Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Az a nagy kár, hogy ez az egyetlen egy játék, ami miatt érdemes lehet beruházni a Move-re (meg a hamarosan érkező 2. rész miatt). Annyiszor megfordult már a fejembe, de 1 játék nem éri meg a befektetést.

A teszt érdekes volt, köszönjük. Amikor kitértél arra, hogy melyikhez mennyi kontroller ajánlott, az külön jó volt. Mindenhol csak azt írják, hogy "bőven elég 1 db".

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) Crydan válasza TazLeacher (#1) üzenetére


Crydan
senior tag

1 játékért tényleg nem éri meg, viszont ha megnézzük milyen címek vannak és érkeznek, (Sorcery, Sports Champions 2) akkor már igen csak megfontolandó egy PS3 vétele. Pláne a Sony Exkluzív címekért ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#3) motoflug


motoflug
őstag

Frizbizni PS-en?Elsőre furán hangzott,hát másodszorra sem tudom,hogy kéne-e.

(#4) tDr1v3r válasza Crydan (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hát, a Sorcery azért elég gyenge lett...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) Crydan válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


Crydan
senior tag

Én azért adok neki egy esélyt ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#6) TazLeacher válasza Crydan (#2) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

PS3-am van, Move-ra nem tudom rávenni magam. Egyedül unalmas, minimum 2 szett irányító kellene, meg az alap szett, és ehhez kevés a játék...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Vany egy(két) party játék is, jól el lehet szórakozni azokkal is.:)
Ebben az SC-ben a frizbi, íjászat, ping-pong egész jóra sikeredett. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8) Just486 válasza TazLeacher (#6) üzenetére


Just486
senior tag

Van még a "start the party" nagyon jópofa kis multi játék, egy fagyival is lehet 4 -en játszani. (sorban szerepeltek) Illetve a nem kifejezett Move címek közül a killzone3, illetve a Heavy Rain is nagyon jó Move -val játszva. Jó áron mindenképpen érdemes beszerezni egy szettet, két fagyi, egy navikontroller és egy kamera a legtöbb esetben pedig elég.

That unconquered country we call the future.

(#9) smisa


smisa
őstag

Engem egy haverom vett rá mivel volt egy alkalmi vétel PS3 ra azóta van már Move kiegek is (4 fagyi + 1 move kontroller) a SC nagyon jó. A party/tánc/éneklős játékok nagyon jók egy egész házi bulit felpörget csak birjátok szusszal csak ajánlani tudom, a Heavy Rain-t még csak megszereztem illetve a történetett elinditottam de brutal az irányitás. Van egy két demo amit leszedtem move ra azok is nagyon jók. A fight nevezetű játék is király :D Szóval aki teheti vegyen move pack-t

[ Szerkesztve ]

(#10) Binczet


Binczet
aktív tag

"Ez a kialakítás kissé engem a PS Vita menürendszerére hajaz..."

Nem téged hajaz, hanem simán hajaz, vagy engem ... emlékeztet.

Bocs. :-)

[ Szerkesztve ]

(#11) pckownz


pckownz
senior tag

Az a Bocca az véletlenül nem a petáng? Bár azt sem így kell írni :D

(#12) Crydan válasza Binczet (#10) üzenetére


Crydan
senior tag

Javítva! ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#13) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Érdekesek a játékok. Bár én még inkább a kinect fele hajazok, de azért köszönöm az írást.
Annyit még hozzáfűznék, hogy a kész cikket nézd át még, mert rengeteg helyen van benne fogalmazási hiba és ez elég sokat ront az összképen olvasás közben. :R

Ps: brunorbert

(#14) mattheus


mattheus
őstag

Nekem van egy Wii-m és PS3-am is MOVE kiegészítővel.
Mindenki reklámozta anno, hogy MOVE az mennyivel pontosabb, "életszerűbb", ami tán igaz is (pl. Pingpong), , ugyanakkor és talán ez a legfontosabb, mosolyt és élvezetet nem ad annyit, mint mikor Wii-n játszunk a haverokkal.

Sport Champions játékai sem jönnek be , egyedül a pingpong amit sokat nyomtam. A többire valahogy nem állt rá a kezem.

A második rész viszont izgalmasabbnak tűnik bár sztem csak majd használtan szerzem majd be...

[ Szerkesztve ]

(#15) szumoo válasza pckownz (#11) üzenetére


szumoo
senior tag

Szerintem nem. :N

Bocce: LINK, Petanque: LINK

Sz.

A nyúlon túl?

(#16) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Én azt mondom, hogy Move-ra is kellene egy Star Wars, sokkal élvezetesebb lenne. Bár dueleknél nem lenne kitérés, headbuck és kick, de az erőhasználat és a fénykarddal való hadonászás elsőrangú lenne :(

Jah, és ami nagyon szúrta a szemem: Íjazás :Y Inkább íjászat, az egy kicsit jobb, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#18) cellpeti


cellpeti
veterán

a Bocce az magyarra fordítva a Petang, az íjazás, meg sztem inkább íjászat

Tigris, tigris, csóvafény...

(#19) shaddam


shaddam
aktív tag

Egynek jók ezek a move játékok. A demókkal is el lehet lenni ha jön valami rokon akinek meg kell mutatni mire képes a technika :DD Játékoknál nekem inkább a kilzone és infamous való

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#20) tebcse


tebcse
csendes tag

Sziasztok. Az iránt szeretnék érdeklődni hogy nincs-e valaki aki megosztaná a játékot. a fiam bele van bolondulva, de per pill nem futja a keretből rá a ps-t pedig nem szeretném tőrni mert nem vagyok 1 ász ilyenekben.
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.