Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Én 3-4 hónap után meguntam ezt az FM-transmitteres szenvedést és vettem egy fejegységet a gyári kazettás rádió helyére. 4 db transmittert fogyasztottam el ez idő alatt, volt olyan is, amit megvettem, kipróbáltam a parkolóban és 5 perc után fordultam vissza, mert teljesen élvezhetetlen volt az adás bármilyen frekvencián. Volt mindenféle márka, Kensington, MyAudio, meg egyéb noname vackok.

Továbbá elég idegesitő, amikor többsávos úton megy előtted-melletted-mögötted egy autó, amiben szintén FM-transmitteren hallgatnak zenét, azonos frekvencián. (kb. 2-3 "tiszta" frekvencia van Bp-en és környékén).

Másik dolog, ami az agyamra ment, hogy ezek általában csak akkor működnek, ha gyújtást adsz a kocsinak (van olyan ami beépitett akksis), és amikor leállitod, majd újra adsz rá gyújtást előröl kezdi a számot, beletekerni pedig a nagyrészükön nem lehet.

Ellenben volt Nokia N78-am, amiben gyárilag megtalálható ez a funkció és az tökéletes volt mind hangminőségben, mind funkcionalitásban.

Persze nem akarlak lebeszélni róla, ez csak az én véleményem. Nekem nem jött be ez a cucc. :)

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.