Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Én is mr2-t hallgatok munka közben (már ha nem órán vagyok), és a kocsiban is ez van behangolva, bár ott inkább memóriakártyáról megy a zene. Szóval az mr2 jó. :)

(#2) EczkE


EczkE
addikt

MR2 Akusztik. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#3) vans?


vans?
őstag

Ha mar radio, akkor nalam is mr2. :K

hábm bábm

(#4) lsebestyen


lsebestyen
addikt

én is emerr2 fan vagyok, habár néha le kell némítanom (pl csokidal :O ) de azért respekt, h nem játszanak lady gagát, remélem marad így, egyszóval szeretem:)
mr2 petőfi rádió nagyon zene mogyoródon xx.x :DD

(#5) Jofi81 válasza lsebestyen (#4) üzenetére


Jofi81
őstag

Valóban, nekem is vannak olyanok, amiket képtelen vagyok hallgatni. Ilyen volt az általad említett "Csokidal", aztán a "Cookie Jar", amit érthetetlen módon évek óta játszanak, meg még biztos volt pár. Most éppen a Maszkura és a Tücsökraj aktuális slágere ilyen.

(#6) danih


danih
addikt

MR2 - rádió a szó szoros értelmében. Itt mindennel lehet találkozni, nem csak divatszarokkal.
Igazi változatosság (nem úgy, mint a Radio1, amely ugyanezt mondja magáról, oszt tolja ugyanazt a 10 szar tüc-tüct)

(#7) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Ha valami olyat játszok, akkor www.szentkoronaradio.com :P

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#8) ferensz


ferensz
senior tag

Az MR2 nekem is a kedvenc rádiócsatornám. Nem elég, hogy az akusztikban a magyar underground zene legismertebb, vagy éppen kevésbé ismert, ám annál tehetségesebb zenészeit szólaltatják meg akusztikus hangszereken, a közismertemm számaikat újra hangszerelvén, de még koncertsorozatot is támogatnak. Nagyon örültem neki, hogy a Magyar Rádió kötelékén belül ilyen zenékkel is foglalkoznak, és meg merem kockáztatni, hogy az egyik legsikeresebb csatornájukká nőtte ki magát az emerkettő.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#9) EczkE válasza ferensz (#8) üzenetére


EczkE
addikt

Én Supernem akusztikot hallgatok mindennap. Nehezen unom meg. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#10) ferensz válasza EczkE (#9) üzenetére


ferensz
senior tag

Én kiscsillag, kutyavacsorája, hs7, meg 30y akusztikolok győrbemenet nap mint nap telefonon :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#11) EczkE válasza ferensz (#10) üzenetére


EczkE
addikt

Csak a Supernem. :P

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Jofi81 válasza ferensz (#10) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem Kiscsillag, 30Y, Vadfruttik akusztik van a kocsiban. :)

(#13) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Eddig nem sokat hallgattam mr2-t bár egész jó. Változtatok ezen :)

mp

(#14) Samus


Samus
addikt

Látom nem csak én vélekedem így

Akusztik és Selektor, a két nagy kedvencem. Előbbi magyar, utóbbi brit muzsikaműsor. Konkrétan az MR2-ből tudtam meg, hogy Szabó Balázsnak (anno a Suhancos formációban vélt ismerté) saját bandája lett, rengeteg nagyon szép magyar számot hallottam. épzelni sem mertem volna, hogy a sok popszemét mellett mi ilyet is tudunk...a legutolsó a Tárkány művek - Csiririp című száma volt. A vége nagyon szép.

Egyszóval örülök, hogy ez lett a Petőfiből.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Én is szeretem a rádiót. Egy MR2 turnén kaptam tőlük egy pólót és matricát is. A matricát sokáig a laptopom hordta de egy idő után kezdett elkopni...Írtam a staffnak egy emailt és még aznap elkérték a posta címem és kaptam 3 A/4-es ívben matricákat meg strand labdákat is. Azóta is csak őket hallgatom, már nem csak a zene miatt. :K

(#16) hoffman_


hoffman_
nagyúr

MR2 éjfél után király :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) EczkE válasza Eliot Anders (#15) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#18) Eliot Anders válasza hoffman_ (#16) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Fine Cut Bodies, Palotai, Dj Izil :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.