Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Kiszivárgott, mi? ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Scholes9 válasza ribizly (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ki :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) wolfman válasza ribizly (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Hát kicsit nem néztek oda, ez magától a világhálóra ugrott.

Most nagyon elkezdték nyomatni az űrcsatákat, most meg nehogy mással legyen baj, merthogy erre fektetik az összes energiájukat.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) atike


atike
nagyúr

Jó. Konkrétan. :) És igen, tipikusan kiszivárgott kamerás felvétel... :DDD

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos trailerrel frissítve a hír. :R

Live-Die-Respawn

(#6) b.


b.
félisten

Ez fincsi lesz. Azt hiszem mégis előrendelem..

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) Raysen623 válasza b. (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

Eszem ágában sincs előrendelni. Biztosra akarok menni a játékkal kapcsolatban. Etetős a "kiszivárgott" trailer de ilyet biztosan nem fogok látni a játékban, ahol megint mindenki csak ész nélkül akar majd puffogtatni.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Lesz mit itt a tejbe aprítani :Y :Y

All→M8

(#9) sz.atesz89 válasza callmeakos (#8) üzenetére


sz.atesz89
tag

Ebben nagyobb Star Wars hangolat van mint az ébredő erőben.

PSN: szuhi

(#10) Scholes9 válasza b. (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Be mered vállalni az első rész után :F :U :D :N

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) ribizly válasza Raysen623 (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Én arra emlékszem az első részből, hogy belépek és olyan üres az egész. Persze ott volt a hangulat, de a játékélmény nálam 0 volt. Az hiányzott ami a Republic Commando-ban az első pillanatban megfogott. Eddig a második részben sem látom még a potenciált a videók alapján, de én leszek a legboldogabb, ha jó lesz. Majd a bétában kiderül. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) Dominó85 válasza Scholes9 (#10) üzenetére


Dominó85
veterán

Mesélj kérlek mi a baj az első résszel? Én most vagyok 48-as szinten a 100-ból és érdekes módon még mindig nem unom. Szerintem marha élvezetes és egyáltalán nem arról szól, hogy mész és ész nélkül lövöldözöl, mert leszednek egy pillantás alatt, mint a xart. Jó természetesen vannak hacker gyökerek, meg csak a hős plecsnire váró gyáva skill nélküli gamerek, de hát ez van.

ribizly
40-es pályákon üresség? Nos nem a map szélén kell lődörögni. :DDD

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#13) wolfman válasza Scholes9 (#10) üzenetére


wolfman
veterán

Inkább úgy kérdezném, hogy be meri-e vállalni a játékipar elmúlt 15 éve után? Előrendelés egyenlő az 5/6 töltényes orosz rulettel.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) Scholes9 válasza Dominó85 (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Most már lehet, h rendben van a játék, de anno a bétát próbáltam, az nagyon nem jött be, illetve a tesztek alapján is elkerültem. De most, h van tartalom, biztos jobb. Én azért nem merném előrendelni az biztos :

wolfman: azért én egy Blizzard vagy Naughty Dog játékot bármikor elő merek és elő is rendelek, mást nem :B :R Még ide írhatom mondjuk a Valveot is, meg talán most már a CD Projekt Redet is :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) Dominó85 válasza Scholes9 (#14) üzenetére


Dominó85
veterán

Én se fogom előrendelni. Megvárom, míg értelmes és nevesebb gamerek kipróbálják és véleményüket formálják róla. Az hogy Gamespot, IGN és társaik az EA befolyása alatt milyen kedvező tesztet írnak, nem érdekel... ;]

* Péter - 06302461862 *

(#16) Shing válasza Dominó85 (#12) üzenetére


Shing
őstag

Ilyesmiket kellene csinálnia a nagy AAA fejlesztőknek. Ez a 40 fős körbe-körbe szaladgálás egy kis pályán annyira unalmas és idejétmúlt már. 15 éve jó volt a Battlefield 1942-ben, tovább kellene lépni (Bár még az is masszívabb volt).
Én már annak is örülnék ha ezeket az árkád elemeket kiszednék. 10p után majd bespawnol egy csillagromboló ami mozog valami fix pályán, de legalább lőhetsz róla! :U Ezeket már rég irányítani kellene több fős legénységgel, stb. :U

(#17) Dominó85 válasza Shing (#16) üzenetére


Dominó85
veterán

Én a videó első 3 perce után halálra untam magam. Az számomra egyáltalán nem epic battle, hogy a katonák 90%-a campel és healeli a másikat orrba-szájba, míg a maradék 10% 5-5%-ban megosztva tankban ülve vaktában lő a másik oldalra vagy közelharcban vesz részt. Dög unalom a videó. Itt az SW:BF-ben néha tök véletlenül belebotlasz egy ellenségbe, aki trükközni akar. De amúgy rengeteg Hero-t szedtem le pusztán úgy, hogy nyitott szemmel járok a pályán. Ez a Planetside 2 pont az a gamma, ami egy tucat Unreal Tournament, Quake csak nagy pályákon... Agyatlanság nem egyenlő epikusság. Sokak szerint az FPS játékokhoz nem kell agy, csak egy jó egér és bill, aztán csak lősz. Szerintem pedig taktika, reflekszek és csapatmunka. De az a fajta csapatmunka, amit ebben láttam... no comment.

* Péter - 06302461862 *

(#18) b. válasza Scholes9 (#10) üzenetére


b.
félisten

Az első is hetekig szórakoztató volt, majd unalmas lett, de azt nem rendeltem elő anno.Egyébként mára már nagyon szépen rendbe tették, jó lettt és igényli a taktikát , egy egy jó player frankon arat, mert használja a fejét és mellé jól is lő.Ha ritkán is,de tolom, már vissza hozta szórakoztatási faktorban az árát. ÉS az újnak végre lesz egy játékos kampánya sztorival, amire évek óta nem volt példa és én nagy SW fan vagyok.Szóval igen, nálam egy SW játék megérdemli a vásárlást, olyan kevés jön belőle ,de viszont az előrendelésre valóban aludtam egyet . :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) Raysen623 válasza Dominó85 (#17) üzenetére


Raysen623
addikt

Szerintem meg a videóban nagyon is látszódik mi a háború lényege. A drágalátos EA BF játékában agyatlan rohangálások vannak, csapatjáték nulla. Itt legalább tényleg azt érzed hogy tömeg van és lehet rohamozni, miközben kurvára lőnek mindennel ami van. SW-ben ilyen nem volt soha. Az egész játék úgy van kialakítva hogy megöli a rendes csapatjáték lényegét és egymagad menj és puffogtass ész nélkül. Olyan fos COD-os lett.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#20) b. válasza Raysen623 (#19) üzenetére


b.
félisten

csak pár rajongót sértettél ezzel meg akik a Battlefronttal, COD-dal és Battlefielddel tolják..

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) Goldberg03


Goldberg03
tag

Hú de király! :C

(#22) Raysen623 válasza b. (#20) üzenetére


Raysen623
addikt

Pontokba szedve....
1. Ős COD-os voltam. Az utolsó a Modern Warfare 2 volt amit megvettem steamen 0 naposan. A sok csaló miatt elment a kedvem az egésztől. Aztán látva mennyire semmit mondóak az újabb részek leálltam vele.
2. BF alatt csak és kizárólag a Battlefront legújabb részét értem jelen esetben. Battlefield egy teljesen más tészta egyenlőre, de úgy érzem ott is várható az 1 bites hülyéket is kielégítő faék egyszerűsítés. Hol vagyunk már attól amikor egy squad-ba 4 különböző cast ment és együtt harcolt. Most már mindenki van össze-vissza és az esetek döntő többségében hátulról lőttek le. Ezt meg dugja fel magának az EA jó mélyre.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) b. válasza Raysen623 (#22) üzenetére


b.
félisten

Amit te leírsz az egy másik játéktípus és attól hogy te azt szereted, vagy azt szeretnéd, hogy ez is olyan legyen, attól az a sok százezer ember aki ezekkel játszik nem fogja magát jobban érezni, se attól, hogy átvitt értelembe lehülyézed agyatlannak nevezed. Quake és CS vagy éppen OW sem igényel ám sok gondolkodást, még is jó játékok a maguk nemében, és a COD és Battlefront is jó játékok. COD black ops 3 baromi jó multiban is, Zombiban is és egyjátékosban is. COD IW story módja zseniális lett, multi már felejthető.Hátulról lőnek le hát ez olyan mint az életben, nem? Egyébként át kell lépni egy bizonyos szintet , hogy maximálisan élvezni tudd ezeket a játékokat, eljutni egy kompetitív szintre ahol olyanokkal játszhatsz már, akik tudják mi az a taktika és akkor megmutatja magát. Mikor sok ezer ember kapcsolódik be naponta a szerverekbe és nincs tapasztalatuk, skilljük akkor nem is fogsz kielégítő élményt szerezni.
Kicsit nevetségesnek tartom, hogy egy játékot azért tartasz szarnak és agyatlannak, mert nem a te kedved szerint csinálták meg, ez nem erről szól.
Próbáld meg a R6 játékokat, ah azt a típust szereted, abból amit leírsz nekem az jön le, az jobban neked való.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) Raysen623 válasza b. (#23) üzenetére


Raysen623
addikt

Elbeszélünk egymás mellett. :)

Én azt írtam le milyen volt régebben a Battlefield és a COD is. Mitől volt más és miben más most. A kiadók másra "lőnek" azóta, más lett a scope. A játékok az éves kiadások miatt butábbak lettek, mert nem fért bele a fejlesztési időbe a korábbi verziók cast jellegű feature példának okáért. Helyette bejött a kártyás rendszer, ami nem erősíti a játékban a csapatszellemet, hanem rombolja azt, mivel vérpistike nincs ráutalva a csapattársaira.
Ráadásul már maga a Battlefield is jóval pörgősebb játékká vált mint mondjuk a BFBC2 volt.
A szintezésnek meg kb sok értelme nincs a kártyák kicsomagolásán kívül. BF4-ben is még rengeteg perk volt, amiért megérte hajtani multiban, ugyanez COD-ban.

Overwatch is egy baromi jó játékként indult, de ma már a matchmaking elképesztő dolgokat kreál. Leginkább a premade csapatok vannak előnyben, mert ők csapatjátékot tolnak, míg pug-okkal hiába váltasz healer-re nem tudod segíteni a másikat mert szétszaladnak. Ellenfél meg érdekes mód együtt jön és ugye 1 vs 3 vagy 2 vs 5 eleve bukó felállás. Utána meg meccs végén hallom a gyerekhangot a mikrofonban...

Valami ilyesmi problémáim vannak, melyek érdekes mód régen nem voltak ennyire zavaróak.

A hátulról lelövés pedig igenis zavaró, amikor megszületsz és 5 métert nem tudsz megtenni, mert ott camp-el egy ellenség a saját bázisunkon és az összes csapattárs csak rohangál eszetlenül de nem néz le a lába elé sem ahol hasal a tag. Régen ilyet el sem lehetett képzelni ilyen játékokban.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) b. válasza Raysen623 (#24) üzenetére


b.
félisten

Ilyen formában viszont maximálisan igazat adok neked. :R Számomra egyébként a valaha volt legjobb csapat alapú játék, ami nagy skillt és összhangot is kívánt, az Enemy Territory volt.
Ha érdekel és szereted a hasonló játékokat ajánlom a figyelmedbe a Dirty Bomb-ot. Kaszt alapú ( Medic, Fragger, Engineer stb.) és objektívre épülő a mapok felépítése.Lassan 2 K órám van benne és totál ingyenes. Van hova fejlődnie, de lehet neked is tetszene, csak ajánlani tudom.
[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) Raysen623 válasza b. (#25) üzenetére


Raysen623
addikt

Enemy Territory Quake wars vagy a II. VH-s? Mindkettőt próbáltam amúgy :D De akkortájt még voltak jobbak, amivel a baráti köröm játszott. A linkért meg köszi.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#27) b. válasza Raysen623 (#26) üzenetére


b.
félisten

nem a QW. Az nem jött be nekem.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) [CsuCsu] válasza Raysen623 (#24) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Nem azert lettek masok ezek a jatekok, mert a kiadok igy akartak. Erre volt igeny. A taktikus, sok gyakorlast es csapatot igenylo jatekok sok idot emesztenek fel. En is szivesebben jatszanek ilyenekkel, de nincsen ra idom es turelmem, hogy eljussak arra a szintre, ahol mar nem a kezdoktol kell agybajt kapjak. Ezert inkabb lehuppanok egy jatek ele, ahol csak beakpcsolom es jatszok.

Van egy masik oldala is ennek. Mivel a komplex es taktikus jatekok sok betanulast igenyelnek, a jatekosok nem szivesen valtanak. Komplex jatekokat nem igazan lehet evenkenti kiadasi modellben ertekesiteni, sokkal jobban illik rajuk a frissitesekkel es mikrotranzakciokkal operalo modell. Lasd Dota2, ami irtozatos bukas lenne COD-szeru modellben. Mire eljut az ember ertekelheto szintre, mar jonne a kovetkezo resz.

A vilag valtozott, a jatekok is. Nem az emberek lettek butabbak, a rajuk fordithato ido lett kevesebb. A keves ido pedig nem a komplex jatekoknak kedvez.

(#29) wolfman válasza [CsuCsu] (#28) üzenetére


wolfman
veterán

Viszont minden évben kijön egy két játék aminek története, játékmechanikája, scripjei komplexebb, kidolgozottabb mint az átlagos, üres lősszhalsz szarságok, aztán rögtön közkincsé válik, díjakat nyer, mindenki imádja. Aztán 3 eshetőség van.
1. Nem lesz folytatása mégse, hiába akarja mjndenki.
2. Lesz folytatása, de ugyanaz mint az első rész dettó, nem mernek újítani, szóval felesleges
3. Lesz folytatás, jó is lesz, majd pár rész után az is unalomba fullad!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#30) [CsuCsu] válasza wolfman (#29) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

4. A sikeres elso reszt latva megveszi egy nagy studio, es romma kontarkodja a folytatast.

(#31) Shing válasza Dominó85 (#17) üzenetére


Shing
őstag

Azért érzed így, mert a mai multiplayer játékost csak akkor éri inger, ha megöl egy másik játékost. A régi Battlefieldekben még megkerülted a fél pályát, hogy betámadhass egy hátsó bázist. Baromi unalmas lehet neked, de mi végigizgultuk, hogy nehogy észrevegyen valaki. Igen, abban a videóban nem körbe-körbe rohangálnak, rögtön unalmas. Ez ilyen... csak az a baj, hogy ilyen hozzállások miatt az összes FPS multi ugyan az lett. Battlefield=Battlefront=CoD.

(#32) wolfman válasza [CsuCsu] (#30) üzenetére


wolfman
veterán

Igen ez is benne van, hogy a jó első rész után követi egy szar sablon leegyszerűsített gané. Lásd crysis trilógia. Lehet tőlem bármilyen szép, el nem tudom képzelni miért nem folytatták az első rész történetét.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33) Raysen623 válasza [CsuCsu] (#28) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezzel vitáznék egy kicsit. Szerintem a korábbi online multi shooterek nem igényeltek több gyakorlást (kivéve CS és társai), csak szimplán normálisabb és higgadtabb hozzáállást. Nem pedig a berohanok és szétlövetem a seggemet mert úgyis újjászületek és akkor újra eljátszhatom mert agyatlan vagyok és csak lőni akarok.
Az egész azon múlik mire nevel a játék és mire ösztökél. Mára a sniperkedés kihalófélben van, a healer meg ugye minek. Az egész olyan Dredd bírósan zajlik: jó nagy puskával, jól agyonlövöm. Ja, mégsem. :DDD

Akit ez pihentet az tényleg nem érdemel mást, mert annak csak a gyilkolászás ad örömet, nem pedig a csapatjáték öröme, amiért egy picit meg kell küzdeni. Aki játszott BFBC2-vel tudja miről van szó.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#34) b. válasza Raysen623 (#33) üzenetére


b.
félisten

istenem, megint kezdődik. Minden BF hírt tele fogsz ezzel dobni? áruld már el milyen online multijátékkal (shooter)tolod ami téged kielégít. nem tudod milyen lesz a játék. Még meg sem jelent ....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#35) Raysen623 válasza b. (#34) üzenetére


Raysen623
addikt

Csupán reagáltam a válaszára és ez még mindig ugyanaz a topic.

Nekem a videók nagyon tetszenek és rendkívül örülök a sztori módnak is. Hidd el én is szeretném ha jól sikerülne.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.