Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Na sikerült a 2. rész végére érnem (igaz az első részt még nem "nyálaztam" át :B )

Az utolsó oldalon belefutottam egy érdekes és számomra nagyon ködös részbe, amit logikailag nem tudok értelmezni (persze ehhez hozzájárul saját tapasztalatom a programmal kapcsolatban)

Ez lenne a kérdéses rész:
"(A továbbiak előtt még megjegyzem: hogy a Firefox és Opera felhasználóinak az sem járható út, hogy külön letöltsék a két, említett böngészőhöz, a kiterjesztések számára fenntartott központi gyűjtemény oldaláról.)

Gondjaim voltak: sem az A, sem az I betűnél nem találtam nyomát, így jött az ötlet, hogy átmegyek a telepítéseknél is használt admin-fiókra. És jött a rácsodálkozás, hogy igen, itt megtaláltam azt, amit ott, a másik fiók alatt is jó lett volna. Ez bizony, akárhogyan is nézzük, nem előnye az ASC-nek, sőt, egyenesen hátránya. Persze ellensúlyozható, ha például a BitDefender Traffic Lightot feltelepíti az ember, de ez megint egy megkerülő megoldás egy alternatíva találása céljából."

A "Gondjaim voltak:" bekezdés számomra nagyon érthetetlen és nem tudom az előző bekezdéshez kapcsolni.

Azt viszont saját tapasztalatból tudom, hogy Opera esetén biztosan van "böngészővédelmi kiterjesztése" a programnak, ami működik is. Emiatt sejthetném, hogy admin fiók alatt ezt sikerült megtalálnod, de sajnos a bekezdésből hiányzik a tárgy, így csak sejthető, hogy mire is sikerült bukkannod.

Mondjuk ennyire mélyre hatóan nem elemeztem még a programot, így ez a rész is teljesen sötét számomra: "sem az A, sem az I betűnél nem találtam nyomát". Persze ez engem minősít :DDD lehet az első résszel kellett volna kezdenem az olvasást (de nagyon csábított, hogy ez a rész "csak" négy modulból áll :) )

Szerk.:
dajkopali
Szívesen, csak kicsit meglepődtem mekkora verzió ugrás van a proginál :Y

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.