Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) cairojack válasza Lambach (#53) üzenetére


cairojack
aktív tag

A 8.1-hez még nem volt szerencsém, de a 8 tényleg borzalmas tebleten (nem mintha asztalin jó lenne). Olyannyira, hogy napokig tudnám mesélni, és nem akarok ennyit írni. Javaslom tényleg próbáld ki előbb. Botrány a metró, botrány (tableten) az asztal. Lehet, hogy a 8.1-ben sok mindent javítanak, de én nem tudom elképzelni, hogy a 8-ból használható OS-t csinál. A skálázódás pl egy pont (igaz nagyon fontos) de én továbbra is azt mondom, hogy a Pinch Zoom nagyon is kéne bele.
Na jó, nem ekézem tovább őket, a lényeg, engem már csak a W9 fog érdekelni, ha az megjelenik, majd kipróbálom, és eldöntöm, hogy tetszik-e vagy sem.

Virkir: az feltűnt, hogy ésszerű érved még nem volt? Én bármilyen véleményt el tudok fogadni, ha van mögötte ész érv, de te azt még nem igazán hoztál egyet sem.
Én is szoktam szidni sok mindent (sőt, mostanában az MS-t, is elég alaposan) de mindig érvelek is. Nálad ezt még nem láttam.
Mitől is lenne ez ROSSZABB, mint bármi más? Mert azt megértem, hogy ez réteg igény, csak tudod ezzel az van, hogy aki nem akarja nem használja. A különbség ezen koncepció és a többi között, hogy itt megteheted, ott meg még csak az esélyed sincs meg rá. Monodm. Normális OS, normális hardver, és normális árazással az MS meg fogja enni a világot. És ezzel vissza is tértünk az alapfelvetésemmel, hogy sok a HA, de HA...

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.