Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SzuL


SzuL
tag

annyira nem venném készpénznek még mindig azt a koreairól fordított félmondatot, meg a kamu gépigényt, de ti tudjátok. (bővebben ITT infó.)

[ Szerkesztve ]

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#2) jookomak


jookomak
őstag

Starcraft óta nekem halott az rts műfaj, szóval ideje lenne, hogy kijöjjön, és ismét leigázzam a világuniverzumot :)

(#3) Thome


Thome
addikt

Ez a grafika hol igényel 7600GT-t? :F

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

veri bjutifull :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#5) Theodolit


Theodolit
tag

"milyen gépre lest szükség"
elgépelés. :N

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#6) aram01


aram01
nagyúr

szerintem,kell majd alá vas

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) Jaffafa


Jaffafa
aktív tag

Le se tojom, hogy milyen gépigénye lesz, ha kell új gépet veszek miatta (már így is itt az ideje), de ez a játék etalon. Egyébként meg a Blizzard játékaihoz télleg nem szokott kelleni egy erömü, szal nem kö fosni. Csak jönne már.

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#8) Thome válasza Jaffafa (#7) üzenetére


Thome
addikt

Hát igen, én nem égetném magam egy HD4890-el... ;]

(#9) BalaNce87 válasza Jaffafa (#7) üzenetére


BalaNce87
addikt

Itt az ideje a cserének? hát nálad elmentek otthonról....azt még megérteném ha 3 éves lenne a géped, de így biztos valami elit ember lehetsz ha ez a gép neked kevés már, nah mind1 fura, de hát te tudod.

Amúgy nemhiszem hogy nagy igénye lenne mivel már vagy 8 éve készül kb a játék, és akkor megírtak egy motort ami az első képek óta nem néz ki jobban, finomítás biztos volt de hát ennyi idő alatt alap.

[ Szerkesztve ]

(#10) sagesz93 válasza BalaNce87 (#9) üzenetére


sagesz93
addikt

Mire kijön a játék, elavult lesz az a gép is ;]

(#11) BalaNce87 válasza sagesz93 (#10) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát az megeshet, de én sose értettem ezeket az embereket, ez ilyen önsajnáltatatás, hogy jaj már olyan szar a gépem, közbe ott figyel a 200-300ezres gép, ez most nem konkrétan rá vonatkozik, de van egy két elmebeteg. Mindjárt sajnálni fogom, mert fél évente dobja ki a pénzt újabb és újabb cuccokért, mondjuk ha gazdag akkor nem érdekel, de ez az önsajnáltatás kiborít.

(#12) ChromeX válasza aram01 (#6) üzenetére


ChromeX
addikt

legalább is valami réz egész biztosan. :)

am tetszik ez a unit az egybe az infested terranok mindig olyan "menok" voltak nekem. :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#13) New Life


New Life
aktív tag

Csak jöjjön már...
áhhhh :O

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#14) Thome válasza BalaNce87 (#11) üzenetére


Thome
addikt

Obásssz.. Most mit fogok csinálni? Csak egy gyenge notim van, és nem biztos hogy el fog futni... :( ;] ;)

Mindenesetre nekem is égnek áll a hajam, de már konrétan tőle is, HD4890... Hubássz ez elavult. :))

(#15) Wolverine válasza Jaffafa (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Én pl. elfogadnám azt a gépet szívesen, és jó eséllyel maxon el is futna rajta a SC2 :DDD Gyanítom, talán minimumon még a mostanin is elindulna.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) RoBorg válasza Jaffafa (#7) üzenetére


RoBorg
tag

Csak ird meg privátba mikor és hol dobod ki azt a konfigot!....Ciki a guberálás, ciki...de ezért csak bevállalnám. :D

(#17) Eugene Roe válasza Sicilian (#4) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ezen mi a beautifull? nem sok választja el a warcraft 3-tól (:

De hogy ez melee, ranged, vagy a régi explosive egység lesz-e az pl a képből nem derül ki (:

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#18) remington2


remington2
senior tag

Az arca a személyiségi jogok miatt nem látszik?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#19) Yutani válasza remington2 (#18) üzenetére


Yutani
nagyúr

Inkább azért, mert mint olyan, nincs is neki.

#tarcsad

(#20) Muton


Muton
addikt

pont letakarja a csápszemével a lámpáit, így éjszaka sajnos nem bevethető. nem látja a fától az erdőt :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#21) RoBorg válasza Muton (#20) üzenetére


RoBorg
tag

...nem látja a fától az erdőt

Mármint a csáptól az ellent...? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.