Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Szerintem nem muszály címlapos írás. Elég blogbejegyzés,abban screenshot,benchmark vélemény oszt'jó napot. Meg hogy honnan vetted és mennyiért. :) :D

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Szerintem is elég egy kisebb írás. Úgyis lesznek gyakorlati kérdések majd azokra válaszolsz.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Eddig vartam a velemenyt, de most mar kovetelem ;] :DDD

Roviden elmondanad az eddigi benyomasodat a geprol?

(#4) creation


creation
senior tag

Szerintem a mini teszt most az olvasók nagy részét kielégíti, aztán legfeljebb a kérdések tükrében a címlapos is teljesebb lesz :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#5) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Nnnnna, marad a rövidke teszt, tapasztalatok, meg a screenshotok :) Aztán majd ha felmerülnek kérdések, természetesen válaszolok rájuk. Ha minden jól megy, estére meg is tudom írni a bejegyzés nagy részét, viszont a képernyőképeket csak holnap este tudom hozzácsatolni (nincs nálam most a tab), így akkor fog kikerülni ide az írás. Addig legyen elég annyi, hogy nagyon meg vagyok vele elégedve :P

Elnézést a késlekedésért, csak elég sűrű volt eddig a program, viszont most végre fel tudok lélegezni :K

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#6) creation válasza Szoszo94 (#5) üzenetére


creation
senior tag

Óóó nyugi, én kb 2 hete próbálok időt szakítani, hogy rootoljam a táblagépem :DDD És megírjam róla a cikket.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#7) Szoszo94 válasza creation (#6) üzenetére


Szoszo94
őstag

Telefonom is vár egy új rendszert, táblát meg én is rootolni akarom majd, de az majd utólagosan kerül bele valószínű a bejegyzésbe :D

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.