Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum

Hát hallod, te ezt most nagyon megnyerted. Ilyenkor megy el a kedvem bizonyos termékektől, boltoktól.

(#2) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Te az iPonnal vagy szerződéses viszonyban. Elméletben mindent nekik kell intezniuk a gari lejárta utáni szavatossági kérdést is. A probléma, hogy ipadet nem szerelnek, és hivatalosan ez nem is lehetséges. A 120.000 forintos javítás is az lett volna amúgy.

Tehát. Meg nem járt le a második év (ketyeg az óra), szóval (olvastam anno a törvényt) az iPonnak kell intéznie a szakvéleményt, és oldják meg ahogy akarják. A lényeg, hogy te kapj egy új készüléket :) ha lejár a 2. Év, akkor választhatsz te szakértőt, ha egyáltalán van.

Legyél kitartó, és néha ha kell tahó, vagy durván lépj fel ellenük. Sajnos az iponrol nem sok jót lehet olvasni,nehéz harc lesz!

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#3) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

gyorsan olvasd el!!! Ezen a heten meg elintezheted. nyomtasd ki, és vidd be :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#4) anjani182


anjani182
őstag

Te az IPON-nal vagy szerződésben, és az Apple 1 év garanciát vállal a termékekre. A szavatosság is megillet, de neked kell bizonyítani hogy a termék gyári hibás volt, vagyis a hiba régebben keletkezett.

Konkrét példa a PS3 FAT 40GB-osom anno, első szériás volt, alaplap hibás lett, konstrukciós hiba (hiszen később javítottak rajta), szavatosságban csere volt, gondolom ez egyértelmű mire kellene menned most!

Hát el kell keserítselek, ez itt szerintem nem áll fenn, bármit mondd az Apple ha ő nem ad újat mondhatja hogy igazad van :DDD

Szakvéleményt/szakértői véleményt nem is fog neked senki adni (aki kicsit is jártas ebben hogy mi is az), ugyanis azt csak igazságügyi szakértő adhat. Maximum valami szerviz véleményről lehetne itt szó...de hát az IPON magának nem fog kiállítani egy papírt, gondolom ez egyértelmű! :W :R Az meg, hogy ki IPAD szakértő (elektronikai termékek szakértője) itt Magyarországon, hát kétséges hogy ilyen cég vagy ember létezik-e, de ha igen, akkor kemény pénzbe kerül egy ilyet megfizetni!

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5) Misi1979


Misi1979
őstag

Hívd fel az Almáriumot. Azt tapasztaltam, hogy sokkal rugalmasabbak és segítőkészebbek, mint az istyle...

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#6) Snoxhill


Snoxhill
csendes tag

A történet alapján neked csak egy számla kellene az ipontól és az iStyle cserélné a készüléket ingyen újra. így értelmeztem.
Próbáltad azt, hogy kérjék el ők az ipontól a számlát? Vagy azt, hogy arról adjon papírt az iStyle, hogy gyári hibás és cserélik neked ingyen az eredeti számla bemutatása után? Vagy próbáld meg elmagyarázni az iponnak ezeket.

[ Szerkesztve ]

100% survivor 24/7 MC szerver: http://lavstud.enjin.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.