Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misály


Misály
addikt

Olyan szinten gagyinak tunik egy Mortal Kombat mellett...

(#2) anulu


anulu
félisten

a 4-et nagyon szeretem, bár sok babér nem termett, párom folyamatosan hülyére vert. emiatt sajnálom a CFW-t, mert egyszerűen sehol nem kapható. úgyhogy várjuk az 5-öt.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) anulu válasza Misály (#1) üzenetére


anulu
félisten

teljesen más, személy szerint mindkettőt nagyon szeretem. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) Misály válasza anulu (#3) üzenetére


Misály
addikt

Verekedos mindketto, csak ebben b@szott nagy kardokkal neonreklamokat rajzolnak egymasra:P

(#5) ribizly válasza Misály (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Sziasztok!

Sajnos egyébként egy kicsit a lelkem mélyén egyet kell értenem Misály kollégával.
A Soul Calibur már nagyon rég óta nem tud megújulni. Mondjuk ahogy én nézem nem is próbál. A Tekken és a Street Fighter sorozatoknál látható, hogy próbálkoznak új dolgokkal (játék sebességének manipulálása, új harc típusok bevezetése, stb.), és mondjuk ebben (is) az MK van a vezető pozícióban. Szóval pl. nekem semmi újat nem hoz, ha mondjuk a SCIII-al kezdem nyomni, vagy a IV-el... Mert még a karakterek és a fegyvereik, de még sokszor a mozdulatsoraik is 100%-ra megegyeznek a többi részben látottakkal (igaz ez a mondjuk Tekkenre is). Az persze, hogy van e létjogosultsága, és lehet e rajongótábora már mindezektől független, csak én mondjuk sokkal jobban szeretem azokat a játékokat, ahol legalább mernek hozzányúlni, frissíteni a játékhoz, és nem csak a grafikát húzni egyre feljebb.
Mindenesetre meg fogom ezt a részt is tekinteni. :B

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Zigur válasza ribizly (#5) üzenetére


Zigur
senior tag

Azért mindig egy kicsit másak a karakterek dolgai, de egy SC vagy Tekken sokkal bonyolultabb mint az MK, nehezebb úgy hozzányúlni hogy jó is legyen. De pl. a IV-ben is jött a soul gauge és critical finish, és az V-ben igérték hogy gyorsabb lesz a harc.

(#7) Misály válasza Zigur (#6) üzenetére


Misály
addikt

Hat ne torjon ki az ujjam egy egyszeru mozdulatert, jobban szeretem az egyszerubb iranyitasu dolgokat. Kinezetre ettol fuggetlenul meg gagyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.