Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Reméljük ebben jó kamera lesz és nem megy feljebb az ára! :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2) batai15


batai15
félisten

T mint terminátor?

(#3) A 2. Vesztes válasza holozis_HUN (#1) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Látom a hozzászólásaidból, hogy neked sem jött be a SONY kamera. Amúgy csatlakozom, én is remélem, hogy ebbe beleraknak valami frankót! Pl a Csamcsung S6-ét. :D Jelenleg nem tudok nála jobbat.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4) holozis_HUN válasza A 2. Vesztes (#3) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Lehet a sonyval is jó fotót lőni, de vagy 5x kell lróbálkozni. Remélem vmélyik szoftver frissítés javít ezen.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5) shifty! válasza batai15 (#2) üzenetére


shifty!
senior tag

T, mint "Tegyünk le az asztalra újra valami értelmeset"

Szvsz, ha kártyafüggetlen ~80-ért lesz, abból egy nyomottabb szolgáltatói áron egész kellemes középkat. készülék lenne, külön üdvözlendő a jobb féle MediaTek chipset :)

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#6) 5423r


5423r
tag

Remélem vízállóság és sztereó hangszóró is lesz, akkor lehet erre cserélem a Z3 dualt, az nekem kicsit kicsi.

(#7) holozis_HUN válasza 5423r (#6) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Euért az árért kétlem, hogy lész vízállóság, és szerintem az összeszerelés minősége se lesz olyan, mint a zászlóshajóé.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#8) Fr0z3n válasza shifty! (#5) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nyomottabb szolgáltató árat te se gondolod komolyan?! :Y

[ Szerkesztve ]

(#9) shifty! válasza Fr0z3n (#8) üzenetére


shifty!
senior tag

Kósza remény...:DDD
Sajnos nem jellemző folyamat, és bár nagyon vágyom rá, az M4 Aqua is egy szerintem túlárazott telefon - szolgáltató ide vagy oda...

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#10) gerii


gerii
addikt

Fogadjuk, hogy 100 felett fog nyitni :P
Annyit meg nem ér a felirat az elején.

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Szeritnem a T2 Ultra és a T3 kellemes készülékek voltak. Nincs velük gond, rendesen működnek. Oké oké a kamera sarkallatos pont.

De nekem pl egy Xperia Z-vel (sima Z, melyen siralmas kameraszoftver van) sikerült beltérben értelmes képet lőnöm. Lehet jól fotózni a sonykkal, de hosszú idő, sok próbálkozás. (Z3C-t csak pár perc erejéig nyomkodtam, avval már nem volt túl nehéz jó képet lőnöm. Tehát fejlődik a Sony. Ami hiba, az a nevetséges hangminőség. Hátsó hangszóró és videófelvétel. Z/Z1/Z2 kuka. Vicc. M2 detto. Viszont néztem egy koncertet a youtube-on,ami Z3-mal készült és az tetszett. De ez nem a sony hibája, szvsz a készülékek kétharmadának szar a hangja videófelvétel közben. Elég csak meghallgatni az MA teszteket.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) telemundo válasza 5423r (#6) üzenetére


telemundo
tag

Arra ott az M4 Aqua.

Ez ne legyen vízálló. Úgy talán megáll 90 körül. Bár remélhetőleg alatta.

[ Szerkesztve ]

Kínáé a jövő :)

(#13) Paul119 válasza janeszgol (#11) üzenetére


Paul119
addikt

Sima Zvel én is szívtam kamera terén bár keveset fotózok Úgyhogy annyira nem vágott a földhöz:) hátha erre érdemes lesz a z1emet cserélni:))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Remélem jól lesz beárazva... :)

(#15) #06658560 válasza holozis_HUN (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem a Sony kamera jó. A THL-emben legalábbis az volt. A szoftver, viszont gyalázat a normál 4.4 android gyári apphoz mérve.

(#16) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Tetszetős a külső.

(#17) 5423r válasza telemundo (#12) üzenetére


5423r
tag

Kicsi nekem a Z3 kijelzője, erre vegyek kisebbet? :DDD
Nagyobb kijelzője vágyom, vízállósággal, és dual sim lehetőséggel, nem kisebbre.

(#7) holozis_HUN: remélem is, hogy nem lesz olyan, ennél jobb összeszerelés kéne szerintem egy zászlóshajónak. :D ;] persze azért rendben van, de szerintem lehet ennél jobb.

(#18) holozis_HUN válasza 5423r (#17) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nincs panasz a Z3 összeszerelésére, nem recseg sehol, mindenhol minden alkatrész a helyén van, nincsenek hézagok stb és ez a vízállóságnak is betudható :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#19) dzsi23 válasza Fr0z3n (#8) üzenetére


dzsi23
addikt

A telenornál néha egész jó árak vannak. :K Viszont nem tudom, hol fog ez 80-ba kerülni, de szerintem nem itthon. :N Bár az M4 is 80 a telenornál, függetlenül inkább 100.

[ Szerkesztve ]

(#20) 5423r válasza holozis_HUN (#18) üzenetére


5423r
tag

Sony Xperia Z3 dual telefonom van, tudom milyen az összeszerelés, ráadásul többet is átfésültem. Lehetne ez jobb, nem recseg, nem mozog, csak egyszerűen a Meizu vagy a Huawei valahogy passzosabban rakja össze a készülékeit, csak köztük nincs rendes vízálló. :)
Ha szarkínainak megy tökéletesen, akkor mehetne prémiumjapánnak is. :DDD

(#21) HawerKing


HawerKing
őstag

Reg volt mar Sony mobilom, lehet az idei Sonyk kozul beszerzek egyet , ezt meg azert megvarom hogy ,milyen lesz

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#22) holozis_HUN válasza 5423r (#20) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem sima Z3 vqn, nekem teljesen megfeleljó minőségű, üveg + alumínium kombó masszívnak érzem :) nekem nagyon bejön az összeszerelése.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#23) Mr.Silkó válasza shifty! (#5) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Vagy: 'T'- mint: Tényleg megpróbálunk egy telefont vékony kerettel piacra dobni. ;)

(#24) janeszgol válasza Mr.Silkó (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

T, mint Túlélőcsomag.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) Mr.Silkó válasza janeszgol (#24) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akár. :)

(#26) Beri78


Beri78
őstag

tuti biztos, hogy 100 alatt nem lesz ez a szépség :(((

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#27) isti215


isti215
tag

Ha tényleg 80 lesz akkor ez egy népszerű telefon lesz.A t sorozat mindig is jó volt.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#28) blagolf


blagolf
senior tag

Volt szó arról hogy az Xperia P kap ilyen keret nélküli kijelzős utódot. Akkor az kamu? Pedig ez nekem túl nagy. Jó lenne egy 5 collos keret nélküli telefon tőlük. Az kb akkora lenne mint a Z3 Compact. :K

Üdv, Zoli

(#29) janeszgol válasza blagolf (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Sony Ericsson P1? Igen, kamu volt ennek az utódja. (Xperia P2 lett volna vagy Sony P2. Fene tudja már.)
Xperia P az más. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) Luck Dragon

Egész korrekt, már csak az akku legyen jó és maradjon a 80E kezdő ár, ami tudom irreális dolognak hangzik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) #06658560 válasza janeszgol (#24) üzenetére


#06658560
törölt tag

T, mint magenta.

(#32) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ha 100k alatt kezdene, és normális kijelző kerül bele, akkor igen jó vétel lehetne. Csak nehogy ebbe is 8GB háttértár legyen. :DDD

(#33) laci_csk


laci_csk
senior tag

A T2 Ultram nagyon jo, szerintem ez meg jobb kell hogy legyen.

Xperia XZ3

(#34) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem rossz, nem rossz. Az ár is kellemes. Bár én már nem várok sokat a középkategóriás sonyktól.

Finn the human

(#35) Ádám16


Ádám16
addikt

Ezzel az UI-val kezdhetnének valamit, mert már unalmasabb részemről, mint egy TW.

(#36) laci_csk


laci_csk
senior tag

Lehet hogy C5 Ultra lesz a neve

Xperia XZ3

(#37) Enci1983 válasza Ádám16 (#35) üzenetére


Enci1983
senior tag

Szerintem meg pont ne nagyon variálják mert az egyik legkönnyebb és legszebb felület.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.