizalom, pártalálás vagy egyéb olyan dolgokban az életben amivel nem ott szeretnél tartani ahol épp tartasz, akkor bátran ajánlom neked ezt a helyet: [link]

A konkrét témában pedig van egy könyv ami elég jó alapot adhat arra nézve, hogy hogyan is működnek ezek a dolgok: [link]

Nem reklám jellegű a hsz, személyes tapasztalom van mindkettővel.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#20) Narxis


Narxis
nagyúr

Ezt így csak így most ide? Hát jó. :DD

Thanos was right.

(#21) Fáraó


Fáraó
őstag

Rendben, hogy a Logoutra minden témában lehet írni, rendben, hogy megjelenik az írás. Azt viszont nem értem, ehhez az íráshoz mit (és miért) lehet hozzászólni??? Mintha házhoz kérted volna a savazást... :)

Ám végül is jó olvasni a hsz-eket, feldobta a napom egy kicsit. :D

Btw, erről a klasszikus vadászos vicc jutott az eszembe

Megy a vadász az erdőben, egyszer csak meglát egy barlangot. Belelő kettőt, kis idő múlva sértetlenül kijön a medve:
– Ejnye vadász, megpróbáltál megölni. Egy módon nem öllek meg, ha leszopsz.
A vadász nem tud mit tenni, megteszi amit a medve kért. Másnap megint megy a barlanghoz, ezúttal egy géppisztollyal. Beleereszt egy sorozatot, kis idő múlva sértetlenül kijön a medve:
– Ejnye vadász, megint megpróbáltál megölni. Egy módon nem öllek meg, ha leszopsz.
Hát a vadász megint megteszi, hogy mentse az életét. Harmadnap teljesen felfegyverkezve megy a barlanghoz. Ráereszt 3 aknát. A barlang teljesen összeomlik, nagy por száll fel. Kis idő múlva sértetlenül előjön a medve a vállát porolva:
– Vadász, vadász te szopni jársz ide…

VIGYORRRGAZMUS.....

(#22) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Tíz érdekes tény, amit én tudok rólad:

1. Most ezt olvasod.

2. Kezdesz rájönni, hogy ez egy hülye tény.

4. Nem vetted észre, hogy kihagytam a harmadikat.

5. Most leellenőrizted.

6. Mosolyogsz.

7. Még mindig olvasod, pedig elég nagy hülyeség.

9. Észre se vetted, hogy kihagytam a nyolcast.

10. Megint leellenőrzöd és mosolyogsz azon, hogy miért nem vetted észre újra.

11. Élvezed.

12. Nem veszed észre, hogy csak tíz tényről volt szó?

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.