Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vtwo


Vtwo
senior tag

Hajrá :C
Reális árak,jó kütyük,javuló tendenciák,mi kell még?

(#2) Mamuska


Mamuska
őstag

Megérdemlik a sikereket. Azért innovációban még a samsung közelében nincsenek, de kezdenek fölzárkózni.

(#3) AS


AS
félisten

Nem oksostelokban most egész jók, de okstelokban nagyon gyenge az LG..

Ök másik irányt képviselnek,.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Dr.Anonymus válasza Mamuska (#2) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ezt most komolyan mondod?
fogtál már kezedbe arenat? :DDD
ha igen akkor pont fordítva gondolnád, a Samsungnak lenne mit tanulnia...
idén a Samu egyedül az okostelefonok területén alkotott (ott viszont nagyot), lásd i8910, vagy Galaxy, és Omnia sorozat
bár az LG az év végéig 3 android telefont dob ki, szóval szerintem 1 év és az LG minden téren jobb lesz mint a Samsung

(#5) Mamuska válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


Mamuska
őstag

A buta telefonok nem érdekelnek, egy jó op. rendszeres telefonja sincs az LG-nek, míg a Samsungnak akad bőven.

(#6) AS válasza Mamuska (#5) üzenetére


AS
félisten

Pont így vagyok én is, hiába az S-clas nem ér semmit nekem. Mert egy idő után unalmas lesz:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Dr.Anonymus válasza AS (#6) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

de a használhatósága nem lesz unalmas...

(#8) Dr.Anonymus válasza Mamuska (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

de innováció azért még van, csak nem okostelefonok terén...

(#9) Binyi01 válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


Binyi01
aktív tag

'bár az LG az év végéig 3 android telefont dob ki, szóval szerintem 1 év és az LG minden téren jobb lesz mint a Samsung'

Szerintem erre azért nem mernél nagyobb összegben fogadni:)
Meg ha jól emlékszem, jönnek a Samutól is az android cuccok:)
A saját oprendszere mondjuk tényleg nem jó a Samsungnak, de az okostelóik a legjobbak.

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#10) AS


AS
félisten

Saját oprendszerben Samsung most a csuszkás teloi jok főleg amiben uj proci van na azok nagyon gyorsak.

LG meg Buta érintős telokban most király.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) RaveForce válasza AS (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

azért ami nem okostelefon nehogy 'buta' legyen már, ez elég egyszerű gondolkodásra vall ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) <NewL> válasza AS (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

nem mindenkinek kell az okostelefon,valakinek még a Kp500 is okos:D

jól csinálja azért az LG

There's an app for that

(#13) Dr.Anonymus válasza Binyi01 (#9) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ki merne bármire is ma nagyobb összegben fogadni
szinte fél évente változnak az erőviszonyok a mobil piacon
de azért én erre tennék pénzt... :DDD

(#14) Dr.Anonymus válasza <NewL> (#12) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

így van, én is rájöttem, hogy most minek okostelefon?
pl. ott az 5800, három hetet kutathatsz a neten progik után, amire fele olyan használható formába hozod a telefont mint az arena a dobozból kivéve azonnal... :C
persze biztos lehet rá extra navigációs progikat telepíteni, de aki navigálni akar az úgy se 5800-st vesz...

(#15) jooker82 válasza AS (#6) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha láttad a black label új tagját,már abba továbbfejlesztették az s classt. Tehát folyamatosan fejleszteni fogják,nem adják ki ugyanazt még évek mulva is ami most az arenába van.
Nemmellesleg ha okostelokról beszélünk akkor tudni kell h az lg még csak ez év elejétől gyártja,tán még csak 2-3 van.Ugyh ezen a téren MÉG csodát nem kell várni.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16) Vtwo válasza Dr.Anonymus (#14) üzenetére


Vtwo
senior tag

Jaja,lehet az "okos" telókra mindenféle szir-szar feltőrt progit telepítgetni(aminek a nagyrészét nem is használják ki),mert ugye fizetni senki sem akar a legális progikért.Aztán meg néznek ki a fejükből amikor állandó a rendszerhiba és fagyás.SZVSZ ;]
Egy Arena pl. mindent tud ami kell,akinek kevés vegyen laptopot,notebookot stb. :U

[ Szerkesztve ]

(#17) fateless válasza jooker82 (#15) üzenetére


fateless
veterán

Azért a két és fél évvel ezelőtti symbianos KS10 vagy a két éves KS20 sem volt rossz WM-rendszerrel, egyik sem idei telefon...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18) jooker82 válasza fateless (#17) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én nem tudom,tavaly év végén olvastam,h akkor kötött szerződést az lg a windowssal.És h ez évben 12 új okostelefont fognak gyártani.Előtte h milyen okostelojuk volt azt nem tudom.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19) hans87


hans87
tag

Ezen nem csodálkozom. Koreában valakik nagyon elkapták a fonalat.
Hétfőn egy Arena került mit sem sejtve a kezembe. Mondjuk úgy, hogy sokszor hümmögtem.....
Én aki imádom a Symbian-t és az N95-t, azt kell hogy mondjam elbűvölt.
Akinek nem kell okosteló, annak ez tökéletes. Az S-Class cuccot nagyon jól megcsinálták!!

[ Szerkesztve ]

Nokia 5530

(#20) ROBOTER válasza fateless (#17) üzenetére


ROBOTER
addikt

Én teljesen beleszerettem a képek és a tudása alapján a KS20-ba. Mindenben pont az én igényeimnek találták ki, mert külső GPS logger-t használok.

Bementem egy boltba, gyakorlatilag vásárlási szándékkal. A szerelem addig tartott, amíg kézbe nem vettem és ki nem próbáltam. Nem vagyok annyira finnyás, de ennyire szappantartó-műanyag érzésű telefon még nem volt e kezemben.

(amúgy ha a valós megjelenést nézzük, inkább 1 éves az a 2 éves...)

(#21) fateless válasza ROBOTER (#20) üzenetére


fateless
veterán

Nem azt mondom, hogy minden minőségi kívánalomnak megfelel, hanem hogy már korábban is készítettek ilyen OS-el üzemelő készüléket. A minősége mindenki maga választja meg, hogy megfelelő-e. Én is áttértem már a HTC-kről Samsungra, egyenlőre nem bántam meg. Most a másodtelefonon lehet a sor, talán SE-ről Samsung lesz, csak hogy ne kelljen több töltő.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Hát amit az utóbbi időben produkáltak :K
Megérdemlik.

(#23) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

Szinte már az összes gyártótól fordult meg készülék a kezemben, de azt sosem gondoltam volna, hogy egyszer még el fogok majd azon gondolkodni, hogy esetleg a következő telefonom LG legyen... Gratula! :C

(#24) AMD Power


AMD Power
titán

Egyértelmű az LG sikere. Nem is lepődök meg az számokon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) spyke79


spyke79
tag

Hát amilyen színvonalon kezdett most azért kezd felzárkózni csak így tovább LG! :R :C

Én vagyok a kiha én nem,hát még téged és még engem!:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.