Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Tipikusan olyan női telefonra sikerült, vagy azoknak akik nem férfinak érzik magukat... :DDD

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) rep3at


rep3at
őstag

Miért érzem úgy hogy a negatív kritika ellenére népszerű lesz? :DD

Forward thinking. كرر

(#3) bentsze88888


bentsze88888
tag

És bejött a női ismerőseidnek,Bog? Szerintem ha a kinézet megfogja a csajt,
onnantól más nem is nagyon számít :D

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Hány nő lesz aki megveszi anélkül, hogy egyszer is látná a hátoldalt és mikor először meglátja azt, rosszul lesz. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

részhozzászólás: engem a hátlap kötözött sonkára emlékeztet :D úristen, a Samsung azt feltételezi ,hogy ez kell anőknek ?:D az én leány ismerőseim között egynek sincs kimondottan nőknek szánt telefonja.. tény ,hogy a legtöbbnek samsung-ja van ,de valami elegáns fekete szétcsúsztatható darab.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#6) Enjoy


Enjoy
addikt

Elég csótány beütésű lett ez a hátlap :C

► més que un club ◄

(#7) rx7tomy


rx7tomy
tag

Mindíg volt és lesz is olyan célközönség, aki megveszi az ilyen tipusú telókat, főleg a gyengébbik nem körében lesz népszerű, a hátsó rész pedig szerintem sok nőnek tetszik , láttatok már női táskát, azok hogy néznek ki pff.

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#8) ALI_G


ALI_G
veterán

nőknél csak a kinézet számít, meg hogy tudjon SMS-t írni :) ja és divatos legyen.
ebben minden megvan ami kell egy nőnek. Ha nem tetszik, keres egy rózsaszín telefont :)

(#9) <NewL>


<NewL>
addikt

atyaéég :Y ez a hátlap förtelmes nem érdekes

There's an app for that

(#10) rep3at válasza ALI_G (#8) üzenetére


rep3at
őstag

Sajnos ez a nagy igazság :)

Forward thinking. كرر

(#11) Mindy-Lee válasza ALI_G (#8) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Hát én nő vagyok, de azért nem csak az általad leírtak számítanak. Szeretek pl. netezni, e-bookot olvasni, és persze zenét is hallgatni, valamint olykor 1-1 képet is készíteni a telefonon. És szívesen olvasgatok az újdonságokról. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül....

A telefonhoz annyit fűznék hozzá, hogy egy sima hátlap bőven elég lett volna, mert egy így elég gagyi az összhatás, legalábbis szerintem....

(#12) total90


total90
veterán

Szerintem ajándékozzuk meg a tervezőt egy kötéllel, aminek egy hurok van a végén ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13) rudymester


rudymester
senior tag

Érdekes hátlap, de egyébként rendben van. Lesznek trendi csajok, akiknek erre van szüksége. Volt olyan vásárlóm, aki az alapján vett telefont, hogy melyikkel néz ki jobban telefonálás közben. :D

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#14) fairi válasza Mindy-Lee (#11) üzenetére


fairi
addikt

Netezés,e-book olvasás kétleném h általános lenne azoknál a nőknél akinek ezt szánják...
zenében jó ez a készülék,és fotóminőség is elfogadható..

Más:rezisztív kijelző jó ötlet,miért is?
Akinek nagy műkörme,vagy igazi körme van annak a kapacitiv rémálom lehet,mivel körömmel az nem vezérelhető...

Westendben samsung I5700 bemutató napot tartott,volt két hosstess csinibaba,egyikel beszélgettem mi asaját véleménye..
Szte használhatatlan volt,szép nagy műkörme volt és a húzogatosdni nem ment neki

(#15) daninet


daninet
veterán

Tapasztalatból mondom, hogy a nők nagy ívben ****-nak rá milyen a telefon belül. Tisztelet a kivételnek. Egyszerűen semmi, de (nagybetűvel) SEMMI érdekeltségük nincs a telefonnal kapcsolatba, csupán jól nézzen ki. A sebessége se érdekli őket.
Mondom ezt úgy, hogy nem egy nőnek kellett már telefont választanom. Ha tetszeni fog nekik, ill. valamely mobil szolgáltató csinál egy reklámot hozzá feszes hasú pláza képződményekkel, nagyon sikeres lesz.

@fairi: A műköröm melyik telefont nem teszi használhatatlanná? Még a nyomógombos telefonokat is gyötrelem nézni, ahogy nyomkodják a félcenti-1centis műkörmökkel

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#16) JanFe


JanFe
aktív tag

Jol nez ki a telo ... elolrol. A hatlap az "egyedi" .
A tudasa atlagos, de szerintem ennyi eleg is egy ilyen telefonnal.

"There is nothing permanent except change"

(#17) kbencee


kbencee
aktív tag

A hátlap undorító, de az eleje egész jó. Ez a fehér-lila kombináció egyértelműen csajos, de kifejezetten szép.

(#18) fairi válasza daninet (#15) üzenetére


fairi
addikt

rezisztiv kijelzőnek nem baj,műköröm mint újra épített stylus :DDD

(#19) Mindy-Lee válasza fairi (#14) üzenetére


Mindy-Lee
tag

De nem is azt mondtam, hogy ennél a telefonnál, hanem általában véve, vagyis, hogy vannak olyan nők, akik többet várnak a telefontól mint a trendi kinézet és az SMS-írás... :) Én csak ennyit akartam mondani ezzel... :)

(#20) Norbi21


Norbi21
senior tag

Húú, ez a hátlap tényleg elég csótányos lett :D. A legjobb az egészben, hogy gyakorlatilag egy újracsomagolt Corby, és biztos vagyok benne, hogy a hölgyemények harapni fognak rá :)

(#21) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Akkor ez Super(wo)man telefon? :DDD

Semmit sem írok alá!

(#22) Jadro


Jadro
veterán

Akartam kérdezni hogy ebben mi a női, leszámítva hogy fehérben rá lehet fogni. Feketében elmenne simán férfi telefonnak is. Aztán megláttam a hátlapját. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#23) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

szerintem a rezisztív kijelző a célcsoportnak még jó is
hiszen az ujjuk úgy se érhetne hozzá a kijelzőhöz a másfél centis műköröm miatt... :DDD
így a kapacitív kiütve... ;]

apró hiba:
"az ismerkedni pdatévedő alany"
szerintem ez nem pda hanem oda akart lenni ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) Prof01


Prof01
veterán

Mintha a (másik) Corby-t férfiaknak találták volna ki. Nem hiszem, hogy nagyon találni 15 év feletti férfi embert, aki olyat használ. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

(#26) tibi666


tibi666
senior tag

szerintem korrekt csajos telefon.

(#27) RandomGosu válasza HardSanyeee (#25) üzenetére


RandomGosu
senior tag

"az igéret szép szó de betartva úgy jó." :P

(#28) Pantal válasza Mindy-Lee (#11) üzenetére


Pantal
senior tag

Jó, de te olyan nő vagy, aki mobilarénát olvas. Érdekelnek a mobilok stb. A legtöbb nő nem olvas ezeknek utána, mert nem is érdekli őket. Múlthéten történt meg velem, hogy egy lány ismerősöm elkérte az lg arenamat, akart valamit a jegyzettömbbe írni, és ott értetlenkedett nekem, hogy barátnője nokiáján lehet ujjal rajzolni a betűket, ezen miért nem lehet? Először csak rácsodálkoztam (mert pl nekem eddig eszembe nem jutott, hogy lehetne ujjal betűket rajzolgatva írni) aztán lerendeztem annyival, hogy nézd már meg, ez csak egy buta lg, hogyan is lehetne ezzel úgy írni? :DDD Igazából meg nem tudom, hogy lehet e, de nem is érdekel. Szóval a nők igenis bonyolult teremtések :D Simán elképzelhető, hogy csak a kinézet miatt veszik meg.

(#29) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Most oltogathatjátok a külsejét,hátlapját,mindenét, meg hogy a csajok csak a külsőt nézik egy telefonba, de hát nekik készült, nekik ez kell, és akkor mi van? Ők meg rajtunk csodálkoznak, rajtunk nevetnek. Még jó, hogy nem olyanok,mint mi, én azt mondom. NEm igazánérdekel, hogy egy lány mi alapján vesz telefont. Nekik csak akülső afontos, nekünk az, hogy mit is tud valójában, így van ez jól. Férfi szemmel meg szerintem nem érdemes belemenni a külsőbe, mert úgysem tudjuk normálisan felmérni....

(#30) glutamin


glutamin
őstag

Tűrhető telefon, kivéve a kamerát, mert az egy r***s s**r. És még finom voltam. AF, villanó nélkül nem kéne ezeket erőltetni ma már.

Egy k800i kamerája, AF-fel, xenonnal már sok mindenre elég és nagyon jól használható. Ami ez alatt van... azt inkább bele se tennék.

A csajoknak pedig nem csak a külső fontos. Bár tény, hogy sokszor előrébb való a műszaki tartalomnál. De aki már egyszer használt jó telefont is, az nem fog ilyen s**rt venni.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#31) plus44


plus44
veterán

Kellene bele a kapacitív kijelző és akkor jó lenne.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#32) niti válasza glutamin (#30) üzenetére


niti
aktív tag

Én speciel lány vagyok, és nekem sem csak a külső a fontos.
Sőt, a manapság nőinek mondott mobilok mindegyike taszít, ez végképp. Az e570 volt az utolsó, ami tetszett, de használni azt is szörnyű volt... Mert ott tényleg csak a külső számít. Papíron egész jó a tudása, de egyébként annyi korlátozás van benne, hogy nagyjából semmire sem tudod használni...
Na de nem ez a lényeg, hanem hogy hiba lenne a k800-hoz hasonlítgatni, ami még férfi kézben is batár, nemhogy egy lánynál. Szerintem alapból kevés lány vesz Sony Ericssont. Én meg azokat szeretem, mert testreszabhatóak, és sokkal könnyeben kezelhetőek, mint pl. a Samsungok. Soha az életben nem vennék meg egy ilyen mobilt, mint ez a Diva, mert ostoba, és azon felül még szépnek sem mondanám. Ez a fehér szín feltűnő, az tény, de szerintem semmiképp sem szép. A hátlap meg, höhh. :Y
Az egyedüli dolog, ami kéne belőle, ha benne van egyáltalán (mert az s5230 tudja), hogy be lehessen állítani a rezgés módját. (Sok kicsi, vagy kevés hosszú, vagy "zümmögő"...) Mert a c510-et egyszerűen nem érzem meg, ha rezeg. Na ezt csak azért írtam le, hogy az én véleményem is itt legyen :D
De tény, hogy sok "nőhöz" passzol ez a mobil, sokan meg is fogják venni, de jobb lenne, ha a Corbyn alapulva ehhez is adnának cserehátlapot. Csak épp ehhez nem más színűt, hanem egy laposat.

[ Szerkesztve ]

(#33) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Barátnőm meg pont SE párti. :D
Most Satio-ja van,ami nem kicsi.
Anyukám pedig imádja a mobilokat, gyártótól,mérettől függetlenül. Neki is épp Satioja van (kérdés,hogy hány hétig,mert folyton cserélgeti), de volt már Omnia HD-je is, na az gyönyörűen állt a kezében. :D

(#34) fricz19


fricz19
őstag

oh barátnőm mostanában zaklat egy új mobil(érintős legyen ám, persze) vásárlásával

remélem ezt még nem látta:DD

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#35) degooo


degooo
csendes tag

Ez a telefon enm fog meg, bár szerintem a kamerája az nagyon csúcsvakerzsír :D Leolvastam a cipős képről a kocsi rendszámát :D Amúgy tényleg olyan " Tipikus női" telefon :D:D:D

András

(#36) degooo


degooo
csendes tag

Így off ba elszeretném mondani, Hogy van egy pár láyn aki a mobilját a tudása miatt veszi, talán 1et ismerek akinek a csúcsmobilja van , mert ő azt szerette volna hogy Symbian legyen rajta, de vannak oylan lányok akiknél ez csak annyiból ál, hogy elférjen rajta a sok önfotózós kép, szép hátuljka meg eleje legyen, legyen mivel villantani , érintős legyen, mert már az a divat! Nem nagyon hallotam még lány arról beszélni pl.: Hogyan tegyem fel a garamint a mobilomra?

András

(#37) csab2


csab2
veterán

Egyszerűen idegesít, hogy a telefongyártóknak a nő=buta picsa, akit csak a telefon külseje érdekel. Meg ez a kívánságlista is! Ha nő lennék, esküszöm írnék egy anyázó levelet a Samunak!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#38) HardSanyeee válasza csab2 (#37) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Mert ez így is van, én is tapasztalom. Megkérdezem női ismerőseimet amikor vesznek/kapnak új telefont, hogy mit tud akkor nemes egyszerűséggel csak annyit válaszolnak, hogy "Szép!".

(#39) littlelion21 válasza HardSanyeee (#38) üzenetére


littlelion21
addikt

Pontosan. Néhány b.nővel a hátam mögött kijelenthetem, hogyha valami "szép" és/vagy "cuki" - legyen bármennyire foshulladék - rossz nem lehet. :)

(#40) Geby30


Geby30
csendes tag

Egyet tisztázzunk... El kell különíteni mobilarénát olvasó nőtársaimat azoktól a női egyedektől akiknek csak az a lényeg, hogy a mobil színe passzoljon a körméhez és a táskájához :DDD Nem vagyunk egyformák, és nem ítélem el azokat a csajokat akik csak a külső alapján választanak (az élet egyéb területein is), de nem is szeretem ha egy kalap alá vesznek velük. :Y Nekem egy ilyen telefon biztos nem kellene. A hátlapja láttán kirázott a hideg, a tudása kevés. Én a samsung i8910 HD-be szerettem bele, de most egyre jobban tetszenek az androidos mobilok is. Szóval, ha sok pénzem lenne inkább választanék egy nagyobb tudású de letisztult formavilágú készüléket. ;)

(#41) AS


AS
félisten

Aki ilyen telot vesz nem jön ide fel komentelni :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#42) FRENK1988 válasza rep3at (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

Mindegy is mert a nők tetemes része nem olvas Mobilarénát :((( :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#43) leeate


leeate
senior tag

Ha ilyen telefonod van, buzi-e vagy? :DD

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#44) domi007


domi007
őstag

A rezisztiv kijelzo-mukorom az teljesen igaz, a kivansagliszta-riasztasnal doltem am eroteljesene :DD :DD :DD :DDD :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#45) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

én csak azt nem értem, mi ez az állandó jópofizós kampány a 2G ellen minden tesztben. jó, a telóval készült 1 megabájtos képeket nem fogja feldobálni vele tizesével flickerre az ember, de hogy használhatatlan lenne meg megőszülés? opera miniben 10-20kb egy átlag weboldal, a komplett indexponthu képekkel kb 90kb, egy email szöveget letöltve pár kilobájt. rendszeresen netezek 2G-n a piros szolgáltatónál, és még egy ősz hajszálam sincs. buszon meg vonaton ülve szerintem nem nagy veszteség 4-5 másodpercet várni egy oldal betöltésére.

aztán csodálkozunk, hogy nem terjed a mobilnet, mert mindenki tele van előítéletekkel.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#46) niti válasza mindthecrap (#45) üzenetére


niti
aktív tag

Ebben nagyon igazat adok neked.
Meg hiába a 3G, ha beltérben nem működik. Én nagyon sokat Opera Minizek, és meg se érzem a 3G előnyét az edge-hez képest...
Persze korszerű a 3G, meg minden, de pont ebbe a mobilba minek, meg amúgy is.
Légpara az egész, pont úgy, mint az "ilyen apró kijlezőn (pl 320x240) képtelenség és felesleges a netezés". :U

(#47) k850 válasza niti (#46) üzenetére


k850
addikt

Szia niti! :) Nem értek veled egyet, nekem simán van a lakáson belül is 3G adat kapcsolat. Sok függ a lefedettségétől ill. a készülék vevő képességétől is. Addig még nem volt a lakhelyemen 3G én is meg voltam elégedve a 2G-vel, nem is tehettem mást, de most ha olyan helyen internetezek ahol nincs már 3G kapcsolat, akkor hiányzik. Mindthecrap azt írja, hogy neki 4-5 s alatt tölt be egy átlag Web oldal, 3G-én ez nem több mint 2-3 s, ez kb. a fele, sok kicsi, sokra megy. Azzal sem értek egyet, hogy 240x320 képpontos kijelzőn nincs értelme netezni, nem olyan kényelmes, mint mondjuk 800x480 X1-en, de azért szükségből én megtudom nézni a bejövő leveleimet, ill. a mobilaréna fórumot is rendszeresen látogatom ezzel a felbontással. A szükség nagy úr, nem kell mindig menősködni, gyakorlatban már 10-20 000Ft telefonokkal is ugyan úgy lehet netezni mint a 100 000Ft feletivel. Biztos kényelmesebb, de félek, hogy sokan csak polgárpukasztásnak vesz méregdrága készüléket, mobil internetre meg sajnál 1000Ft-os előfizetést. :W

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#48) degooo válasza Geby30 (#40) üzenetére


degooo
csendes tag

áááá egy iylen nő kell ide :C :C :C Jó tudni hogy van olyan nő aki nem csak a külső alapjá dönt hanem a tudás alapján is :D Üdvüzülve légy :DDD

András

(#49) dani3l válasza fairi (#14) üzenetére


dani3l
őstag

Hát én a helyedben biztos mutattam volna neki egy olyan 'készüléket' amin tuti ment volna neki a húzogatósdi, műkörömmel is.. ;]

Egyébként ez a hátlap cefetül néz ki. Miért van az, hogy szinte az összes telefon, amit kimondottan nőknek csinálnak, ízléstelen/ronda/stb, tudása sem túl sok.. A legtöbb samu telefon egyébként szépnek nevezhető, és szerintem a lányok jórésze használ olyant, azok szép letisztult telefonok, nem ilyen kötözöttsonkák. De akinek ez kell.. Corbyt se vennék, ilyet pláne nem :))

Geby30: Nahát, én is abba a telefonba vagyok 'beleszerelmesedve' :)

(#50) niti válasza degooo (#48) üzenetére


niti
aktív tag

Ezt már többen is leírtuk, nem ő volt az első!
K850: kijelzőfronton úgy latszik, egy az álláspontunk, de lehet, hogy nem fogalmaztam érthetően. A 3g meg valóban lefedettség kérdése főleg, nálunk Kecskeméten nemigen megy beltérben. De ha kint használom, sem vagyok elájulva a sebességtől. Szóval azért nem olyan létfontosságú szerintem, aztán lehet, hogy valakinek mégis az. De azok nem a Diva használói lesznek, az tuti :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.