Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

A Vodafone szóvivője kiemelte, hogy nem a T-Mobile – Apple exkluzív megállapodást kívánják megtámadni, de irritálja, hogy nem az övé lett a szerződés, valamint nem célja az Apple iPhone németországi értékesítésének korlátozása sem, de azért milyen jó lenne, ha a konkurencia mégsem árulhatná a készüléket.

Vajon lesz-e válasz pl az F700 miatt?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) bolondember válasza fateless (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

régebben a németeknél az ELŐFIZETÉSES telefonok függetlenek voltak... és a cikkben is benne van, h legkésőbb a szerződés bontásakor FÜGGETLENNEK kell lennie a készüléknek - amit, ugyebár almánk nem fog/akar bevállalni... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) fateless válasza bolondember (#2) üzenetére


fateless
veterán

De azért azt te sem gondolod komolyan, hogy a Voda csupán a szegény vásárlók iránti aggodalomból kifolyólag tette meg ezt a lépést.
(Noha T-s még soha nem voltam és egyenlőre nem is akarok lenni, azért itt rendesen támadás alatt áll)

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) bolondember válasza fateless (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, ezt én se mondtam... :DDD

de viszont valamilyen szinten teljes mértékben igazuk van, ha tényleg ellenkezik a szabályokkal... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Mi a szösz?

Európában ezekszerint mégsem megy olyan olajozottan ez a dolog?
Először a Franciák tettek keresztbe az Apple-nek, most meg a Német Vodafone?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6) ddddd4


ddddd4
tag

A Voda sokkal jobb a Trénél.

Vodafone

(#7) ottoyes válasza ddddd4 (#6) üzenetére


ottoyes
senior tag

na ez egy tömör,és velős vélemény volt..egyetértünk..

Ottoyes

(#8) #64791808 válasza ddddd4 (#6) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nemigaaaz!!! A Zénapukám sokkal jobb homokozóóóót csinált, mint a tijéééééd!

idióta...

(#9) Sn00k válasza #64791808 (#8) üzenetére


Sn00k
veterán

muhahahaha ;]

3njoy the Lif3

(#10) ddddd4 válasza ottoyes (#7) üzenetére


ddddd4
tag

így igaz. a tré bogjába belinkeltem azt hogy jártam a trével.

Vodafone

(#11) ddddd4 válasza #64791808 (#8) üzenetére


ddddd4
tag

hahahahahahahahah ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Vodafone

(#12) stichus


stichus
tag

ez azért szánalmas. egyik sem jobb, mint a másik. mindegyiknek csak a saját profitja a lényeg. se több, se kevesebb, oszt jó napot. a kapitalizmus alaptörvénye.

(#13) p1k1


p1k1
csendes tag

http://index.hu/tech/mobil/2009/06/29/a_vodafone_megvenne_a_t-mobile_uk-t/
Talán ide tartozik.

A számítógépem megver sakkban,de kick-boxban én vagyok a jobb!

(#14) kaller1 válasza p1k1 (#13) üzenetére


kaller1
veterán

Köszönjük a süllyesztőből felhozott topikot... :R Sztem meg nem tartozik ide... :U

.::> <::.

(#15) mz.x523 válasza p1k1 (#13) üzenetére


mz.x523
tag

Szerintem nem nagy esélye van annak,hogy a Vodafone megvenné a T-mobile UK-t...

Egy 8600GT vga kártya gazdáját keresi,ha azonsítod viheted,keress msn-en:csavesz589@windowslive.com

(#16) Depression


Depression
veterán

Ha már így felhoztuk. Tudja valaki, hogy mi lett az eredménye a tárgyalásak?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) Sztbeni válasza mz.x523 (#15) üzenetére


Sztbeni
őstag

Pedig megvan rá az esély. 2006-ban még a T 2. volt Angliában, ma már csak a 4.. A Voda meg angol cég, szeretne a hazájában első lenni.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#18) disper


disper
csendes tag

hali. szakdogát kéne írjak a mobilszolgáltatók reklám ill marketing stratégiájáról. van bárkinek vmi ezzel kapcsolatos megfigyelése?

(#19) Manci


Manci
tag

Üdv.

Már hónapok óta le szeretném cserélni a "régi Djuice"-os (kártyás) csomagomat, mert a 35 - 55 Ft/perc díjtól falra mászok. Jó szokásomhoz hívem 2 hét alatt produkáltam magamnak egy jó, bő 6 oldalas excel táblázatot Telenor vs. T-Mobil vs. Vodafone, illetve előfizetéses vs. kártyás, illetve NET egybeépítve vs. NET külön megrendelve. Mindezt egyesítettem 12+2 hónapra visszamenően a telefonos kiadásaimhoz (havi 9 rugó), végiggondoltam az igényeimet (? percet beszélek 1 hónapban? Kell-e NET egyáltalán? /C7-esen rossz élmény a NET-ezés, telóváltás előtt vagyok, GS2-Note-Nexus-iP4S?!?!/ fosom a szót, vagy SMS-ezek?, stb...)

A lényeg, hogy csökkenteni szeretném a kiadásaimat (max. 5-8 rugó között).
A kártyásoknak mindenhol szarok a percdíjaik, marad az előfizetés (mix. kilőve, gagyi).
A külön NET előfizetés drága, maradnak az egybe díjcsomagok.
A Telenor-nál megszabják, hogy hova beszélhetek mennyit, és a NET is kevés, ráadásul rendes választék sincsen, mint a T-Mobile-nál. Így fájó szívvel ugyan, de 18 év után el kell, hogy pártoljak számhordozással másfelé.
Nem akarom azt nézni MIKOR telefonálok, sem azt, h KINEK (20/30/70) telefonálok.
Néztem a Lidl-féle, és a Tesco-féle előfizetéseket is, szintén röhejesek.

A T-Mobile Mozaik S és a Vodafone Mátrix 2 között vacillálok, gyakorlatilag ugyan azt adják, ugyan annyiért, minimális különbséggel (a havonta változtatható bónusz). Fontos a pénz része, és persze az is, hogy mit kapok érte milyen minőségben. Illetve csak a Vodafone-nál van az 5.000 Ft és a 8.000 Ft között csomag (Mátrix 3 / 6.300 Ft-ért). 0 hónap hűség a cél, elkötelezni nem akarom magam, 30 naponta tudok cserélni akár szolgáltatót is, nem csak csomagot. Jelenleg a több árkategóriájú csomag (5000-6300-8000) és a mentalitás (mindenhova, mindig minden ugyan annyi. nincsen baszakodás.) miatt a Vodafone felé húzok.

Kérlek benneteket javítsatok ki, ha tévednék: A Telenor (volt Pannon Gsm.)-nál vannak a legtöbben, a legkiépítettebb, a T-Mobile-nál sokan vannak, a legnagyobb, a Vodafone a legismeretlenebb/szarabb lefedettségű szoláltató. A Telenor-on kívül nincsen tapasztalatom tényleges lefedettség (nem a reklám), jelerősség, hangminőség, szolgáltatások terén.

Ezért is írtam ide. Melyik (T-Mobile vs. Vodafone) a jobb, és miért, miben, stb... indoklással. Segítsetek dönteni. Semmire sem megyek a pöpec táblázatommal, műszaki beállítottságommal, a Vodafone Mátrix 2-vel, ha mellette maga a Vodafone egy nagy rakás szar :(

Értelmetlen, idióta, "Azé', mert az jó és kész.", gyerekes, tizen 1-2 éves telefonon faszbúkozó, napiszarozós hülye gyerekek kérem kíméljenek meg a válaszolástól, nem vagyok rájuk kíváncsi!!!

Aha. De. Igen.

(#20) Manci


Manci
tag

Senki sincs Vodafone-nál vagy T_Mobile-nál? Na ne már... Csak van valami tapasztalat.

Aha. De. Igen.

(#21) Hmura válasza Manci (#20) üzenetére


Hmura
tag

De van, én csak annyit tanácsolok, egyikhez se írjál alá hűséget.

Leginkább a Vodához ne.

(#22) DS39 válasza Manci (#19) üzenetére


DS39
nagyúr

én ha 5k körüli havidíjas csomagot keresnék a Red Bull Mobile-t választanám, ár/érték arányban (és leosztva a percdíjakat nézve) szerintem a legjobb.

(#23) Manci válasza Hmura (#21) üzenetére


Manci
tag

Igen, tudom, néztem azt is, h mennyivel kaphatnék kedvezőbb ajánlatot, ha aláírok 12/24 hónapot, és szinte semmi extra nincsen.

Sőt, még készüléket is néztem, hogy ha már előfizetés, akkor kapok 990 HUF -ért valami fostalicska telefont is mellé, és azt legalább eladhatom, de azok is olyan hulladékok hogy nem igaz, ráadásul el sem tudnám őket adni, így felejtős.

Jelenleg 0 hűséggel veszek egy SIM kártyát :)

Megindokolnád miért NE a Vodához?
Köszönöm a választ :R

[ Szerkesztve ]

Aha. De. Igen.

(#24) Manci válasza DS39 (#22) üzenetére


Manci
tag

Nagyon szépen köszönöm, tényleg baromi jó, lehet ez lesz, ismét egy csomag, ráadásul Telenoros :)

Neked van tapasztalatod T-Mobile és Vodafone kapcsán?

Aha. De. Igen.

(#25) Manci válasza DS39 (#22) üzenetére


Manci
tag

Most olvastam csak el a kisbetűt:
All-in vagy All-in+ tarifacsomagot kizárólag a hozzá dedikált, a Red Bull MOBILE honlapján és ügyfélszolgálatain felsorolt mobiltelefon-készülékek egyidejű megvásárlása mellett, 2 éves hűségnyilatkozat aláírásával és 2 éves tarifamegtartással veheted igénybe.

Tehát készüléket KELL vennem, és 2 év hűséget a szolgáltatóra ÉS a tarifára is. Így már annyira azért nem jó....

Aha. De. Igen.

(#26) DS39 válasza Manci (#25) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ja, az apró betűt én sem olvastam, ez tényleg nem jó hogy készülékkel együtt van mindenképp, viszont ha megtetszik egy készülék az más szolgáltatónál is 2 év hűséggel jár.
itt az RB-seknél az LG Optimus Black elég jó készülék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.