Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) Rigel77 válasza Revolit (#46) üzenetére


Rigel77
tag

Miért kell nekem az ő munkásságát megtanulnom ? Egy háromszoros gyilkosnak sem nézek utána mi a munkássága. Nem érdekel. Az egyik kezével hackel és törvényt sért a másikkal igazad mond , ó ne már.

Engem nem érdekel a munkássága. Alkotni nem akarnak csak rombolni pusztítani feltörni. Ja és mindezt egy hamis "jó" képpel megfűszerezve.

A másik megint ez a duma, hogy azért tart itt az ország. Mókás, hogy a tolvaj/hacker a jó. Ami meg szó ellene azt lehurrogod. Ez is magyar virtus.

És leírom még egyszer.

NEM ÉRDEKEL ANONIMUS MUNKÁSSÁGA . Szarok rá . Nem tudom használni a rendszert az ő , vagy fajtája miatt. A lényeg engem szopatnak nem a Sony. Lehet csak ötlet adott valami kedves hacker társának akkor is ő hirdetett háborút a Sony ellen. Tudod ezt hívják felbujtásnak. Vagy értelmi szerzőnek. A lényeg 4 évig jó volt a rendszer, nagy media szenzációval meghírdették a háborút , és most nem megy.

Kicsit magadba nézhetnél mikor ilyenek írsz rólam. Azért mert nem követem a szar munkásságát még lehet véleményem. Ami érdekel annak utána nézek , de egy ilyen alak nem érdemel annyit az időmből. Ahogy te sem. Nem vagyok Hacker téren profi , egy PC/Ps3 felhasználó vagyok.

ui: Többek között azért is tart ott az ország ahol tart, mert a magadfajták csak másra mutogatnak, hogy az miben hibás szerintük. Összefogni na az nem megy , inkább dögöljön meg a szomszéd tehene is .

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.