Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kexksz


kexksz
addikt

Elég szép lett a végleges grafika.

(#2) LucifeI2 válasza kexksz (#1) üzenetére


LucifeI2
őstag

Az FPS viszont nagyon alacsony, ha sokan vannak egy helyen, pedig nincs rossz gépem.

(#3) kexksz válasza LucifeI2 (#2) üzenetére


kexksz
addikt

Ha nincs ellenedre akkor privátba küldhetnél pár adatot, hogy milyen grafon tömegben/kint mennyi az FPS. :B

(#4) Raysen623


Raysen623
addikt

Jönnek már a bétáról a vélemények: nagyon jól sikerült.....:D Jót fogunk mulatni idén...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) LucifeI2 válasza kexksz (#3) üzenetére


LucifeI2
őstag

Tegnap nyílt a béta hétvége ezért rengetegen voltak. Most beloggoltam megnéztem megint, most már egész jó volt. Egyedül questelek akkor 110-80 FPS között mozog (minden max-ra állítva, csak élsimítás nem, mert még nem lehet beállítani), de ha már ott volt pár játékos is akkor 50-70. Sok mob és játékosnál lement 40-ig is. Tegnap meg szerintem 30 körül lehetett sokszor a kezdőterületen, pedig a grafikát lentebb állítottam de nem sokat számított igazából. Azt vettem észre ha magas grafikán rossz volt az FPS-em akkor alacsonyon is.

Mennyi mindent lehet mesélni a játékról amúgy? Mert akkor elmesélném az élményeimet SWTOR topicban. Azt tudom, hogy képet meg videót nem lehet megosztani.

(#6) kexksz válasza LucifeI2 (#5) üzenetére


kexksz
addikt

Azért mondtam, hogy PMben, mert a betáról egyáltalán nem szabad beszélni, tehát erről sem amit most írtál, ill. az élményeidről sem.

(#7) aram01


aram01
nagyúr

tetszik,főleg amikor hátul bevernek a kopasznak egyet :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) dandan3


dandan3
csendes tag

Sztem nagyon jól sikerült. Elgondolkodom a megvételén, a wownál sztem jobb. Viszont nincs optimalizálva. Kevés az fps. Ezen dolgozzanak.

(#9) kexksz válasza dandan3 (#8) üzenetére


kexksz
addikt

Azért első 10 lvl alapján elég nehéz megmondani, hogy WoWnál jobb-e.

(#10) Raysen623


Raysen623
addikt

Igazság szerint engem vami kevéssé érdekel mennyivel jobb illetve rosszabb annál a szarnál:D Viszont úgy 1/2 év múlva fog kiderülni és akkor lehet arról érdemben nyilatkozni majd.....addigra lesz elég nagy karakter a játékban...ha azok tartósan megmaradnak és tovább nő a számuk akkor meglátjuk mi lesz a mese vége.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) cbr688


cbr688
senior tag

sztem 2012-ben elfogadhatatlan lesz ez a grafika,sztem még a wow-ét sem üti meg, nem is értem miért nincs fps...

(#12) kexksz válasza cbr688 (#11) üzenetére


kexksz
addikt

Ezt már legalább 50szer túltárgyaltuk, kérlek ne.

(#13) speed3456


speed3456
aktív tag

Most hogy írkáltatok meglestem az e-mailjeim és mit ad isten ott van egy levél hogy próbáljam ki a betát :D már töltöm is :D kíváncsi vagyok hogy a laptopomon elfut e. ( MSI GX600PX-214HU )

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#14) Wolverine válasza kexksz (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Az első 10 szint alapján csak annyi dönthető el, hogy van-e benne annyi hangulat, ami megtart a további X szintre. Persze te ehhez elég rutinos vagy, azt hiszem :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) Raysen623 válasza Wolverine (#14) üzenetére


Raysen623
addikt

Amit nekem eddig mondtak/írtak arról én azt tudom levonni hogy jól sikerült összerakni a játékot.....már én is alig várom hogy esetleg tesztelhessem a következő hetekben persze:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) Raysen623 válasza cbr688 (#11) üzenetére


Raysen623
addikt

Csak és kizárólag azért reagálok mert éppen most léptem ki az általad oly nagyon preferált játékból: máig nem értem mitől vagytok annyira elszállva a grafikájától?! Az SWTOR pedig igenis hozza a kívánt minőséget ami egy MMO-hoz kell (grafikailag persze). Vitát ezennel lezártnak tekintjük....

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) velizare válasza LucifeI2 (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

egyenlőre él az NDA, és ezek nem nyílt béta hétvége. egyáltalán még azzal is nda-t sértesz, ha elárulod, hogy kaptál meghívót.
30 fps pedig teljesen jó érték.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) Wolverine válasza Raysen623 (#15) üzenetére


Wolverine
félisten

Hja, sok olyan játék volt már, aminek a bétájáról remek dolgokat lehetett hallani és ettől függetlenül unalmas lett :U Hirtelen az Age of Conan jut az eszembe.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) LucifeI2 válasza velizare (#17) üzenetére


LucifeI2
őstag

Tegnap kezdődött a beta hétvégé, mivel a betát már hamarabb megkapták az emberek, csak nem tudtál játszani, szóval félre olvastad meg egy picit hülyén fogalmaztam. Tudom, hogy nincs nyílt beta.

Amúgy pont, hogy az egyetlen amit el lehet mondani, hogy kaptam meghívót. :DDD

(#20) Dyingsoul válasza cbr688 (#11) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Megszólalt a hozzáértő WoWPistike... :DDD

Egyébként legalább jön egy kiváló mmorpg ami odaveri a wowot, felpezsditi az életet... a blizzardnak erre lesz válasza a titan. Alig várom már! :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21) Ramoss


Ramoss
tag

Király!!Remélem nem lesz nagyon nagy a gépigénye. :D :D

Ramoss felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#22) leonejoci2


leonejoci2
tag

Majd megnézzük!Bár....

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#23) aram01 válasza Ramoss (#21) üzenetére


aram01
nagyúr

nem hinném hogy nagy lesz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#24) oxox válasza kexksz (#1) üzenetére


oxox
addikt

szerintem 2012-re elég gagyi lett.....az sw minden "realitása" hiányzik belőle...kb mintha jar-jar-t ráengednénk jabbara verekedni.....gagyi...pedig olyan lehetőségek lettek volna benne :O :O :O ez lett volna az első havidíjas game amibe belefektetek....hát marad ez a tizenévesek csilivili kardozzunk, lézerpisztolyozzunk játéka....mondjuk nem is hittem, hogy más lesz a célcsoport (csak volt bennem egy pinduri remény)....most várhatok a wod-ra...de afelől meg évekóta nem hallok....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#25) Wolverine válasza oxox (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudom, mit vártál; egy MMO-nak megvannak a maga műfaji korlátai, és ebbe nem fér bele sem az, hogy a jedik és a sithek uralják a harcot mindenki mással szemben, meg az sem, hogy headshotokat lehessen osztani egy bounty hunterrel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) aram01 válasza Wolverine (#25) üzenetére


aram01
nagyúr

pedig milyen jó lenne dx11-be :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) oriic válasza speed3456 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nem jön be akkor elfoganám az acc-odat próba gyanánt. :) :D

Live-Die-Respawn

(#28) speed3456 válasza oriic (#27) üzenetére


speed3456
aktív tag

Hát mivel nagyon nagy star wars fan vagyok ezért nem kérdés hogy bejön e :D és mivel köt a titoktartás nem mondhatom el hogy közepes grafon fut a laptopomon xD

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#29) aram01 válasza speed3456 (#28) üzenetére


aram01
nagyúr

mit mondtál mi is a kódod?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#30) speed3456 válasza aram01 (#29) üzenetére


speed3456
aktív tag

milyen kódom?

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#31) aram01 válasza speed3456 (#30) üzenetére


aram01
nagyúr

acc-odra gondoltam :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) TommyGun válasza kexksz (#6) üzenetére


TommyGun
őstag

Akit már1x behítak többet nem fognak gyak. mivel a kizárás a büntetés már nyugodtan dumálhat róla a megjelenésig többet nem fogtudni bétázni, tehát új meghívást nem fog kapni :)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#33) kexksz válasza TommyGun (#32) üzenetére


kexksz
addikt

Nyílván szabad róla beszélni, mert megint úgyse hívnak be, de az ilyesmi a PH fórumon tiltott.

[ Szerkesztve ]

(#34) aram01


aram01
nagyúr

meséljetek nekem erről,nem lehet beszélni róla? hogy hogy?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35) Wolverine válasza aram01 (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

A legtöbb MMO-bétateszt egy NDA (Non-Disclosure Agreement) elfogadásával vehető igénybe. Az NDA-ben általában leszögezik, mit mondhatsz el és hogyan, illetve szabályozzák a screenshotok és videók publikálását is. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy nem írhatsz - és nem spoilerezhetsz - a játékról (általában azt sem vallhatod be, hogy bekerültél a bétába), nem tehetsz közzé screenshotokat (de készíthetsz magadnak), és pláne nem publikálhatsz a játékon belül készített videót.

Aztán van egy pont a megjelenés előtt, amikor fel szokták oldani az NDA-t. Jellemzően ilyenkor jelenik meg a játékos honlapokon a korábban elkészített teszt, amit csak élesíteni kell.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36) aram01 válasza Wolverine (#35) üzenetére


aram01
nagyúr

így már tiszta,köszi az infót :K
azért pü-ben jöhetne némi adat a tapasztalatokról ;)

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37) Wolverine válasza aram01 (#36) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg az is tilos, persze ezt nyilván itt senki sem fogja ellenőrizni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38) aram01 válasza Wolverine (#37) üzenetére


aram01
nagyúr

gondolom hogy az,de nem értem hogy miért? Elméletileg ebben a műfajban nem sok vetélytársuk lehet.Mint pl: bf<->mw.azt talán jobban megérteném hogy ott nem lehet elpofázni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#39) Wolverine válasza aram01 (#38) üzenetére


Wolverine
félisten

Több oka is van, Az egyik, hogy ha rosszul sikerül a játék, akkor sem feltétlenül fog ez elterjedni jóval a megjelenés előtt. A másik, hogy a sztori ne szivárogjon ki...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40) velizare válasza aram01 (#38) üzenetére


velizare
nagyúr

rossz meglátás, ezen a piacon mindenki konkurenciája mindenkinek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#41) kexksz válasza aram01 (#38) üzenetére


kexksz
addikt

Ez nem olyan mint az FPSek, hogy fél évente jön új és csak azok rivalizálnak, hogy mennyit adnak el. Itt havidíj is van, továbbá sokkal hosszabb távra vannak tervezve. SW: TOR ugyanúgy riválisa a 6 éve megjelent WoWnak és az 5 év múlva megjelenő bármi random MMORPGnek.

(#42) Raysen623 válasza oxox (#24) üzenetére


Raysen623
addikt

Mitől is gagyi 2012-re? Attól hogy rajzos grafikája van és nem OpenGL-es?
Nekem nagyon tetszik ahogyan kinéz:D Amit meg a videókon látsz az nem az ami a játékban van.....ennyi... de sebaj, várjál csak még 20 évet hátha eljön a te játékod:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#43) aram01


aram01
nagyúr

oké elhiszem,ti jobban benne vagytok ebbe a szakmában :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44) Wolverine válasza kexksz (#41) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosan. Egy MMO 1 év után kezd kiforrottnak számítani, és 2-3 évesen mondhatjuk azt róla, hogy kinőtte a gyermekbetegségeit...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45) cbr688 válasza Dyingsoul (#20) üzenetére


cbr688
senior tag

frappáns válasz erre: lol
utálom a wowot is csak azt mondom h 4 évvel ezelőtt hozta ezt a szintet,a másik ha egy gémernek van esze nem vesz meg havi szinten egy játékot csak azért mert "fejlesztik"...
sztem egy unreal 3 engine nem olyan megterhelő a mai játékos közösségnek mégis sokkal szebb és reálisabb az,az pedig ha jól rémlik 2007-es cucc...

(#46) Wolverine válasza cbr688 (#45) üzenetére


Wolverine
félisten

Csináltak azzal is MMO-t. Mihelyt egy kicsit is nagyobb tömeg van a képernyőn (20+ fő), úgy elkezd szaggatni, hogy játszhatatlanná válik az egész.

Ennél a műfajnál nem "megveszed havonta a játékot", hanem előfizetsz egy szolgáltatásra, mint a mobiltelefonoknál. Ez a szolgáltatás tartalmazza a szerverek rendelkezésre állását, azok karbantartását, a hibajavításokat és a tartalombővítést - ugyanis minden MMO a fizetős kiegészítőkön kívül ingyenes tartalomfrissítéseket is ad... amit a single játékokban manapság DLC-ként szoktak eladni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47) LucifeI2 válasza cbr688 (#45) üzenetére


LucifeI2
őstag

Egy olyan "gémer" akinek van esze, az nem a grafikán fog leakadni. :U

(#48) cbr688 válasza LucifeI2 (#47) üzenetére


cbr688
senior tag

csak nekem nagyobbak az elvárásaim 2011 a pénzemért? nem a 2005-ös grafikáért akarok fizetni. a játékélmény a játék 75%-a tudom azt,de ahhoz még nem volt szerencsém...
szvsz már meg kellett volna tudniuk oldani egy szebb grafikát szaggatásmentesen...starship troopersbe volt h 200 bogár támadott egyszerre mégsem szaggatott,pedig nem mai játék...senkinek sem akartam az önérzetébe belegázolni,de sztem eléggé lerántják a játékos társadalmat.(szinte az összes kijött új játéknál vagy rövid a játékidő, vagy nem hozza a grafikát,amit elvár tőle az ember, vagy bugos az egész), de legyünk türelmesek akkor biztos minden jobb lesz.
ja és egy olyan "gémer" aki többet fórumozik mint játszik az inkább fórumos...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#49) velizare válasza cbr688 (#48) üzenetére


velizare
nagyúr

a starship troopers mmo?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#50) cbr688 válasza velizare (#49) üzenetére


cbr688
senior tag

nem,de elég széles manapság az a sáv ahonnan az adatok jönnek... a technikai háttér a 4 meg 6 magos processzorok,meg a 100Gb\s es vga meg smafuk...a lényeg h 2011-ben többet kéne kapnunk a pénzünkért mint 2007-ben...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.