Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

vélhetően november 18.án megyek kínába pár napra asszem körbenézek én arrafele, mert mostanában egyre jobb cuccokat gyártanak:D

(#2) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Árához képest igen nagy tudású készülék.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3) MittuDomain_ válasza #56573440 (#1) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Rendelést veszel fel rá?
Lehet beneveznék egyre 8e HUFért :) /De mivel fáradsz vele, legyen 10/

Vagy dobd fel a kinek mi kell kérdést Hardveraprón, ha nem egyedül mész nem gond a nagyobb mennyiség ;]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#4) GrooveHero


GrooveHero
addikt

November? hm...lehet én is benevezek egyre...ha aktuális lesz, akkor még jelzek.

köszi :) :R :R :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5) Srodney


Srodney
senior tag

"Az elmúlt időszakban ipari mennyiségű termék jelent meg, amelyek között sok a kacat,"
hát ez az,kütyü hátán kütyü,még jó hogy vannak köztük használható darabok....mellesleg nincs valami kütyüs oldal?!ne kelljen már ezt egy pc-s oldalon reklámozni.... :((( :W

[ Szerkesztve ]

(#6) mpierre válasza #56573440 (#1) üzenetére


mpierre
veterán

Egyre én is beneveznék...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7) lujó55 válasza #56573440 (#1) üzenetére


lujó55
őstag

Nagyon hosszú az út, majd meglátod! De sok sikert! :C

(#8) #56573440 válasza lujó55 (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

meló miatt megyek, és utálok repülni, ez lesz a pokol 14 órája :O de nekem is kéne egy, majd utánanézek mennyit lehet hozni.

[ Szerkesztve ]

(#9) Ste


Ste
addikt

"Tárolókapacitása alapkiszerelésben mindössze 4 GB, azonban ez a beépített kártyaolvasónak köszönhetően, akár 32 GB-ig bővíthető." szerintem kicsi magyartalan a mondat. Ha az alap memóriakiszerelés 4GB, akkor a kártyaolvasó segítségével csak 28GB-os kártyát figyelembe lehet elérni a 32GB-ot. Ha viszont 32Gb-os kártyával bővítjük, akkor a tárolókapacitás 36GB-ig bővíthető.
Kicsit meg kellene variálni a mondatszerkezetet:
- "Tárolókapacitása alapkiszerelésben mindössze 4 GB, azonban ez a beépített kártyaolvasónak köszönhetően, akár további 32 GB-al bővíthető."

(#10) IDM válasza Ste (#9) üzenetére


IDM
tag

Ha nem is magyartalan, de sablonosan értelmetlen...
lényegében mind1 is, mer nálunk úsem lehet kapni majd :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.