Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

1# :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) zoo8800 válasza szablya (#1) üzenetére


zoo8800
veterán

ellentopik indul?:D

rip and tear, until it is done

(#3) Psychonaut


Psychonaut
addikt

A Bodom nekem csak eszetlen zúzás, semmi több. Bár látom, a videjó meg nem tőlük van.

(#4) zH.


zH.
senior tag

Kezdődik.. :D

just be

(#5) szablya válasza szablya (#1) üzenetére


szablya
tag

Most már kielégítve érzi magát a fiatalság keményebb magja is ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A COB már lejárt :P

Még úgy 16-18 évesen hallgattuk, de már kinőttük, afféle tinizene. Alexi jól gitározik meg minden, de egy igazi beképzelt bájgúnár gyökszi.

A srác meg kemény a videóban

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Az anime csaj klassz :K :DDD
A másik "csajnál" még mindig idegesít, hogy nem látjuk a fejét. Elhiszem, hogy szokás így videót feltenni, de ettől még szeretném látni, hogy ki is gitározik. Így még abban sem lehetünk biztosak, hogy tényleg lány-e.

(#8) szablya válasza Szten Márs (#7) üzenetére


szablya
tag

Beteg vagy :DDD

ilyen combokkal? ;]

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) Szten Márs válasza szablya (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Má mé?
Ja értem. Harisnya, borotva, kenőcs, akármi, amivel el lehet érni ilyen látszatot. Az alakja meg - nehogymár az alapján be lehessen lőni a nemét. Láttam már furcsaságokat. Ennyi alapján biztos nem állapítom meg a nemét, egy ilyen minőségű videóból pláne nem.

Ja igen. Ha megnézed a kommenteket, nem én vagyok az egyetlen akiben ez felmerült. Sőt, úgy látom igencsak sokakban.

[ Szerkesztve ]

(#10) szablya válasza Szten Márs (#9) üzenetére


szablya
tag

Megbnád? Ha azt érzed, hogy igen, akkor csaj ;)

Nálam eddig mindig bevált ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) zoo8800


zoo8800
veterán

Hallgassatok egy kis zenét.
Kicsit könnyedebb, de szintén ász.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#12) Szten Márs válasza szablya (#10) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Érdekes elmélet, de ennél azért hogy is mondjam... földhöz ragadtabb, vagy inkább materialistább világszemléletű vagyok, és ennél több bizonyíték kell arra, hogy biztos legyek benne. Valószínűsítgetni lehet egy-két dolog alapján, de az nem egyenlő a bizonyossággal.

Amúgy sem érzem azt, hoy megbnám. Nekem ahhoz kellene látni a fejét, arcát - ez szerintem arra vezethető vissza, hogy én spec jobban szeretek szeretkezni, mint b.szni ;)

(#13) Daweee válasza szablya (#10) üzenetére


Daweee
őstag

Sunáznád? Nőnemű, szal nem lehet probléma ;]

(#14) szablya válasza Szten Márs (#12) üzenetére


szablya
tag

Jól van na. Szerintem én is. Bár még nem próbáltam (azért 20 év előtt jó lenne, de szeretni csak egy csajt tudnék, anélkül meg tényleg csak bszás :N )...

De az ilyen CSAJ :DDD okra már csak illemből is illik rámondani, hogy "sunáznám".
Há de nem? :DD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) szablya válasza Daweee (#13) üzenetére


szablya
tag

Ezt még lehet sunázni? :U :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#16) venember83 válasza Szten Márs (#12) üzenetére


venember83
nagyúr

Az ujjai alapján is nőneműnek tűnik. Különben meg inkább személyit kellene mutatnia, az talán hihető lenne. Manapság egy videóban bármilyen arc szerepelhet bármilyen testen. Csak munka kérdése.

(#17) szablya válasza venember83 (#16) üzenetére


szablya
tag

És a pasiról mit gondoltok? :U

:DDD :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#18) venember83 válasza szablya (#17) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem érzem tisztemnek véleményt mondani ez ügyben.

(#19) caizzz válasza szablya (#15) üzenetére


caizzz
aktív tag

Nemhinném, hisz szegény leesett a lépcsőn. :(

marakujás kőbányai

(#20) szablya válasza venember83 (#18) üzenetére


szablya
tag

Jó na, nem azért írtam, viszont állatul játszik :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#21) Szten Márs válasza venember83 (#16) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Igen, én is az ujjai alapján valószínűsítem :K

(#22) Daweee válasza szablya (#20) üzenetére


Daweee
őstag

Hát nemtom, sztem nem MeShow "A" gitáros... Jól nyomja, de semmi extra. Pár random gitár híró a teljesség igénye nélkül:
Hendrix
Randy Rhoads
Satriani
Zakk Wylde
Slash
Van Halen
Youtube sztárok:
funtwo
MattRach - tom, uganaz a szám, de más feldolgozás :)
Andy McKee
KOBIBA

[ Szerkesztve ]

(#23) szablya válasza Daweee (#22) üzenetére


szablya
tag

Én ha ennyire megtanulnék (talán meg is tanulok) gitározni, akkor már félistennek tartanám magam, és sokakhoz képest biztos az is lennék. :)

Laikusként igencsak értékelem ezt a szintű gitártudást :)

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#24) Daweee válasza szablya (#23) üzenetére


Daweee
őstag

Hidd el, ha ennyire megtanulnál, tudnád hogy mennyire nem nagy szám és te nem tartanád magad különösebben jó gitárosnak (mások attól lehet hogy igen, ez mellékvágány :D )
Amúgy tényleg nagyon egyszerű technikailag a Meshow videó, sztem csak a gesztikulációk miatt lett így felkapva :D

(#25) Psychonaut válasza Daweee (#22) üzenetére


Psychonaut
addikt

gewerh44 kimaradt. Szerintem jobb, mint KOBIBA.

[ Szerkesztve ]

(#26) Daweee válasza Psychonaut (#25) üzenetére


Daweee
őstag

Tudom, ismerem, de a hangsúly a sztáron volt :D Kobiba felkapottabb.
Am meg rosszul játssza az introt, összefolynak a hangok... :U

(#27) szablya válasza Psychonaut (#25) üzenetére


szablya
tag

Fiú-e, avagy lány? ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#28) Psychonaut válasza Daweee (#26) üzenetére


Psychonaut
addikt

Live Era-sabb hangzás. :P

szablya: gondolom fiú, de igazából a zenéjét értékelem.

[ Szerkesztve ]

(#29) Daweee válasza Psychonaut (#28) üzenetére


Daweee
őstag

Inkább Pistike múlthéten kapott gitárt a kezébe hangzás ;] De tényleg, youtube-on is minden második coverben lusták elkapni az ujjukat ha vége a hangnak...
Ezt leszámítva persze tényleg nagyon jól nyomja :K

[ Szerkesztve ]

(#30) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ő istennő, ha már basszer.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#31) Daweee


Daweee
őstag

Amúgy meg ha csaj, akkor Orianthi - Még egy
Ő lett volna Jacko egyik gitárosa a This Is It turnén.

(#32) tiv83us


tiv83us
veterán

Az elso linkkel ket baj van.

1. Nem improvizacio.

2. Kurva szar.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#33) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

A második videón tényleg idegesítő hogy nem látszik a feje, így már meg sem néztem.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#34) Metalfan


Metalfan
senior tag

Nekem ez az etalon :U
Ez meg az egyik ismerősömről egy videó.

szerk: számomra Jason Becker a "gitáristen", nem hinném, hogy van/volt nála jobb gitáros a világon, mivel nemcsak egyszerűen szólózni tudott, hanem bármilyen stílusban tudott játszani, nem csak hegyimetál zenét. Kár, hogy lebénult majd' 20 éve :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.