Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Nagyon tetszik a készülék, de az árát semmiképp sem fizetném ki.
Inkább vennék egy C510-et, maximum nem lennék környezetbarát.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) kaller1


kaller1
veterán

Jól sikerült írás,bár maga az alany nem bejövős.Sokadik SE,amiben semmi újdonság nincs,a teszt elolvasása nélkül is tudhatja az ember,hogy mire számíthat... :U
Egy i7500 tesztnek jobban örültem volna,remélem hamarosan befut az is. :)

.::> <::.

(#3) Bog válasza kaller1 (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ne akard annyira, az i7500 jelen állapotában egy ipari hulladék, most próbálom valahogy meghekkelni, hogy legalább minimálisan működjön...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) bope87


bope87
aktív tag

Nagyon tetszik, pláne így fehérben. Még ajánlanám is egy ismerősömnek, aki a K750 méltó utódját keresi épp, de megláttam az árát :(
Pedig szerintem lenne rá vevő... kíváncsi vagyok hogy valamelyik szolgáltatónál kapható lesz-e és ha igen, mennyiért

(#5) amanoba


amanoba
őstag

Na igen, hosszu idö után ujra SE készülék, ami tetszik..de csak külsöleg, belseje szinte bmeik utobbi idöben tesztelt SE készüléké lehetne.. :U

a környezettudatosságért pedig járna a kalapemelés, ha nem lenne ilyen drága...

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) kaller1 válasza Bog (#3) üzenetére


kaller1
veterán

Ha sikerült,jöhet.Még akkor is,ha lehúzós lesz a dolog... :D Na off vége.

.::> <::.

(#7) Jadro


Jadro
veterán

Ez szép telefon, csak nem ennyiért. Ismét egy készülék aminek jól áll a fehér.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) XuChi


XuChi
addikt

Szép, szép, de mocsok drága. 30k-t még adnék érte. Bár se telókban nagyot csalódtam mostanában. (1.5 éve vagyok egy p1i nemboldog tulajdonosa :W).

Kiváncsian várom az aino tipúst. Remélem jó lesz.

(#9) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát mit mondjak, tettszik, akár utódjaként szolgálhatna a v630-amnak, nade ennyiért? :Y Megkockáztatom, hogy a kamerán kívül semmiben sem több.. Na jó, van Facebook, ami nem működik, és amugy sem használnám, de amugy ugyan az az SE teló megint, mint a többi.. Kedvenc márkám volt, de lassan azt érik el, hogy a következő telóm nem tőlük lesz :(

Everybody lies.

(#10) plus44


plus44
veterán

Új irányvonalnak kiváló, én a kezelőszerveken változtatnék, hogy egyszerűbb legyen, adatcsatlakozót cserélnék, memóriakártya is menne, de ezen kívül egy nagyon szép készülék ez, az ára magas, ezen túl sokat nem lehet változtatni, de ez benne van a TOP3-as SE telóim között. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) kp78 válasza bope87 (#4) üzenetére


kp78
addikt

Biztos lesz valamelyik szolgáltatóknál is, kb. 50 ezerért, ami még mindig pofátlanul drága, egy ilyen tudású telefonért. :W
Érthetetlen az SE árképzése, ahelyett, hogy próbálnának némi piaci részesedést visszanyerni abból, amit már jó ideje csak buknak, vágják maguk alatt a fát elég rendesen.
Persze, hogy nem lehet egy ilyen telefont 20 ezerért adni, de 65-ért? :Y
Azért mert xenon vaku van benne, ami már a K800-amban is volt?
Pedig mennyire SE párti voltam régen én is :U

(#12) Integrale


Integrale
veterán

egy kis javítás: "viszont legalább abban biztos lehetek abban, hogy nem a fülhallgató kábele"

A lejátszó vezérelhető a háttérből is a hangerő gombok hosszas nyomásával, lehet váltani számot!

A Nokia és a Samsung készülékei miben másak? ugyan azt a menüt használják ők is minden készülékben, csak nekik itt ott sikerült túltenni magukat a saját csatlakozó használatán

"Bad reklám is reklám too"

(#13) Móci


Móci
addikt

Nem rossz ez, de ennyi pénzért bőven nem éri meg. Olcsóbban, feketében szívesen lecserélném ezzel a mostani telefonomat. Így viszont tartsák meg, W902-t veszek picivel többért.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) Barthezz2 válasza Integrale (#12) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát azért nézzük már meg a felsőbb, vagy akár közép kategóriás samsung és nokia telefonokat.. Hol van az SE-nek olyan, mint pl a samsung s5600, s8000, vagy a nokia n97, 5730, 5530. Ezekre sem mondom, hogy jó telefonok, de legalább elindultak valamerre, a sony meg évek óta egyhelyben topog.. mondom ezt mint SE fan..

Everybody lies.

(#15) No-kia


No-kia
őstag

a video felbontás harc a sonyt nem is érdekli? :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#16) orbano válasza No-kia (#15) üzenetére


orbano
félisten

miért pont az érdekelné, ha a többi sem? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#17) orbano válasza Barthezz2 (#14) üzenetére


orbano
félisten

az az s5600, amit itt mobilarénán lehúztak? olyanja ne is legyen :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) picur220


picur220
veterán

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én egy C-szériás mobiltól elvárnám, hogy legalább megközelítsen egy alap mondjuk Samsung digit. fényképezőt. De ez fényévekre van attól, és szerintem nem kellett volna ráírni, hogy Szájbershot. Bármelyik 5 MP-s Nokia jobbat csinál ennél, uganúgy, ahogy az innov8 is jobb képet csinál a C905-nél. Az egész C-szériának szvsz nincs értelme így.

(#19) Duree


Duree
veterán

Már megint egy átlagos,szürke telefon

duree54

(#20) Barthezz2 válasza orbano (#17) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azért mondtam, hogy azokra sem mondom, hogy jó, de legalább próbálkoznak.. microusb, érintőkijelző...(mondjuk én már ott rúgtam volna fejbe az illetőt, aki kitalálta ezt a "csodálatos" SE csatit, mikor az első telefonba belettették, de ők csak nem adják meg magukat :((( Szinte semmi baja még a telómnak, de a csatlakozó miatt párszor már megreptettem..) Az SE nem sok ilyen telefonnal dombirít, a többi gyártó meg lassan úgy sz@rja az érintős mobilokat, hogy mást ne említsek. Ők meg kidobnak egy telefont, amivel egyel kevesebb a szöglet mint a másik 5 előzőn, örülhet neki a greenpeace mert fehéren zöld, de azon kívül ugyan az a rókabőr..

picur220: még mikor megjelent, talán volt jelentősége a CyberShot feliratnak, most már tényleg nincs.. :(

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#21) Integrale válasza picur220 (#18) üzenetére


Integrale
veterán

Pont annyira nincs értelme mint a Xpress musicnak, a Walkmannak ....etc
Bármelyik 5mpx Nokia jobbat csinál :Y :DD

"Bad reklám is reklám too"

(#22) joey04 válasza picur220 (#18) üzenetére


joey04
titán

Bármelyik 5 MP-s Nokia jobbat csinál ennél
ez nem k850 vagy c902...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) picur220 válasza Integrale (#21) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem bármelyik 5 MP-s Nokia jobbat csinál ennél, talán az N81 meg N85 nem. Amúgy it az N95, N95 8GB, N82, N79-re gondoltam.
Megnézem a C902-t meg a K850-t.

(#24) Bibby


Bibby
addikt

Szépnek szép, de megint kettőt előre hármat hátra léptek...például miért nincs benne az újabb zenei rész?
És persze mocsok drága. :(

Ελευθερια η θανατος

(#25) picur220 válasza picur220 (#23) üzenetére


picur220
veterán

k850i vs. N79 ???
De sztem a k850i nagyon CA-s képeket csinál, ez egyértelműen látszik, ilyen a Nokiá(k)nál nincs.
De nem offolok többet, mert ez már nagyon nem vág ide...

(#26) madstunt


madstunt
addikt

Hmmm nekem tertszik a teló.Külsőleg nagyon bejön.Akár az is lehet hogy télen a fiókbakerülő K850-em utódja van benne:)

Picur ne tesztképeket nézzél.Azóta mindkét telónak sokat javult a képminősége:U Flickeren keress inkább friss képeket.(mellesleg tud a nokia is csinálni CA-s képet(tapasztalat)

[ Szerkesztve ]

(#27) joey04 válasza picur220 (#25) üzenetére


joey04
titán

igen a k850 és a c902 most is egy rakat ***.
erre utaltam, de látom nem esett le. ott megáll a kijelentés. de ez a C901 sokkal jobb annál a 2 SE-nál, és így már nem igaz, hogy minden 5 megás nokia jobb nála.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) madstunt válasza joey04 (#27) üzenetére


madstunt
addikt

Te mikor láttál utoljára K850-t?:U

[ Szerkesztve ]

(#29) joey04 válasza madstunt (#28) üzenetére


joey04
titán

1 hónapja
de kérlek ne menjünk bele "de már van újabb szoftver és jobb" láttam, szerintem nem az, neked meg elég. kész ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) AS válasza Bog (#3) üzenetére


AS
félisten

Miért lenne az ?ugyan az- rendszer fut rajta mint a alap htc ken.
Csak jobb kijelző.
Vagy kérjetek még egyet ha hibás.
Ezt totálisan nem értem , külföldi oldalak azt irják olyan mint a Androidos HTC k csak jobb kijelzője meg kamerája.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Van AAManóm-os screenshot! :C :C :C

(#32) hool


hool
aktív tag

És vajon mi ez a hiba a térerővel?

(#33) Lenry


Lenry
félisten

a 15 százalékkal kevesebb széndioxid-kibocsátás

és ezt hogy? katalizátort tettek a telefon kipufogójára? :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#34) Bibby válasza Lenry (#33) üzenetére


Bibby
addikt

Gondolkozz már, nem a telefon bocsát ki kevesebbet, hanem a gyártás során. :D

Ελευθερια η θανατος

(#35) mark75


mark75
senior tag

1 újabb k610 unalmas külsővel készült telo,ami nagyon unalmas belsővel társul.

(#36) Tikakukac


Tikakukac
titán

Tényleg van valami a telóban, de ennyi pénzért inkább átengedem másnak.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#37) <NewL> válasza Sebhelyes (#31) üzenetére


<NewL>
addikt

már a múltkor mondta,szálljunk le róla:D

nem rossz kis telefon,de ez sem nekem való,meg ennyi pénzért :(

a tesztvideó képminősége pocsék,de a téma nagyon adja :) - jobban tetszik mint Bog erkélye :P

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#38) Kloden


Kloden
senior tag

Szvsz a Philips ultrahosszú üzemidejű telefonjai sokkal környezettudatosabbak mint ez.
Külsőre egyébként nagyon bejön a teló, fehér még nem tetszett ennyire!

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#39) Bog válasza AS (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért ipari hulladék, AS, mert ez még az a szoftver, ami a Magican van, az alap widgetekkel, semmi testreszabás. Ebben kevesebb a RAM és tényleg akad sokszor, és eddig 78-szor fagyott atomszarrá, most már a gombok sem reagálnak, kiesik az akksi, ha leveszed a hátlapot, műanyag az egész és megint nem sikerült összehangolni a hardvert a szoftverrel. A kijelzője tényleg szép.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#40) kaller1 válasza Bog (#39) üzenetére


kaller1
veterán

Na akkor ebből nem lesz teszt... :( Vagy tudtok szerezni másik példányt is?

.::> <::.

(#41) Bog válasza kaller1 (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bolti példány, nem ázsiai, úgyhogy lesz teszt. Most jön egy hard reset, aztán SIM csere, és ha ezek után is tré, akkor ez a kütyü egy tré.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#42) AS válasza Bog (#39) üzenetére


AS
félisten

Hát ez nem jó, bár lehet hogy pont ez készülék hibás.. esetleg nem lehet kérni másikat? Ha az is szar akkor akkor már biztos szar.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#43) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

szpot van, hogy előbbi mit takar, azt csak a jó ég tudja.

Ez a legpontosabb fénymérési módszer,amelyet kis felületű témákra találtak ki; ilyenkor a fénymérő a kereső kb. 3-5%-át figyeli csak,és eme terület alapján adja meg a tökéletes expót.Egyébként -ha jól tudom- benne van a fotómenüben egy magyarázat... :U
A telefonról annyit,hogy örülök a természettudatos gondolkodásnak,annak viszont nem,hogy ez a teszt is csak unalmas perceket okozott és,hogy megint nem a tesztelő tehet róla...

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#44) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

A töretlen fejlődést tökéletesen jellemzi, hogy most már az 1000 férőhelyes telefonkönyvet is kevésnek tituláljátok.
Azonban én úgy érzem a telefon célközönségének bőven elég ennyi, s nem hinném, hogy egy emberkéhez 7 szám kéne (hacsak nincs 7 titkárnője... minden napra egy másik... de ez már másik történet :DDD)
A böngésző helyett meg szokás szerint Opera kell, ennyi.

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#45) .bableWes válasza --Nozbert-- (#43) üzenetére


.bableWes
őstag

inkább a kamerán csiszolnának csöppett, nem a környezet barát elöállitáson. ez is csak a parasztvakitás. az lenne a legjobb ha az SE gyárai szennyeznék legjobban a föld légkörét. de a mobil gyártása közben keletkezö szennyezödés, fel sem ér mondjuk 1 erömüével. szvsz hadják a környezet tudatos izébizét, és kamerát csináljanak, vagy sw-t de azt jot. szerintem... :U

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#46) Bling95


Bling95
őstag

Sokadik ugyanolyan SE.

DE valamiért mégis tetszik, az ára sok de de nagyon szép telefon lett

(#47) Bocha válasza --Nozbert-- (#43) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszi, de nem erre gondoltam :), hanem hogy a "normál" mit takar: középre súlyozott vagy átlagoló fénymérést? Gondolom utóbbit, tehát a repertoárból a középre súlyozott hiányzik.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#48) --Nozbert-- válasza Bocha (#47) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Jaj,bocsi,tudtam ,hogy Te foglalkozol mélyebben is a fotózással,félreértettem akkor a mondatot. :B
Tehát akkor a igen,a Középre Súlyozás hiányzik.

/\/0zb3/27

(#49) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem is volt szerencsém találkozni ezzel a telefonnal. Nekem is tetszett bár ami nálam volt azon a két fölső gomb elég gáz volt. De szerintem csak azért mert ilyen bemutató darab volt.

(#50) androcles


androcles
tag

Szerintem ez a telefon nagyon szép, és szinte látszik rajta a minőség, és számomra az áron kívül minden elfogadható lenne. A csatlakozóval ott oldalt persze valagbarugták jól az esztétikát, ezért soha nem venném meg, mert ahányszor kézbevenném, mindig azt az ocsmány rovátkolt mélyedést látnám meg elsőnek. Nagyon kár érte.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.