Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) infectedmann


infectedmann
őstag

Hát igen.
Csinálj egy közepes tudású és minőségű telefont. Mond azt, hogy ezentúl ez lesz az egyik világmárka 'hivatalos' telefonja. Tedd tele jó sok logo -val és add el tripla vagy dupla annnyiért :)
Így bármilyen szutyok telefont el lehet adni. Még az NKTel nevű csodakütyüt is vinnék mint a cukrot :D

(#2) Kickass


Kickass
őstag

Az érzésem nekem is az volt miközben olvastam a tesztet ha nem lenne rajta ez a sok Armanis buzulás ez egy simán jó teló lenne 40-45k-ért, de így....mindenesetre ha ez is produkálja a Samsungos pár hónapon belül fele annyit ér a teló tendenciát akkor Mo-n hamarosan rengeteg csili villi Armani fan lesz fellelhető az utcákon. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Zsolto


Zsolto
őstag

Szerintem is csak a sok Armani csicsa és az ára húzza le, szép lapos, jó a kijelzője, normális a szoftver és a szolgáltatások, jó a kamera (sőt, a Pixonhoz és társaihoz képest nagyon jó), uram bocsá' még a világító fény is elmegy, ha nincs az Armani felirat oldalt. Kényelmes másodteló lehetne félpénzért.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#4) plus44


plus44
veterán

pff...hát mikor először megláttam akkor jött a, nekem kell egy ilyen' aztán megláttam az oldalán azt szutykot, na akkor jött a , majd kivágom valahogy, de mikro elolvastam a tesztet és láttam hogy műanyag meg minden akkor már csak azért is akarok egyet hogy jől széttapossam....:D

Am. jó teszt de egy videót elbírt volna:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) 64b0r


64b0r
aktív tag

Tipikus, "majd mi megmondjuk, mi a legjobb neked" termék. :((( De legalább a célközönség elég egyértelmű :D Világít róla (szó szerint), hogy "a gazdámnak annyi pénze van, hogy azt se tudja, hogy mire költse, ezért arra költi, amire armani bácsi mondja". :DD

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#6) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

petíció:
követeljük a kínai mobiloknál "megszokott" videót... :DDD

mellesleg örültem volna neki, ha a két calendaros kép helyett az egyik képernyő fotó a dög lassú V alakú menüt mutatja.. ;)

(#7) ixus


ixus
csendes tag

Szerintem jól néz ki a teló. Tudása is egész korrekt :K
A gigasas helyett inkább egy villanót kellett volna a kamera alá tenni.
Szép a menü, de hiányoznak a témák.
Tényleg drága kicsit.

A tesztelőböl hiányzott egy jó adag exhibicionizmus, ezért nem tetszett neki a teló :)

(#8) kowk


kowk
tag

vegigolvastam, de nem derult ki, hogy miert "szanalmas".

egyre gyengebb a szinvonal a mobilarenan, lassan mar ha unatkozom se fanyalodok ra :( most pl teljesen feleslegesen lettek kikezdve bizonyos emberek, akik bizonyos markaju termekeket vasarolnak. a cikk (cikk?) iroja kisebbsegi komplexust emleget, holott ha nem vennem komolyan azt gondolnam irigy azokra, akik megtehetik, hogy xyz markaju szemuveget/orat/telefont vesznek. minek? kit erdekel? a telefon meg egyaltalan nem tunik szarabbnak, mint egy atlagos, kozepkategorias samsung. az ar nyilvanvaloan a csillivilli logonak szol, naes? neked nem, masnak igen. ennyire nem lehet szubjektiv egy cikk (cikk?).

IMO ez a viselkedes kategoriakkal szanalmasabb a kikezdett retegnel, a hobbi-diszkoribancoknal meg a turkalos-gigoloknal.

(#9) AS


AS
félisten

Nekem tetszik , ha sima zene telo lenne nagyon jó lenne.
Mondjuk az LG prada is ilyen prada és 3* drágább volt.

Mod: Szánalmas cím valóban nem ide való.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) leroyclub


leroyclub
senior tag

Nekem tetszik hogy világit az oldala. Már régebben néztem ezt a telot külföldi oldalakon. Akkor nagyon megtetszett. Ha fémböl lenne simán lecserélném rá a 6300-m ( persze megvárnám amig lemegy 50K körüli árra) de igy hogy müanyag már nem kéne.
Egyébként a villogo nem az miatt tetszik hogy armani. nekem egy sima samsung vagy nokia felirat is tetszene. 6300-n is szeretem ha villog. Van amikor direkt nem nézek meg egy lényegtelen üzenetet (pl. bankkártyatranzakcio) hogy villogjon :)

(#11) sanzi89


sanzi89
addikt

Szerintem pedig ez a telefon a "majdnem jó lett" kategóriába tartozik. Kicsit kevesebb logó, kicsit jobb anyaghasználat, kicsit jobb ár, és nem is olyan vészes. Jó a kijelzője, van rajta 3,5-ös JACK (hurrá!), és nekem még tetszik is.
Egy kis tupírozás kellene neki, és el is menne telefonnak - akár Armani logó nélkül is - .

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#12) Dr.Anonymus válasza kowk (#8) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem azért írta a tesztelő, hogy szánalmas, mert nem a stílusával akar ütni a telefon, hanem a felirattal
és ez tényleg gáz

nekem egyébként armani órám van (a drágább kategória) de azon az órán nem a felirat tűnik fel, hanem a kimagasló minőség, semmivel össze nem téveszthető markáns férfias design
én amiatt vettem meg, ezt az órát, és nem a felirat miatt, igaz voltak majdnem fele annyiért is armani órák a boltban, amiken orbitális felirat hirdette a márkát, de az tényleg csak a felvágósoknak jó

szóval szerintem is tud ennél többet is armani, kár hogy idén ennyit produkált a mobil piacon

(#13) kowk válasza Dr.Anonymus (#12) üzenetére


kowk
tag

nem, ez nem gaz. el kell fogadni, hogy van ilyen. Neked lehet nem tetszik, masnak igen, pont. lehet az a reteg akinek tetszik nagyobb, mint pl az uzleti telefonokat vasarloke, a hasamra utottem.

(#14) Dr.Anonymus válasza kowk (#13) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jó, én elfogadom, hogy különböző igények vannak :))
egyébként az oldalsó villogó nélkül + fémmel ütős lenne a telefon szerintem is
mindenesetre minden teszten kiütközik a tesztelő jelleme, véleménye, beállítottság ez egy ilyen műfaj...

(#15) kowk válasza Dr.Anonymus (#14) üzenetére


kowk
tag

nekem meg van egy 520-am (armani1) es egy rakas sz*r, gyanitom ez se jobb. de ezt a minosithetetlen stilust nem tudom toleralni. a tegnapi (tegnapelotti?) videoreviewos cikk is felhaboritoan rossz volt, ez pedig tenyleg kicsapta nalam a biztositekot..

gondolom most jon a "ha nem tetszik, ne olvasd" szoveg.

(#16) Typhoon47 válasza kowk (#8) üzenetére


Typhoon47
őstag

igen ezt én is érdekesnek tartom, lehet rossz napja volt Bochanak... :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#17) joey04 válasza kowk (#15) üzenetére


joey04
titán

gondolom most jon a "ha nem tetszik, ne olvasd" szoveg.
igen (mi más lehetne erre a válasz?)

Maga a teló nem lenne rossz, nekem nagyon tetszik, de az hogy pár felirat és villogó valami miatt ennyivel drágább, az valóban szánalmas.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Dr.Anonymus válasza kowk (#15) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"gondolom most jon a "ha nem tetszik, ne olvasd" szoveg."

az lehet, de nem tőlem... :))

(#19) kowk válasza joey04 (#17) üzenetére


kowk
tag

igen (mi más lehetne erre a válasz?)
bocsanat, a szerkeszto urnak rossz napja volt, a cikket levesszuk es korrigaljuk. elnezest kerunk a megsertett deszkorebancoktol, turkalos gigoloktol, secondhand oltonyos managerektol.

jaj varj, ez masik orszag, mindig elnezem.

:DDD

(#20) Puma K


Puma K
veterán

Nekem tetszik a telefon mind belső tudásra és mind kinézetre, csak az Armani feliratok nem kellenének rá. Esetleg a hátulján lévő sas maradhatna rajta (passzolna a sasos övcsatomhoz :DDD ) Ha valami nöi divattervező ismerösöm lenne és tehetősebb lennék akkor vennék neki egy ilyen telefont :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21) sekli válasza joey04 (#17) üzenetére


sekli
addikt

mi más? szerinted a kritikára csak így lehet reagálni...? :F

(#22) Mazsika


Mazsika
őstag

ruháknál is ez a divat hogy mindegy hogy sz@r ruha vagy kényelmetlen, ha rá van nyomva hogy armani akkor minden divatmajom magára húzza... szóval az ilyenek ezt is vinni fogják, ennyi pénzért is!

Dáccsika

(#23) Womb


Womb
senior tag

Néhány dologban egyet kell értsek kowk emberrel.
Inkább blogba való véleményezés Bocha írása,mint egy objektív teszt.Itt nem csak az Armani márkát kedvelőit tolták le az útról,hanem azokat is,akiknek egy kicsit is tetszik ez a telefon.Na,most ők igen rosszul érzik magukat.

(#24) joey04 válasza sekli (#21) üzenetére


joey04
titán

arra utaltam, hogy a videós tesztre is akkora pozitív visszajelzés érkezett, hogy biztos lesz még (sok) ilyen, valamint ez a cikk sem lesz átírva azért mert neki nem tetszik. Vagyis csak az marad hogy nem olvassa. Nekem volt egy kedvenc magazinom, megváltozott, szóvá tettem de a változás maradt. Következmény: azóta nem veszem, nem olvasom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) kowk válasza joey04 (#24) üzenetére


kowk
tag

mert _nekem_ nem tetszik? mar elnezest, de a cikkben megtaposnak egy reteget (amibe hal' Istennek nem tartozom bele), valamint elore lehulyezik azt, akinek mas okbol kifolyolag megis tetszik a telefon.

nem arrol van szo, hogy nekem tetszik-e, visszajovok-e elolvasni a kovetkezot. nem arrol van szo, hogy hany ember gondolkodik ugy mint en, es nem jon tobbet ide cikkeket olvasgatni. arrol van szo, hogy ezt a stilust NEM engedheti meg maganak egy szerkeszto (ujsagiro szot direkt messze helyezem ettol az oldaltol). ez nem nekem kinos, hanem a tulajdonosnak, az uzemeltetonek, a felelos szerkesztonek, stb.

(#26) joey04 válasza kowk (#25) üzenetére


joey04
titán

ezt a stilust NEM engedheti meg maganak egy szerkeszto
ha tényleg olyan baromi sok embernek nem fog tetszeni akkor baromi sokan nem fogják olvasni az oldalt, és akkor kénytelenek lesznek váltani.addig viszont fölösleges azon vitázni hogy milyen stílust engedhetnek meg maguknak nem?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) kowk válasza joey04 (#26) üzenetére


kowk
tag

nem, de tokmind1.

(#28) copin


copin
őstag

Ennek a telefonnak mi az Armani mentes megfelelője?

(#29) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

A szánalmas szerintem is inkább a kínai telefonokra igaz mint erre, lehetne mondjuk " Villogni vágyóknak" a címe :) ez több megközelítésből is igaz erre a telóra.

[ Szerkesztve ]

http://instagram.com/_doublez_

(#30) VD


VD
őstag

Srácok!

Vihar a biliben!

A cikk olvasmányos (én spec qrva jókat röhögtem olvasás közben), a teló meg egy hipózott u800 csak lassabb, 2xdrágább és armanibb.
Melsleg, ha nem tudnám, hogy samsung gyártmány, simán a szokásos kínai kamu hulladéknak nézném. Tényleg szánalamas! Kár vitázni!

[ Szerkesztve ]

(#31) AS


AS
félisten

Nekem nincs bajom a tesztel , csak cím az nagyon nem tetszik.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) milan_


milan_
csendes tag

Pont az ilyen szerzők miatt már egy jó ideje nem tudok olvasni teszteket, mert les**rom mit gondol a készülékről vagy az adott márkáról. Írjon általánosságokat és nem azt hogy neki tetszik e vagy nem.
Hozzáteszem nincs ilyen márkám, nem is tervezem.

Öltöny Cipő Webáruház – http://kisznyer.hu/

(#33) Dr.Anonymus válasza AS (#31) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igen, az mondjuk lehetne kevésbé elfogult

(#34) Bocha válasza kowk (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Emberek, tisztázzuk: ez a telefon azért szánalmas, mert tele van rakva logókkal és emiatt kétszer annyiba kerül, mint amennyibe kéne neki, plusz úgymond meg is téveszti a vevőket, mert egy Armani cucctól azért mondjuk úgy "luxus minőséget" várhatna el a vevő, de itt nem kapja meg, csak az átverést, fémnek látszó műanyag gombsor, stb.

Kisebbségi érzésem nincs, telefonokban meg aztán főleg nem, olyan luxusdrága szarral járhatnék, amilyennel akarnék, akár akkor, amikor a tisztelt olvasók még legfeljebb csak hallottak a cuccról. Szóval nem, nem irigylem az Emporio Armani készüléket leendő tulajdonosaiktól, inkább gratulálnék hozzá, hogy képesek kétszeres árat fizetni azért, hogy pár felirat által társadalmilag elfogadottabb embernek mutassák magukat, vagy legalábbis e hiú ábrándba ringassák magukat. Nem, nem magukkal a márkás kereskedelmi cikkekkel van bajom, de egy szint fölött, ahol/amikor plusz minőséget nem kap az ember, csak pár feliratot és egy azok által - bizonyos társadalmi körökben - okozott presztízsnövekedést (ezt egybe kell írni?), az igenis a szánalmas kategória. Emberi értékek kellenének, nem Armani feliratok.

Maga a telefon meg nekem is tetszene. 40.000 forintért, sasok meg giccsek nélkül. Ezt pedig le is írtam.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#35) rudi


rudi
nagyúr

Kíváncsi lennék, hogy egy ilyen akármilyen "neves" modellnek tervezésileg mennyi köze van a névadóhoz. Mert, szerintem ez a mindenhol címke, éjjeli cirkusz-kivilágítás köpetül néz ki. Eccer láttam igazi Armani öltönyt, ami annyiba került mint egy olcsóbb autó, de azon csak belül volt egy picike márkajelzés. Meg szerintem ugyanolyan volt mint az olcsóbbak :)

Írom mindezt az Emporio Armani feliratos szemüvegem mögül :DDD No nem azért, mert márkabuzi vagyok, hanem mert a kedves boltos kisasszonyok szerint ez állt a legjobban (vagy legkevésbé hülyén?) a fejemen!

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#36) Bocha válasza kowk (#25) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Közkívánatra a címet megtoldom egy kérdőjellel, így remélem elfogadhatóbb. Azért a rendszeres tagok tudhatnák, hogy kompromisszumra készek vagyunk, ejej. ;)

kowk: speciel én sem sorolom magam az újságíró rétegbe, ha voltál valaha sajtóreggelin vagy bármilyen eseményen ahol ingyen kaja van, akkor gondolom megérted, hogy miért. De ami azt illeti újságírtam eleget a Sanoma nevű multinál, plusz most is írok az Aréna mellett egy printbe, szóval van rálátásom arra, hogy miben vagyunk mások, mint a konkurencia. Ez pedig az általad most kifogásolt dolog: stílus. Viszont az élet úgymond megcáfol téged, mert míg a konkurensek kb. mennek csődbe, mi minden értelemben növekszünk, a piacra gyakorolt hatásunk pedig... hát, elég jelentős - ha arcolni akarnék, akkor azt mondhatnám, hogy egyedülálló, mert igazság szerint nem igazán tudok más újságról, amelyik kvázi részt vesz telefonok fejlesztésében. Számodra valószínűleg hihetetlen, de mi többek között a közvetlen stílusunk miatt tartunk ott, ahol tartunk, a sokszor flegmának és nagyképűnek tűnő cikkek mögött pedig úgy gondolom, hogy megfelelő szaktudás és objektivitás van. Mert kérem, szerintem az az objektivitás, hogy szét merünk fikázni egy olyan készüléket, amit a velünk elég jó viszonyban álló XXL GSM adott és úgy mellesleg Samsung, akikkel szintén nem vagyunk rosszban, ugyebár.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#37) Bocha válasza milan_ (#32) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

www.tenyekszarazon.hu
Ez lesz a Te lapod! ;)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#38) mark75 válasza Bocha (#34) üzenetére


mark75
senior tag

"olyan luxusdrága szarral járhatnék, amilyennel akarnék, akár akkor, amikor a tisztelt olvasók még legfeljebb csak hallottak a cuccról." :U

Picit lol :)

(#39) amanoba


amanoba
őstag

én egyetértek a tesztelővel!
szánalmas,bazári,giccsparádé...tökéletes jelzők egy ilyen készülékre.
a név és árcímke láttán jogosan várna el az ember egyedit, minőségit, minden olyat, amit ez a samu nem nyújt!
már az első hír láttán elvetettük ennek a telefonnak a hitelességét, pedig akkor még kínai cuccban gondolkodtunk... :DDD

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#40) Wise


Wise
tag

Ez a telefon olyan mint a célközönsége: szánalmas. :)

(#41) djsunny


djsunny
aktív tag

Én is úgy gondolom, hogy ez a teló csupán a marketing műve. Köze nincs a valós Armani minőséghez. Csupán arról van szó, hogy a Samsung fizetett egy zsák pénzt a licenszért, majd az egyik tervezőjük rárakta a logókat és ennyi! Ezután csupán a marketinggel és a névvel próbálják majd rásózni az olyan emberekre mint kowk fórumtársunk aki szerint ez egy igazi felsőkategóriás telefon és a cikk írója csak azért húzta le a telót mert neki nem tellik ilyenre. :DDD

Ez nevetséges, 1et értek Bocha-val az értékelést illetően és nekem is tetszik, hogy valóban megmondják a cikkírók a frankót itt a Mobilarénán.

Akárhogyan is a végső szó ugyanaz: Ez a telefon ebben a formájában 40-45.000 forintot ér.

Aki szerint megéri az árát így is, az jöjjön már el hozzám, tudok nyomtatni 100 forintos, kínai szita pólóra Armani feliratokat és 40.000FT/db áron vihető is. :D :DDD :DDD

(#42) Egzee


Egzee
őstag

Tisztára úgy néz ki mint a GTAIV-ben Niko mobilja...

(#43) kowk válasza VD (#30) üzenetére


kowk
tag

ha jot rohogtel ezen, akkor az Teged minosit (thx)

(#44) kowk válasza Bocha (#34) üzenetére


kowk
tag

Nem, ezert nem szanalmas. sok minden miatt lehet szanalmas (lasd 520), de ez nem az. ha szidod a marka hasznaloit miert varsz el minoseget? <>

koszonom, h megosztottad velem, hogy olyan telefonnal jarhatnal, amilyennel akarsz; en igy is teszek. ebbol fakadolag eleg tiszta ralatasom van a temara. Neked nincs. pedig igazabol Te vagy a profi ebben, nemde? akkor hol a hiba?

ezt a vitat feljebb mar letoltuk, de szereny velemenyem szerint nincs jogod ahhoz, hogy irigyelj, vagy ne irigyelj embereket publikusan. mindenkinek megvan a maganvelemenye (nekem is, es hasonlo a velemenyunk); de ezt nyilvanossag elott nem engedheted meg magadnak, ujfent mondom: szerintem. szanalmasnak titulalni vasarlokat (akikbol gyakorlatilag nemi attetellel megelsz) pedig ostoba es primitiv dolog. ezt cafold meg, konyorgom.

nekem sassal, sas nelkul sem tetszik.

(#45) kowk válasza Bocha (#36) üzenetére


kowk
tag

rendszeres tag vagyok, de ez akkor is teljesen felesleges volt. parszor mar ereztem, hogy a cimben/eloszoban valami el van kalapalva, utana a reszletes elemzesben valahogy megsem tunt olyan szarnak. (2-3 eve minden cikket elolvasok)

[OFF]en voltam ilyen villasreggeliken, dunai hajozgatasokon, vidamparklatogatasokon, etc; es kepben vagyok arrol amirol beszelsz. a lepottyano fel millas objektivek (mert nem az enyem), a szerk@/info@ mailcim leechelese reggelicelzatbol szamomra nem ujdonsag. nem akarlak megbantani Bocha, de a Sanomanal ujsagiras tudtommal nem folyik. ha ujsagirokat akarsz latni nezz el az MTI-be pl.

az elet cafolata, az eletrevalosag megcafolasa, ami szomoru. kimondhatjuk, ha van igeny erre a szenny"ujsagirasra", akkor az olvasoitok legalabb olyan szanalmasak, mint akik logo miatt vesznek armani telefont (szemuveget/nadragot/orat stb). EZT IS cafold meg, konyorgom.. :D

en nem tudom, hogy buszke tudnek-e lenni arra, amire Te buszke vagy. ha kivennem az agyam felet, valoszinuleg igen. ha nem lennek konzervativ es gatlasos, valoszinuleg ujfent igen. abszolute nem tunik nagykepunek amit irsz, mert szamokkal tudod alatamasztani, de a szamok erteke mindkettonk elott vilagos. ha nem, akkor ujra elovehetjuk az armani szindromat. en ugy gondolom, nem mindig vagytok objektivek (bar, ehhez hasonlo, markahoz csatolt lenezo fikazas szntem egyedi eset), a szaktudasrol is lenne egy-ket gondolatom, de ez nem az a hely. speciel nem erdekel milyen viszonyba vagytok a nagykerekkel/importorokkel, remelem joban, mert annal tobb a teszt. de ilyen teszt nem kell, legalabbis nekem.[/OFF]

(#46) joey04 válasza kowk (#45) üzenetére


joey04
titán

de ilyen teszt nem kell, legalabbis nekem.
ez pedig sajna egy ilyen oldal, ilyen tesztekkel, és nagyrészt olyan olvasókkal, akiknek erre van igényük, így kevés az esély arra hogy neked megfelelő iromány születik. pech
ezt nem bántásból írom, de tényleg ez a helyzet, hogy ez így alakult ki, ilyen stílussal lettek sikeresek, ilyen stílust kedvelő emberek lettek a rendszeres olvasók, és miután magas a klikkszám, a közönség nagyobbik része elégedett, így nem várható változás. :U

szerk: maximum neked nem tetsző irányban, hiszen neked a videó sem tetszett a többség mégis nagy lelkesedéssel fogadta, elég megnézni a kommenteket, vagy a szavazás állását pl.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) androcles


androcles
tag

Ez a telefon, szerintem nem szánalmas, hanem egyszerűen csak sz@r, de jó, hogy le lett tesztelve, mert csinált egy kis vihart a bili karimája körül, és azt sokkal tanulságosabb volt elolvasni, mint a cikket. Üdvözlök minden sz@rdobálót, és kívánok nekik egy ilyen telefont karácsonyra ajándékba! :D :DD ;]

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#48) plus44 válasza kowk (#45) üzenetére


plus44
veterán

itt olvasva a Hsz-eket gondoltam inkább nem foglallok állást mert csak ugyanazt tudnám írni mint a legtöbb fórumozó: ennyiért nem kell (kevesebbért sem de ez most mind1) és nem azért mert Armani hanem mert szutyok. ( a nevéhez képest)

De mikor a sokadik ilyen hozzászólásodat írod le akkor kinyílt a bicska a zsebemben és megkérdezném:

Milyen alapon húzol le embereket (jelen esetben Bochát)?? Hmm..?? Mert a drágalátos stílus, amit oly nagyon tudsz kritizálni az nállad nemhogy megengedhetetlen de pocsék és sértő is ( megjegyzem a számomra és gondolom más számára is az hát még Bocha számára és ha már más kívülálló személyeknek ez feltűnik akkor ott már tényleg van vmi)!

Csak úgy jelzés szinten idéznék ebből a kis szösszenetedből:

-"nem akarlak megbantani Bocha, de a Sanomanal ujsagiras tudtommal nem folyik. ha ujsagirokat akarsz latni nezz el az MTI-be pl."

-"ha van igeny erre a szenny"ujsagirasra", akkor az olvasoitok legalabb olyan szanalmasak"

-"és nem tudom, hogy buszke tudnek-e lenni arra, amire Te buszke vagy. ha kivennem az agyam felet, valoszinuleg igen. ha nem lennek konzervativ es gatlasos, valoszinuleg ujfent igen."

Csak ennyi de bemásolhatam volna az egészet. EZ SÉRTŐ!! Remélem tudod mi ennek a jelentése. Amilyn stílust te megengedsz magadnak....és még te kritizálod Bochát, a stábot, meg a fórumozókat. Hát tudod én elsüllyednék hogy vigyorogva ilyenekt írsz melette meg nagypofával írod hogy hány éve olvasod a cikkeket. Na tudod pont az ilyen emberekeért felesleges ennyit güziniük akik 3 szóból olyat tudnak bántani, hogy az ember füle kettéáll tőle.

Csak ennyit akartam, köszönöm!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#49) tween válasza kowk (#45) üzenetére


tween
őstag

Zoltánfi testvére?? ;]

(#50) AS válasza Bocha (#36) üzenetére


AS
félisten

Így már jó, teljesen más érzés így már. :)
Mondjuk nem értem , simán lehetett volna a L700 anyagából...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.