Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) idegen lény


idegen lény
őstag

Elég unalmasnak tűnik.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2) buzus


buzus
aktív tag

Battlefield Heroes anno ingyenes volt, kb ugyan ezt tudta 8 éve.

[ Szerkesztve ]

(#3) Dominó85 válasza buzus (#2) üzenetére


Dominó85
veterán

És most Revive Heroes néven újra él a Battlefield Heroes.

De rohadjon meg az EA, mert sajnos ez is tetszik, ahogyan a SW BF1 is... De természetesen csak kóddal és olcsón (5-7k max) fogom megvenni.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

Maradok a classicnál, bár ráférne még pár patch.

(#5) acura


acura
tag

A kampányra kíváncsi leszek.
Viszont BF1 után nem sok reményt fűzök ahhoz, hogy itt jó multi lesz.
Az anticheat totális hiánya nagyon meglátszik. Sajnos rendszeresen találkozok cheaterrel.
A mai napig néha belépek, hogy tovább farmoljam a dlc-s fegyókat, és van olyan cheater akivel még manapság is találkozok. Mindig Sabotage játékmódokban trollkodik, nem változtatott sem nevet de még avatart sem az elmúlt hónapokban, és olyan szinten csal, hogy konkrétan felgyorsítva közlekedik és több mint 100at öl minden kőrben. Egyértelmű, hogy csaló és nagyon meglep, hogy hónapokkal később is belebotlok ugyan abba a userbe, a készítők meg nagyon láthatóan tojnak bele. :(((

(#6) atike


atike
nagyúr

Jajj. Nekem pedig tetszik... :) :DDD

(#7) tepenzed


tepenzed
őstag

Nem tudok dönteni, hogy ebbe vagy a Destiny 2-be öljem majd az időmet. :F
A Destiny 2 pvp kicsit csalódás, ennek sokkal jobbnak tűnik a multija, viszont attól félek, hogy teli lesz pc-n csalókkal és emiatt a játékosszám is kevés lesz

[ Szerkesztve ]

(#8) Stauffenberg válasza acura (#5) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ja... a PC-s verzió tényleg ilyen. :) A konzolos nem, én már nagyon rég nem idegeskedtem falon átlátó, átlövő, sebezhetetlen és mindenkit gombnyomásra fejessel kivégző játékos miatt, mert az ilyesmi konzolon nem létezik.

(#9) kiezTe90 válasza Stauffenberg (#8) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Igen ezzel én is így vagyok, de valamiért Nekem mégis hiányzik a pc... Szóval csak muszáj leszek megint venni egyett. :)

Amúgy Nekem annyira tetszik a játék, tuti vétel lesz. :) Szeretem a Star Wars-t, ezért a játék is érdekel. Fő a pozitivitás jó lesz ez. :D

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#10) core i7


core i7
addikt

Valami eszméletlen a grafikája :Y

(#11) Stauffenberg válasza kiezTe90 (#9) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem van PC-m is, de az EA / DICE játékok ezen a platformon híresen le vannak szarva anti-cheat szempontból. Amikor egy-egy népszerű hack kiiktatására hónapokat kell várni, akkor köszönöm, inkább nem játszom velük. PC-n utoljára a Battlefield 3-at toltam és a cheat helyzet eldurvulása miatt hagytam ott. Gameplay videók alapján a Battlefield 1 is ilyen már, miközben konzolon ilyennel nem találkozni.

(#12) szupermacs válasza Stauffenberg (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Csak konzolon szenvedés az irányítás. Én mondjuk PC után nem tudom megszokni BF játékokban a controllert.

[ Szerkesztve ]

(#13) idegen lény válasza szupermacs (#12) üzenetére


idegen lény
őstag

Melyik konzolon?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#14) Raysen623 válasza szupermacs (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

En mar kezdek egesz jol belejonni.

Mondjuk konzol oldalon is lattam tobb mint 100 killt es csak 5-szor halt meg az MVP-s srac. Erdekes...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) Stauffenberg válasza szupermacs (#12) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem nem szenvedés. De PS4-en hivatalos kiegészítő a Hori Tac Pro és Xboxra is jön az egér támogatás, szóval ez is egyre kevésbé akadály.

(#17) szupermacs válasza idegen lény (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

360-on. Én még le vagyok maradva egy generációval. Itt még költséges buli kiegészítőt venni bill+egérhez. Nem is nagyon merek próbálkozni mert biztos nem olyan, mint PC-n.

(#16) Stauffenberg: Lassan váltanom kellene One-ra, remélem tényleg menni fog PC perifériákkal.

[ Szerkesztve ]

(#18) #20844032 válasza Stauffenberg (#11) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Gameplay videók alapján a Battlefield 1 is ilyen már

Persze hogy ilyen. Minden második player csaló.
LOL
Ez az pécénmindenkicsal-agyrák már több áldozatot szedett, mint a spanyolnátha :D

[ Szerkesztve ]

(#19) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Messze van még péntek:(
Lehet előrendelem, akkor kapok kulcsot...nem, nem.Többet nem vernek át...megvárom a teszteket no meg a bétát kipróbálom.Mondjuk az első rész bétát is kipróbáltam és mégis átbasztak :D

(#20) #20844032 válasza ProEvoFan (#19) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem kell kapkodni. Ez a pár nap béta miatt pláne nem.

/mivel basztak át?:)

(#21) ProEvoFan válasza #20844032 (#20) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

VIP jeggyel, szembekötéssel bültem a hype vonatra és a végén kisiklottam, ami nagyon fájt.

(#22) Raysen623


Raysen623
addikt

Végre rá tudtam nézni a videókra is. Az effektek is baromi jók lettek ám. Végre valami fejlődés és kölcsönhatás látszik az elemek közt. Persze az igazi a megmaradó rombolhatóság lenne... Nem értem miért képtelenek leprogramozni, amikor minden adott már hozzá.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) ribizly


ribizly
veterán

A béta után okosabbak leszünk. ;)
Az első rész is ott bukott meg nálam. Emlékszem, hogy mentem benne vagy két kört, de az első 20mp "aztakurvaezhogynézmáki" után (meg a második után) hamar kiderült, hogy ez ennyi: szép grafika, nulla tartalom.

Amúgy meg az a gondom, hogy túl sok jó cucc jön / jött (PUBG, Destiny 2, Wolfenstein 2, ...) ki mellette és így egy kicsit elcsúszik róla a fókusz. Legalábbis nálam nincs meg az az "ezmost kell" érzés. :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#25) Stauffenberg válasza #20844032 (#18) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Persze, hiszen pontosan ezt mondtam. Ez a hiperérzékeny primadonna hisztéria az agyrák inkább.

(#26) #20844032 válasza ProEvoFan (#21) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mi fájt azon? pár tíz óra beleszaladt az elsőbe is. Több nincs ebben sem, de ettől SW-sebb már úgysem lesz semmi :) Jó, hát nem elsőnap, teljes áron, pláne nem ezeknek a puziknak :)

(#27) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Éppen gyepálom a klónokat a Naboo-n, mire odajön a bárátnőm és megkérdezi, hogy megint Battlefield 1-el játszom-e. :DDD

Amúgy így az első pár óra béta alapján azt mondom, hogy nem sokban különbözik az első résztől, nem látom benne azt, hogy miért van szükség erre a részre, azon túl, hogy be kellett hozni az Episode I-II-III érát is (amit inkább nem szeretek, mint szeretek). Itt-ott változtattak a játékmeneten, de ezek nem olyan nagy változások. Korszakban az első rész amúgy jobban adta (nekem).

(#28) Balázzs


Balázzs
senior tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz, én sem vagyok tőle elájulva. Az űrhajós rész, a harc sokkal szebb lett, viszont a sima felszíni harc nekem annyira nem jön be. Lehet a Naboo miatt, vagy csak szoknom kell.

Ha nem lesz jól megcsinált single player rész, akkor ez bukás lesz.

(#29) tepenzed válasza Stauffenberg (#27) üzenetére


tepenzed
őstag

elfelejtitek azt az apró tényt, hogy alapból nagyságrendekkel több pályával indul, amit ok, hogy be lehtett volna vezetni dlc-ként az első részbe, de a kutya nem vesz már ahhoz kiegészítőt, az ingyenes ultimate előtt teljesen szétdarabolódott a tábor.

A másik meg a progress. Az első részben a fegyver kiegészítők hiánya, botrányos kártyarendszer, 0 multiplayer progress után teljes felüdülés ez a rész, az ingyen dlc tartalmakról nem is beszélve.

"Ha nem lesz jól megcsinált single player rész, akkor ez bukás lesz."
Ez a játék nagyon messze van a bukástól. Az első részre is ezt mondták, aztán a botrányos tartalom ellenére meg lehet nézni, hogy még mindig 30 ezren vannak online konzolon. Ha te a single playertől várod a megváltást, nagyon gyorsan felejtsd el ezt a játékot, mert a single módot a vasárnapi ebéd előtt végig fogod tolni.

[ Szerkesztve ]

(#30) Balázzs válasza tepenzed (#29) üzenetére


Balázzs
senior tag

Ígértek egy jó single módot, igen is sokat számít szerintem, hogy mit hoznak majd ki belőle.

Pláne hogy az első rész játékosai között az utóbbi időben nagyon sok volt/van a csaló.

(#31) Stauffenberg válasza tepenzed (#29) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tiszta sor, hogy a Day 1 tartalom már kapásból sokkal több lesz, mint az első résznél, de itt is mi lesz akkor, ha unlockoltad a fegyver fejlesztéseket és a kártyákat (perkeket)? Én alapvetően az új játékmódokat hiányolom, ezek is korábban már látott módok kisebb átdolgozásai.

A környezet meg egy másik téma, az első rész klasszikus trilógiához köthető pályái számomra etalonnak számítanak, elképesztően adják azt a jó értelemben vett Star Wars hangulatot. Aki meg nincs annyira kibékülve az előzmény trilógiával, az kicsit keserű szájízzel nyúl a második részhez.

Egyébként a fejlesztési irány jó, de úgy érzem csak muszájból fogok ezzel játszani ha rám jön a Star Wars hangulat. Elég volt egy early access béta nap, hogy a játékosszám az összes platformon együttvéve bezuhanjon 10 ezer alá. Novembertől durva elnéptelenedés várható.

(#32) tepenzed válasza Stauffenberg (#31) üzenetére


tepenzed
őstag

van statisztika oldal a második részhez? én csak a régi battlefront 2-höz látom.

Amúgy nem hiszem, hogy sokan előrerendelték, tudjuk miért, majd kiderül, mennyire tartja a számokat, sztem a bf1 játékos számot simán hozni fogja az ingyen dlck miatt.

(#33) Stauffenberg válasza tepenzed (#32) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én az első rész statisztikáit látom csak, ami most eléggé mélyrepülésben van. Szépen hangzik ez a "konzolon 30 ezer játékos", de ettől most pillanatnyilag nagyon-nagyon messze vagyunk. Az SWBF2 béta után talán még visszaemelkedik valamennyit, de jól látszik, hogy mire lehet majd számítani SWBF téren novembertől.

Amit én sajnálok, mert én szerettem néha felmenni játszani vele, a progress nem érdekelt annyira, ha jóval később maxolom ki, akkor is a hangulat miatt járnék vissza. Nekem ez a nagy betűs STAR WARS éra, amiért tényleg tudok rajongani.

Battlefield 1 példám is van: A DLC tartalmak amúgy is elaprózzák a közösséget, így az egyébként is kevésbé népszerű játékmódokra már alig találni embert. Amikor ment a Premium Pass trial, akkor például They Shall Not Pass-ban Rush módra alig találtam embert, egy 64 fős szerver elindult 5v5 játékossal, miután 3-4 percig néztem a lobby képernyőt és gyanítom, hogy a világ minden pontjáról dobálta be a matchmaking a játékosokat, amilyen pingeket (és lagot) produkáltak. In The Name Of The Tzar esetén (mivel mindenki arra volt kíváncsi) nem volt ilyen gond.

(#34) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

A elsőt résznél ,mikor elértem a "százast", (általában első 5-ben végeztem 70-es rang után) léptem a picsába, mert annyi csaló volt, hogy a tkm tele lett az egésszel, de inkább az EA DICE beleszarásával. Egy példa a sok közül:
Gyanútlanul sétálgatok a fronttól messze, hirtelen kiugrás egy fal mögül és paff már feküdtem is. Biztos csak véletlen volt ez is a legalább 30 ilyen eset után. :D Aztán egy másik: jön egy addig szinte ismeretlen nevű "játékos", össze-vissza lövöldöz de mindenki döglődik tőle, elbújok, amikor odaér, kiugrok és pofán lőttem a scatter gun-nal, tehát nem lábon, ami ezzel a fegyverrel még ott is néha azonnali halál volt, ha az XP fél körül volt már nem csalóknál, hanem fejbe. Vígan lövöldözött tovább maximum élettel. De egyébként szerettem a játékot. Néha fel kellett kapnom az állam, mert annyira gyönyörű még most is.

Hogy a másodiknál ezt majd mennyire tartják kordában, az kiderül.

(#35) Stauffenberg válasza ΞΔGLΞ (#34) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"léptem a picsába, mert annyi csaló volt, hogy a tkm tele lett az egésszel, de inkább az EA DICE beleszarásával"

Nem értem, hogyan mersz ilyeneket leírni. :( Én ugyanezért a kijelentésért kaptam a nyakamba: [link]

"De egyébként szerettem a játékot. Néha fel kellett kapnom az állam, mert annyira gyönyörű még most is."

Meg tegyük hozzá, hogy a DICE erényei közé tartozik baromira hangulatos mapok tervezése. Az első SWBF is baromi szép még mai szemmel is. Az SWBF2 egy kicsit szebb, de azért nem kell hatalmas ugrásra gondolni, alapjaiban ugyanaz a motor. Jó génekkel rendelkezik. :D

A netkódon lehetne mit javítani, ez viszont kevésbé erényes oldala a DICE-nak.

(#36) ΞΔGLΞ válasza Stauffenberg (#35) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem értem, hogyan mersz ilyeneket leírni....

Ne is említsd, én is megkaptam többed magammal (százas ranggal, azt pedig tudjátok, hogy nem éppen két nap elérni), amikor fel lett hozva, hogy a game-be beszabadultak csalók, mikor már fillérekért is nehéz volt eladni. :-) A YT meg tele van csaló videókkal, a leírásban letölthető csaló kódokkal, biztos azok is csak "trükkök".
Egyébként, érdekes a "gugli hozzáállása" is, és az algoritmus is, ami többnyire nagyon pontosan kiszúrja, mi nem való oda (szerintük). Pár melltartós kép (ne adj Isten csöcs) miatt már "berágnak" hogy emiatt nem jelenhetnek meg hirdetések, vagy nem úgy, ahogy kellene a videók alatt, de a warez, a csaló kódok etc...és az ebből készült tutorialok tömkelege az frankón milliós nagyságrendű és azokkal minden ok.

(#37) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Így van.A PC multi játékok tele vannak csalókkal.Ez van, nem kell ezt szépíteni.Az új COD PCs bétát is ellepték a csalók.Már a bétát...lol.
Konzolon nem találkozok csalókkal és ez kurva jó ;)

(#38) Dominó85 válasza ProEvoFan (#37) üzenetére


Dominó85
veterán

És miért vannak csalások a játékokban? Mert a fejlesztők és debuggerek, devek használják a játékok fejlesztésekor. És egyszerűbb ezeket úgymond elrejteni a kész játékban a későbbi fejlesztések miatt, mint sem kivenni őket a pitsába belőlük. No meg nincs olyan, hogy valaki csak "kipróbálta" a csaló kódokat. Frászt, INSTABAN kellene és folyamatos anticheat fejlesztés. No de persze előbbi az aktív szervereken lévő játékosállománny csökkenéssel, utóbbi meg sok pénz bevonásával járna. És tudjuk nagyon jól, hogy a statisztikai számok és a pénz mindenek felett áll ebben az elqrvult világban. Az EA pedig híresne lexarja a nyomorék DICE-val együtt a "normális" játékosok fejét. Ettől függetlenül én majd teszek a BF2-vel is egy próbát, ha i7 6700HQ és egy mobil GTX960M 4GB GDDR5 elég lesz alá.

* Péter - 06302461862 *

(#39) Raysen623 válasza ProEvoFan (#37) üzenetére


Raysen623
addikt

Azért konzolon is vannak csodálatos dolgok. Pont ma este kicsit játszottam az első résszel és érdekes mód nagyon sok játékosnak mindig csak egy vaklövés voltam. Ugyanis ennyi idő alatt ilyen jól célozni kontrollerrel nem lehet, de még egérrel sem. Lehet valamilyen durva szerver lag áldozat voltam, vagy valamilyen helyi netszolgáltatói vicc áldozata és a szokásosnál jóval magasabb ping számom volt. Az esetek 80%-ban ugyanis én is képtelen voltam eltalálni bármit :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#40) Balázzs


Balázzs
senior tag

Sokkal jobb a hangulata az első résznek. Engem nagyon idegesít pl. a rengeteg galamb a Naboo-n, megy a csata és ott röpködnek, mintha kaját osztogatnék :W

(#41) Dominó85 válasza Balázzs (#40) üzenetére


Dominó85
veterán

:C :C :C

Meg kell nézni, hogy milyen beállítással lehet (ha igen) a galambsereget kikapcsolni. :D

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#42) Stauffenberg válasza Balázzs (#40) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A köcsög kis Jar Jar nem értette az önkormányzat rendeletét,hogy ne etesd a galambokat, így odaszoktak és összefossák a hercegnő palotáját. :D

(#43) bbdzyx válasza Dominó85 (#38) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A hsz-ed első felén jót röhögtem. Ugye az megvan, hogy már nem az IDDQD / allyourbasesarebelongtous időkben vagyunk?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#44) Dominó85 válasza bbdzyx (#43) üzenetére


Dominó85
veterán

Röhöghetsz azon, amn akarsz. Viszont ez a szomorú valóság, nem egy szoftver és játékfejlesztő ismerősöm van, pozíciójuk lényegtelen. Addig, amíg egy Star Wars BF1-ben is lehívható a konzol onnantól nincs miről beszélnünk.

* Péter - 06302461862 *

(#45) szupermacs


szupermacs
veterán

Hú gyerekek... Diablo 3 konzolos (360) verzióban mennyi csaló van! :DDD Annyi modolt cuccot és karit még sose láttam. Bárcsak kevesebb játékos lenne, de inkább tiszta, mint ez a sok cheater.

(#46) oriic válasza Balázzs (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg a falevelek. Agybajt kapok mindkettotol.

Live-Die-Respawn

(#47) prokxy válasza oriic (#46) üzenetére


prokxy
veterán

Üdv, úgy tudom, h 10-től tölthető, este 6-tól meg játszható, ez így igaz?
Ill. Originen belül a free részen lesz vagy hol találom majd?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#48) oriic válasza prokxy (#47) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen bocsi kevertem a zaras idejevel, az a hat ora. 10-tol toltheto es jatszhato elvileg.

Live-Die-Respawn

(#49) prokxy válasza oriic (#48) üzenetére


prokxy
veterán

De honnan?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#50) Stauffenberg válasza Dominó85 (#44) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért ez sem nyit meg minden cheat lehetőséget és bármit csesztetsz a konzolban, annak nyoma van a config fájlokban, ezeket tudja monitorozni egy beépített anti-cheat rendszer. De egy aimbotot nem tudsz bekapcsolni konzolból, ezek jellemzően a játékon kívül, azzal párhuzamosan futnak. Tenni lehet ezek ellen is, más kérdés, hogy van-e kellő akarat a DICE-ban vagy még inkább az EA-ben ehhez (én azért nem kenném az egészet a fejlesztőkre, amikor kijön egy új cím a csapat nagy részét rögtön ráteszik egy új projektre, a maradéknak meg pénzfosó DLC-ket kell gyártania, itt inkább az EA részéről kell akarat arra, hogy küzdjön a csalók ellen, ami azzal jár, hogy erre is pénzt és embereket kell elkülönítenie).

De nézz rá bármelyik népszerű multiplatform multis címre. Battlefield, Battlefront, Call of Duty, stb. A PC-s tábor a töredéke annak, amit a két fő konzol platform jelent... pont leszarják mi van a PC-vel. Sajnos. Én már rég nem CoD-oztam multiban, de több ismerősöm szerint az Activision még az EA-nél is jobban szarik a PC-s verzióra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.