Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Teagol


Teagol
aktív tag

Nem bírtam kivárni, feltettem rá így:
[link]
Rendben van minden hiba nélkül.

(#102) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!
Ma vettem ajándékba egy Solar órát és sehogyan nem sikerül kapcsolódni hozzá.
A Haylou fitt alkalmazát töltöttem le hozzá, látja is az órát megsem sikerul kapcsolódni hozzá.
Végül kipróbáltam egy másik mobillal is, arra is letöltöttem de az sem kapcsolódik hozzá.Simán alkalmazás nélkül a Bluetooth is látja de ha ott akaratom párosítani akkor sem sikerül.
Valakiknek valami ötlete esetleg?

(#103) Teagol válasza lacuska74 (#102) üzenetére


Teagol
aktív tag

Nyomj egy resetet az órán? ... Talán.

(#104) Konyika válasza lacuska74 (#102) üzenetére


Konyika
senior tag

Szia!

Nálam a telefon újraindítás segített. De csak 1-2 napig. Utánna megint eldobta. Ha 14 napon belül vagy akkor menekülj. Bár másnál meg működik. Pedig a telefonom is xiaomi.

Egy Huawei watch gt2 lett helyette az hibátlan, tudom nem ugyanaz a kategória!

[ Szerkesztve ]

(#105) Teagol válasza Konyika (#104) üzenetére


Teagol
aktív tag

Nálam pl. hibátlan.

(#106) tihibaby válasza Teagol (#105) üzenetére


tihibaby
senior tag

Detto.
Az is igaz,hogy a Haylou Fit csak addig volt a telefonon utoljára,amíg firmware-t frissítettem,aztán ment vissza a Hello Haylou.
Nem kell folyamatosan párosítva tartani bluetooth-on,csak egyszer kell párosítani,az alkalmazással.
Mostmár ráadásul megy minden frankón,időjárás frissítése,számlapok cserélhetősége,sok finomhangolás a Hello Haylou-ban.
Nekem nagyon bevált,azt a 8K-t az Ali-ról meg főleg megérte!

(#107) Teagol válasza tihibaby (#106) üzenetére


Teagol
aktív tag

Kipróbáltam.
Eleinte kicsit furcsa volt, de nagyon korrekt kis alkalmazás! Köszönet a fejlesztőnek! :R
Bőven megéri az árát, új órám lett tőle! :)

(#108) baitsee23


baitsee23
őstag

Én már rég T-Rex-re váltottam, és az Amazfaces appal változtatom az óra számlapokat. Ma jött egy frissítés az appra. Most már a Haylou Solarra is vannak watchface-ek rajta! Több, mint 1000-t láttam. :D Próbáljátok ki! ;)

小米 12 - 8/256GB

(#109) Konyika válasza baitsee23 (#108) üzenetére


Konyika
senior tag

Kipróbálnám de hol van már a Haylou :N . Egy watch GT 2 váltotta.

(#110) baitsee23 válasza Konyika (#109) üzenetére


baitsee23
őstag

Ahhoz is jó az app. ;)

小米 12 - 8/256GB

(#111) Teagol


Teagol
aktív tag

Leesett a hátlapról a fólia. (Sima kör fólia, ahol a pulzust méri). Majd megpróbálom visszaragasztani, a pillanatragasztó és a körömlakk nem vált be. :D
Viszont 3 napja merül az óra, mint a Titanic.
Hello Haylou prémiumot töröltem és újra telepítettem.Most 1,5 óra alatt merült 11%-ot.
Eddig ugyan ilyen használat mellett hetente 1x kellett töltem. Kb 2 éves az óra. Van erröl valakinek tapasztalata, vagy kuka lett?

(#112) Teagol


Teagol
aktív tag

Közben meglett a megoldás. Vettem egy Haylou RS3-at.

(#113) Pipi75


Pipi75
tag

Sziasztok!
Nincs valakinek felesleges töltöje Haylou LS 02 órához?

(#114) Jabby válasza Teagol (#112) üzenetére


Jabby
őstag

Szia!
RS3-ról mik a tapasztalataid?

(#115) GTVili


GTVili
tag

Sziasztok!
Kapott a lányom karira egy RS4-es okosórát.... de nem sikerült a Bluetooth párosítás.
A telefon látja, de a párosítási kísérlet során mindig azt írja, hogy alkalmazás szükséges.
Viszont az alkalmazást letöltöttük.....

Mégsem...

Valami ötlet...? Resettel, újratelepítéssel már próbálkoztunk...

Köszönöm, ha valaki tud segíteni.... :R

(#116) bibszi válasza GTVili (#115) üzenetére


bibszi
csendes tag

Szia!

Az alkalmazáson keresztül tudsz csak kapcsolódni, külön telefonon a bluetoothon-on keresztül nem lehet.
Párosítani nekem sem sikerült, mert az órán hol is tudnám a 6 számjegyet bepötyögni.

Leszedtem a Hello Haylou appot. Ott meg lehet adni egy 4 számjegyből álló kódot és úgy indítani a párosítást. Igaz, hogy még mindíg nem látom azt, hogy párosítva lenne de kiírja, hogy párosítva. Nagyon sok finomhangolásra, beállításra ad lehetőséget ez az említett alkalmazás. Tud magyarul is :-) A fizetős verzió is csak 990ft.

Acorp 6VIA/85ZX Celeron466 256mb sdram Maxtor 6,4Gb Riva TNT2 32mb :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.