Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) littlelion21 válasza Zsinder (#150) üzenetére


littlelion21
addikt

Igen kell, mégpedig szép kövér adatforgalmi díjat...
Ha jól emlékszem valahogy meg lehet bütykölni hogy offline módon is működjön.

(#152) madstunt válasza littlelion21 (#151) üzenetére


madstunt
addikt

mgmaps

(#153) Lasy válasza madstunt (#152) üzenetére


Lasy
veterán

pontosan az Mgmaps- ingyenes térképprogi, csak akkor használja a netet, ha utvonaltervezést szeretnél.
használd egészséggel.

+36702778032

(#154) silentkiller


silentkiller
senior tag

Normál használattal mennyit bír az akksija?

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#155) .bruszli. válasza silentkiller (#154) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Nálam átlag 2 napot ment. Semmi extra,de nem is annyira gáz...volt rosszabb. :K

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#156) silentkiller válasza .bruszli. (#155) üzenetére


silentkiller
senior tag

Köszi a visszajelzést, most megy az első töltés, aztán hajrá... meglátjuk, meddig ketyeg.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#157) .bruszli. válasza silentkiller (#156) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Bár ez nálam nem épp ' normál ' használattal volt. Szerintem úgy elmegy 3,akár 4 napot is...na ez hamarosan kiderül. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#158) silentkiller


silentkiller
senior tag

Nem akar merülni :P

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#159) .bruszli. válasza silentkiller (#158) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Nálam már töltőn lenne megint... :D

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#160) #35104512


#35104512
törölt tag

sziasztok

páromnak szeretnék egy ilyen telefont venni, de olvastam a tesztben, hogy eldobálta néha a térerőt, ez jelentkezett esetleg másnál is? beszélgetés közben esetleg valami hangminőségbeli probléma van? köszi

üdv

(#161) silentkiller válasza #35104512 (#160) üzenetére


silentkiller
senior tag

Én nem tapasztaltam ilyet, a térerő jobb volt, mint a tesztelt Nokia 6700-nál, a hangminőség pedig legalább olyan jó. Nem fogsz rosszul járni vele, ha nem akarsz neki "touch"-os készüléket.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#162) #35104512 válasza silentkiller (#161) üzenetére


#35104512
törölt tag

volt már neki taccsos készülék, de nem jött be neki (igaz kapacitív volt, amivel műkörömmel nem nagyon tudott megbirkózni, egy rezisztív lehet jó választás lenne, de az attrakció óta nem vágyik már taccsos telefonra :) ), ennek a szolgáltatáskínálata is elég lenne neki, a színe pedig a létező legjobb a számára, egyedül csak ez a térerő aggasztott kicsit, de ha Te sem tapasztaltál ilyet, akkor lehet csak a tesztelt készülékkel volt valami probléma

(#163) .bruszli. válasza #35104512 (#160) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Na ilyet én nem tapasztaltam,se beszélgetés,se netezés közben. A hangátvitel minősége is jó,tisztán hallottam/hallottak beszélgetés közben mindent.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#164) littlelion21 válasza #35104512 (#160) üzenetére


littlelion21
addikt

Haver ilyet használ (pannon-tól), mindösszesen annyi baja van vele, hogy a mem.kártyán tárolt zenéket néha nem hajlandó lejátszani, ez akkor gáz, ha az adott zeneszám ébresztésnek van beállítva...
Legutolsó információim szerint a frissítés nem segített.

(#165) .bruszli. válasza silentkiller (#158) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Lemerült már ? :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#166) silentkiller válasza .bruszli. (#165) üzenetére


silentkiller
senior tag

Lemerült... de már nem nálam :P

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#167) .bruszli. válasza silentkiller (#166) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

És hány napig bírta,ha nem titok ? :F
Mondjuk nálam is többször merült volna még,ha van benne WiFi... :DD

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#168) silentkiller válasza .bruszli. (#167) üzenetére


silentkiller
senior tag

Nekem több, mint 2 napig bírta, bár épp egy keveset telefonálós időszakom volt. Ami nagyon merítette az a kamera és a vaku használata. Egy kisebb kirándulás komolyan le tudja meríteni, de szerintem így is bírná az egy napot.

Elpasszoltam... tény, hogy "visszajött" a legendás SE-feeling de a kamerája (annak ellenére, hogy a legújabb firmware volt rajta) kifejezetten csapnivaó volt. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, az Omniám és az e72 illetve a korábban már eladott (sokan mondták, hogy visszasírom - de nem) Nokia 6700 is fényévekre veri a C901 kamera teljesítményét. A vaku tényleg előnyös, csak épp nem látszik sok minden a képen a rengeteg zajtól. Azért is rossz ezt leírni, mert a K széria piacvezető volt a kamerában, ez a C901 pedig egy közepesnél is rosszabb, szuper házban és minőségi anyagokból... de nem érdemli meg a 'Cybershot" kifejezést. A kijelző csodás, de a telefon csörgése halk, térerővel és telefonálás hangminőségével nem volt baj, viszont csak a tesztelés után láttam, hogy 1,5 a SAR értéke, ami miatt hosszú távon biztosan nem maradt volna meg "sokat telefonálós" készüléknek.

Próbáltam Raiderski kamera módját de a leírtak alapján sem tudtam rávarázsolni a modd-olt camdrivert (CID 53 RED volt a készülék). Pedig azzal egész normális teljesítmény ért el egy-két delikvens.

Úgyhogy a történet vége: ha telefonálós "zsebi telefon kell": Nokia 6700, ha jó a qwerty és néha egy kis office meg wifi: Nokia e72. Ha nem akarok költeni, akkor vígan használom tovább az Omniám :U

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#169) Danny750 válasza silentkiller (#168) üzenetére


Danny750
őstag

Hát ha az Omniádnak jobb volt a kamerája akkor azzal a c901-el valami nemvolt rendbe az tuti! Már a kezdetleges softokkal is nagyon jó képeket csinált! Sötétben mee minden teló zajos képet csinál!(Sőt még a kompaktok is) Ha Nokiát akarsz jó kamerával vegyél N79-et! :R

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#170) silentkiller válasza Danny750 (#169) üzenetére


silentkiller
senior tag

Néztem más, nem mod-olt C901-esek kamera képeit, azok is ilyenek voltak, úgyhogy nem hiszem, hogy a készülékkel volt a baj. Az viszont tény, hogy a 6.3-as Raiderski nagyon kemény camera mod (full manual!).

N82-esem volt és nem ájultam el tőle, így azt jhiszem az N79-es sem lesz nagy szám. Nekem az N86-ost ajánlották, mint a legjobb kamera mobil a Nokiától. Kár, hogy csúszkás...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#171) Danny750 válasza silentkiller (#170) üzenetére


Danny750
őstag

Nézz be a fotós topicba ott meglátod ,hogy az N79 a legjobb kamerás nokia az N86 se rossz de sz sokkal drágább!! :K A Sonyk moddoltan a legjobbak!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#172) silentkiller válasza Danny750 (#171) üzenetére


silentkiller
senior tag

Igen, már én is néztem az N79-et, úgy láttam, ott is van valami mod-olt kamera verzió. Az N86 biztos, hogy nem aktuális, nem az árával van a baj, hanem azzal, hogy csúszka, olyat, pedig (már) elvből nem veszek.

Öszintén szólva, örültem volna, ha rá tudom heggeszteni a Raiderski-t a C901-re, de most már mindegy.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#173) baloghab


baloghab
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, esetleg tudjátok-e, hogy milyen különbség van a független, és a pannonos/telenoros szoftver között. Tudtommal ez a szolgáltató nem piszkál bele nagyon a progiba, csak feltölti a saját képeivel, zenéivel, témáival. Használt már valaki MobilGMaps-et? Valami tapasztalat? A telefon szoftvere mennyire hajlamos belassulni, fagyni? Hosszú távon hogy bírja a műanyag burkolat a strapát? Nyöszörgés, lötyögés, ilyesmi. Előre is nagyon köszi!

Üdv:
Bence

(#174) Odom válasza baloghab (#173) üzenetére


Odom
csendes tag

Szia!
Én úgy tudom hogy a pannon8már telenor) nem piszkál bele ez inkább a vodafone és a t-mobil elme zavara.
Én is most vettem egy ilyen telefont nagyon jól össze van rakva semmi nyöszörgés lötyögés.
Lassulást még nem tapasztaltam remélem nem is fogok.
Szerintem most ár/érték arányban egy nagyon jó választás.
Nekem eddig nokiaim voltak de ráuntam meg mindegyik ugyan olyan és nincs egy normális kamerás mobiljuk a symbiánt meg kb 10 százalékban használja ki az ember.
Úgyhogy szerintem ez egy igen jó telefon:)

(#175) B1T3


B1T3
addikt

Üdv!

Készítettem pár tesztképet (makró módban) a C901-gyel a fotós témába: [link]. (Hátha érdekel valakit.)

(#176) Diego2002


Diego2002
tag

Hali!

Szerintetek lehet kapni ehhez a készülékhez csak plexi ablakot? Az ugyanis megrepedt... Az LCD kijelzőnek semmi baja.

..::Diego::..

(#177) Ricardo válasza Diego2002 (#176) üzenetére


Ricardo
félisten

Külön plexit nem hiszem. Előlapot tudsz venni.

(#178) waporka


waporka
tag

imádom ezt a telefont!

a privire illik válaszolni....

(#179) k850 válasza waporka (#178) üzenetére


k850
addikt

Így, csak benyögni, hogy imádom, nagyon kevés és fölösleges is. :B

Írd le, hogy mért szereted? Milyen java kiegészítő alkalmazásokat használsz?
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#180) Szaboo


Szaboo
csendes tag

Hello!
Bő egy hete vettem egy (használt) C901 Greenheart telót, sajna a kamerájával akad egy kis probléma. Ha be van kapcsolva a vaku, akkor gyakorlatilag nem lehet képet csinálni. Ha használni akarja a vakut, akkor elkezd villogni egy kis narancssárga villám a képernyő tetején, és semmi nem történik. Próbáltam a service menübe is kisütni a vakut, ott se tudtam. Szerintetek Hardver, vagy Szoftver probléma lehet? A másik gond, hogy a kis kék kör led ami az objektív körül villanna fel képkészítésnél, vagy mikor kinyitjuk a kamera védőt nem villan fel. A vörös kis jelzőfény és a segéd ledek jól működnek videókészítésnél.

(#181) k.joco899


k.joco899
csendes tag

Hali!
Próbáld meg frissíteni a teló szoftverét a PC Companion progival. Hátha segít..

(#182) Szaboo válasza k.joco899 (#181) üzenetére


Szaboo
csendes tag

Igen abban én is reménykednék, csak ott a másik baki, hogy az meg azt írja hogy még nincs szoftver a telefonomhoz o.O az mi? írtam a sony ericsson face oldalán, de még erre nem válaszoltak. Ők is azt mondták hogy szoftvert frissítsek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.