Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) humulilupuli


humulilupuli
újonc

Ahoj Poplacsek!

Ná já! Gratulálok! Kiíratd magadból. Igazán jól tetted ;] Én csak mindig kárálok, időnként beszólok.
Nálunk három motor van. Egy donor, mert kábé három éve elütötték az uramat, átrepült (egy taxi felett), egy új MZ, már amennyire újnak lehet nevezni egy MZ-t, aminek az árát nagy-nehezen köhögtük ki, egy Yamaha (yo má szó... by modern talking, mert legalább annyi idős, mint Thomas Anders), na és egy kölcsönakpott quad.
Mi még nem vagyunk összeházasodva, én esküvőt szeretnék, ő egy új motort, mert hát ugye az MZ olyan, mintha Trabanttal járna a BMW-k közé...

Értem én, csak nem szeretem. Amúgy is enyhén szólva hajlamos a balesetekre - már egészen úgy néz ki, mint Mr. Teufel a Macskafogóból - tudom, hogy igen, vigyáz magára, de én valahogy megelégszem a 80-as max sebességű emzével, minthogy beleugorjon egy Fraser-be és elkezdjen össze-vissza száguldozni.

De igen, önző is vagyok. Úgy érzem, nekem is járna már valami a családi kasszából, de valahogy mindig azt kapom meg, hogy az a tiéd is lesz, Te is járhatsz majd vele, sőt elmehetünk Olaszországba vele és beutazhatjuk Európát.
Kár, hogy nem tudok motorozni... és valahogy nem is kívánok meg megtanulni, mert olyan hülye szervezetem van, hogy még ha széltől védve ülök is hátul, ha nincs 40 fok árnyékban, én bizony felfázok...
Azt szoktam mondani, hogy jó, veszek majd kétszáz ruhát és te is felveheted majd őket, hogy elmenj bennük a közértbe!

Ez van. El kell fogadni. Erről aztán le nem mondanak. Soha. Ahogy Subb Bass Monster mondta:
"...Önindító, egy laza gázfröccs,
A kipufogón keresztül adrenalin bombát lök.
Libabőr a kézen, és a szőrszálak a háton
Körülbelül úgy állnak, ahogy a lábam áll a gázon
Na ez az, amit szeretek, ha dolgoznak a szelepek
Ha az út kövére feszülve sikítanak a kerekek.
Ha a turbó vígan fütyörészve, vérvörösre izzik,
Ha a szuper nagyon ízlik, s ettől vadabb, mint a grizzly-k.
Csak repesztek, hajtok, mint egy bajnok
A külvilágot minden problémájával kizárják az ajtók.
Magam mögött hagyva, mind ezt a zagyvaságot
Szélsebesen hajtva, nincs ember akinek megállok.
Ilyenné válok a motorduruzsolástól,
A szúrós benzingőztől, az égett gumi szagától.
A süvítő széltől, az elsuhanó fáktól
Minden egyes száguldáskor rám tör a…
(refr:)Sebességmámor..."
Pusz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.