Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morhange


morhange
tag

10.04, nem 10.4 :P
Én is felraktam mint szoktam, nekem mondjuk túl sokat tud, bőven elég nekem egy debian vagy ubuntu mini, vagy arch és rá openbox :)

(#2) Drenadar


Drenadar
veterán

átvan méretezve vagy ilyen pici a monitor? :D tessék szépen fullhdben :D

(#3) szablya válasza morhange (#1) üzenetére


szablya
tag

Igazad van, javítva.
Én imádom a kütyüket, és azt ami sokat tud, minél több lehetőség van benne, annál jobban szeretem :D Használni legtöbbjét nem fogom, de szeretem :DDD

Drenadar: 1366*768 18.5" olcsó Acer (V193HQ). Szerinted hogy kunyeráljak ősöktől nagyobbra :D Örülök, ha mihamarabb összejön az AM3-as konfig.
Ráadásul a "kicsi" monitor jó oldala, hogy elég hozzá még fél évig-évig a 9600GT :DD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) negyedes


negyedes
addikt

eleg pofas lett, legalabb add egy osszkepet.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5) morhange


morhange
tag

Mi az a program alul aminek az ikonjában egy (scania?) kamion van?

(#6) szablya válasza morhange (#5) üzenetére


szablya
tag

Te onnan kiszúrtad, hogy Scania (?) :Y :D

German Truck Simulator a neve, az SCS Software (Hard Truck, 18 Wheels of Steel sorozat, Euro Truck Sim.) játéka. Németországban kell fuvarozni. Neten van egyórás demó, Magyarországon már lassan egy hónapja magyarul forgalmazzák. Nagyon élvezetes, profi - bár réteg - játék, csak ajánlani tudom :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) morhange válasza szablya (#6) üzenetére


morhange
tag

Szégyen és gyalázat, nem ismertem fel elsőre a kedvenc márkámat, az ott egy MAN :D
Összevetettem a képet a legnépszerűbb kamionokkal. :)

Próbálgattam pár kamionos játékot (szeretem a kamionokat), de sajnos nem az én gépemre találták ki őket.

(#8) szablya válasza morhange (#7) üzenetére


szablya
tag

Fanatikus? :U És igen, nagy valószínűséggel tényleg egy MAN lesz :))

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) Huni_


Huni_
újonc

Bazdki Szilárd, nem is tudtam hogy te is blogolsz ^_^
Beleolvastam, és néhol meglepődtem a témán. A verseid egy része bejövős. Mondjuk az emo jellegű bejegyzéseidet többnyire skipelni fogom :) És talán a 'kockavagyokfaszanekem' stílusúakat is.
Lényeg, hogy van egy pluszpontod nálam.

Ha esetleg nem tudnád, hogy ki a fasz vagyok: az a csávó, aki szopatni szokott, ha Csillához jössz a suliban. :K

(#10) Gergello


Gergello
addikt

Jobb oldalt minek az a sok adat, ki akarja azt egyfolytában nézegetni?
Amúgy tetszik. Milen animeból van ez a kicsaj?
Mondjuk én annira nem nézegetem az asztalt, hogy a default háttérképet sem szoktam lecserélni, csak a konzolt állítottám át arról a lila förtelemről.

(#11) morhange válasza szablya (#8) üzenetére


morhange
tag

Annyira nem fanatikus, inkább csak érdeklődő, de azt nagyon :U :D

(#12) negyedes válasza Huni_ (#9) üzenetére


negyedes
addikt

Szep kis bemutatkozas. :U

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13) szombatitomi válasza negyedes (#12) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Jah...

[ Szerkesztve ]

(#14) szablya válasza Huni_ (#9) üzenetére


szablya
tag

úúúh, asszem most lebuktam :U mit is mondhatnék, ikszdé :D
Amúgy kösz. Ajánlom figyelmedbe: fórumszabályzat ;]
és ne mutasd senki másnak!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) Huni_ válasza szablya (#14) üzenetére


Huni_
újonc

Nekem is mutatta egy lány, aki véletlenül akadt rá(d) :D

Azért remélem, hogy senkinek nem tapostam bele a lelki világába az előző kommentemmel. :U
Ha a moderátoroknak nem tetszik, úgyis törlik majd, vagy szerkesztik, szóval fölöslegesen futjátok a köröket ;]

(#16) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ejj szablyám...
Azért a bögyös mangás csaj itt is befigyel...:DDD:P

(#17) művésznő4 válasza Huni_ (#9) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ezt gyönyörűen, kulturáltan megfogalmaztad...:U:DDD

(#18) kistigris007


kistigris007
csendes tag

Melyik animeben keresgéljek a hölgy után?

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#19) proof88 válasza kistigris007 (#18) üzenetére


proof88
addikt

máris leszbi lettél vagy eddig is az voltál? :D

(#20) kistigris007 válasza proof88 (#19) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Lehet,hogy csak irigyelem :DDD

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#21) szablya válasza kistigris007 (#18) üzenetére


szablya
tag

Nézd meg a tetkót a vállán, ez egy teljesen 'fiktív' lány :D

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#22) kistigris007 válasza szablya (#21) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Attól még irigyelhetem. Amúgy egy előnye annak,hogy nincsenek ekkora kebleim,hogy tudok hason aludni. Ennek határozottan örülök,mert így tudok a legjobban. :DD

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.