Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xxman


xxman
senior tag

!!1GB!! RAM??! 2017... :Y :W :W :W

kell is hogy extra strapabíró legyen, mert az új tulaj tuti falhoz baszkodja majd napi rendszerességgel.

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#2) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Legalább tudjuk hogy a Nougat elfut, vagy legalábbis elcammog 1GB rammal is.

(#3) roli543


roli543
őstag

Ez a nap vicce 😂😂

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) jUUh


jUUh
addikt

Mi ez a ....kupac? :DDD :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#5) moleculez válasza xxman (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Pont erre gondoltam én is :D

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) Tschöke


Tschöke
csendes tag

Mondok egy meglepőt elég az 1GB RAM, ugyanis nem netezésre-játékra találták ki az ilyen gépeket általában. A mi cégünknél is van hasonló kütyü, árukiadásra - raktározásra használjuk, egy saját app fut rajta meg néha egy excel tábla, simán elmegy ekkora Powerral. Sokkal fontosabb szempont, hogy télen-nyáron esőben, fagyban stabilan működjön. Mondjuk ha nem lesz GSM képes variáns akkor tényleg erősen korlátozott a cucc, de ha lesz akkor pl. szinte biztosra mondom, hogy van az ilyen gépekre céges igény.

(#7) icemad válasza Tschöke (#6) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is ezen az állásponton vagyok, de nem hiszem hogy 2 giga ram nagyon megdobta volna az árát.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Kukába való. :C

(#9) Balzak83


Balzak83
senior tag

Kolbászt szeletelni, zöldséget aprítani jó lesz, és utána még a mosogató gépbe is be tudod tenni :)

(#10) szupermacs


szupermacs
veterán

Viccnek jó.

(#11) CB


CB
senior tag

Ha az én táblagépemre veszek egy igényes tokot, akkor ugyanezt tudja, már ami a védettséget illeti. Ez egy vicc ezekkel a paraméterekkel. Kezdetben figyeltem az ARCHOS termékeit, akkor egészen jó cuccokat hoztak össze. Mára már szánalmas az egész.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#12) moleculez válasza CB (#11) üzenetére


moleculez
veterán

Főleg az új telók.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) Fejvadi válasza xxman (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

De az strapabíró. :)

(#14) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Lehetne kicsit olcsóbb, és elég lett volna 256Mb ram is, meg prociból is felesleges ilyen erőset belerakni, csak leszívja az aksit... :U

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#15) Archos2014 válasza xxman (#1) üzenetére


Archos2014
tag

Valahol értem a RAM fetisizmust, mert miért ne tegyünk bele kettőt, ha lehet. Azonban ez nem egy hardcore játékgép.
A helyzet az, hogy az Android képes a RAM-ot dinamikusan kezelni, és a vevők többsége nem fog 32 böngészőablakot nyitva tartani, miközben nagy grafikus igényű játékot játszik.
Az Árukereső tablet oldala szerint a ma Magyarországon elérhető tabletek FELE 1 GB-os.
A Top 10 tabletből 1 db 2 GB-os, 1 db Samsung 1,5 GB-os, de annak a sok bloatware miatt kell ez, a többi, 8 modell mind mind 1 GB-os.
Azokat is fikázzátok????

[ Szerkesztve ]

(#16) xxman válasza Archos2014 (#15) üzenetére


xxman
senior tag

Szerintem a RAM fétis 4-6-8GB-nél kezdődik. Minden más csupán az idegrendszer megóvása végett is szükséges. És nem kell hozzá hardcore usernek lenni. 1GB már egy böngésző (1-2ablak) + zene + gmail appot nem bír el, pedig ez abszolút elvárható (lenne).

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#17) Fred23 válasza Archos2014 (#15) üzenetére


Fred23
nagyúr

"A Top 10 tabletből 1 db 2 GB-os, 1 db Samsung 1,5 GB-os"

Az emberek szegények, megveszik a szart is, ha elég olcsó, illetve sokan nem értenek hozzá. ;)

Számomra egyébként a történet RAM része csak vicces, de nem felháborító. Viszont IP54-et aki kiír egy készüléknél, azon én fel tudok háborodni, és abban is biztos lehet a cég, hogy nem fogok tőlük a jövőben nagyon sokáig vásárolni!

[ Szerkesztve ]

(#18) 7s26c


7s26c
senior tag

:F Ahh....

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#19) Archos2014 válasza Fred23 (#17) üzenetére


Archos2014
tag

Mi a probléma az IP54-gyel?
Ez egy konzumer tablet, 50000,- Ft bruttó alatti ára lesz, ehhez képest 10"-os kijelző mellett por és fröccsenő víz ellen védett, kibír 1 méter magasból történő leesést még akkor is, ha a sarkára esik.
Annyiba fog kerülni, mint egy Lenovo vagy Huawei hasonló processzor/RAM/ storage/display méretekkel, de azokban nincs mechanikai behatás elleni védelem.
Egy Archos pedig 40000,- környéke.
Ennek a terméknek az üzenete az, hogy a 10000 forint különbséget ne a márkajel festékére, hanem valós fogyasztói előnyre költsd.
Amúgy van igazi rugged Archos tablet is:
Logic Instrument

Kicsit más az ára.

[ Szerkesztve ]

(#20) Archos2014 válasza xxman (#16) üzenetére


Archos2014
tag

Ha a háttérben fut a sok előretelepített bloatware, akkor valóban nem.
Az Archosnál ilyen nincs.

(#21) Archos2014 válasza icemad (#7) üzenetére


Archos2014
tag

7-8 dollár gyári áron, erre rájön az Archos, a nagyker a kisker haszon, valamint az ÁFA.
Kb. 5000,- plusz lenne a végén.
A vicc az, hogy Te és én simán bevállalnánk. Tudod, ki nem vállalja be? Az áruházlánc beszerzője, mert neki az a feladata, hogy minél olcsóbb termék legyen a polcon. Kezdődjön 4-essel az ára, mert ha 5-össel kezdődik, akkor nem veszi meg senki, mert más boltokban van ekkora tablet 4-essel kezdődő áron.

(#22) Fred23 válasza Archos2014 (#19) üzenetére


Fred23
nagyúr

IP54: por bejuthat a készülékházba, de csak nem károsító mértékben + fröccsenő víztől tesztben meghatározott ideig nem károsodik. Ezt kábé bármire rá lehet írni, aztán ha mégse úgy van, akkor garinál bebizonyítják, hogy a vásárló a hibás.

Ha beviszem hozzátok a tabletet azzal, hogy 90 cm-ről esett a sarkára, és berepedt a kijelző, cserélitek nekem gariban? :U

Ennek a terméknek az üzenete szerintem egészen más, de inkább nem írom le.

Gumiból/műanyagból készült -azaz max egy évig funkcióját betöltő- védődugó nélküli IP68 mobil vagy tablet mikor várható az Archos-tól?

Egyébként azt hiszem, én inkább a jövendő Archos készülékeket nem fogom kommentálni, mindenki számára így lesz jobb! ;)

[ Szerkesztve ]

(#23) Archos2014 válasza Fred23 (#22) üzenetére


Archos2014
tag

Saphir

Remélem, ez megfelel.

(#24) slimshady


slimshady
senior tag

Ez elég vérszegény.

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.