Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az emberség már egy ideje nem divat. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) sanzi89


sanzi89
addikt

Milyen 3 napos garanciára gondolsz? :U

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#3) DeltaPower válasza sanzi89 (#2) üzenetére


DeltaPower
őstag

Szerintem arra gondol, hogy ha 3 napon belül kiderül, hogy hibás a termék, akkor a boltnak cserélnie kell vagy visszavennie, nem küldheti garos bevizsgálásra és javításra.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4) Thunderzolee

Remélhetőleg a főnök nem értette félre, és nem küldte el az eset után a dolgozót. Az ilyen fajta ember még a végén képes azt hinni, h a vevőknek panaszkodott, h milyen sz×r neki ott dolgozni, és hamarjában példát statuálva kiadja az útját.

Nem szeretem az ilyen főnököket.

Okos főnök azt nézi, mi a jó a beosztottjának, aki így még jobban produkál MAGÁTÓL, nem kényszer hatására.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Kolondrum válasza sanzi89 (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ami a vásárlás utáni 3 napra szól, tudod.

(#6) Mr X válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


Mr X
veterán

Ez ugrott be nekem is elsőre.

(#7) Kolondrum válasza Mr X (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem hiszem, kicsi a kör aki meg benne van és ennyire tud pörögni + engedi magát "pörgetni" azt nem rakják ki.

(#8) föccer válasza Kolondrum (#7) üzenetére


föccer
nagyúr

Nehogy azt hidd. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9) joey04


joey04
titán

nekem is ez ugrott be elsőre: lehet, hogy jól kicsesztél szegény pultos gyerekkel.... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) ArchElf


ArchElf
addikt

20 perc nagyon sok - ahogy a nevelőtanárom mondta, akit 20 perce akasztottak, az már kihűlt...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#11) sanzi89 válasza Kolondrum (#5) üzenetére


sanzi89
addikt

Bocs, hülye vagyok, összekevertem a régen élt 3 napos "nem tetszik, visszahoztam" dologgal, ami már egy ideje nem él. :R

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#12) Иван válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Иван
őstag

Sose volt az.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13) Vakegérke válasza Иван (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bezzeg az én időmben... :K ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.