Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

Unalmas :( (mármint a külső)

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

Még jóhogy új a dizájn.
Samsung D520:

Tudtam hogy láttam már valahol :D

(#3) joe69


joe69
senior tag

el kene mar felejteni a 128*160-as kijelzot

(#4) orbano válasza blueMerle (#2) üzenetére


orbano
félisten

szerintem van még vagy 5 másik samu mobila amire még ennél is jobban hasonlít. nem lehet hogy rossz képeket linkeltek be a srácok :D:D:D

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) AMD Power válasza cannibal (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos ez így van. És ráadásul nem is néz ki ól.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) Oiblood


Oiblood
tag

Álljon meg a menet! Ez ronda!
Mint azt már leírtam a Sagem divatmobilnál, utálom ha ilyen gyenge felbontású kijelzővel rontanak el egy designe-mobilt. :(

(#7) AMD Power válasza cannibal (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Nekünk is jött belőle egy pár darab. Tényleg nagyon unalmas és a slide is lehetne jobb rajta. Nem rossz de nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8) D27


D27
tag

Sziasztok!

Nekem van egy ilyen a birtokomban, és mitne mondjak, megéri az árát. Amiért szidom a Samsung-ot, hogy egy ilyen tudású design mobilban, mit keres egy 128x160-as kijelző? :F
Ami kell egy mai embernek, az minden megvan benne. [pl.: 1.3 megapixeles kamera szerintem elegendő, mert ma már mindenki digitális fényképezőt használ, Bluetooth az alap. Infrát nem hiányolom. microSD kártyával bővíthető, 2 GB-ig, és szerintem ennél több nemsok embernek kell egy mobilban :) :U A 3G-t lehet hogy sokan hiányolják, de én pl. nem. Ugyanis igen drága, nem éri meg videotelefonálni olyan összegért, olyan minőségben :F Összefoglalva szerintem remek kis telefon, csak a kijelzővel van gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Stefanie


Stefanie
tag

Hali!
Meg tudná valaki mondani, hogy:
- adókörzet információt hogy állítom be? SMS beállításoknál az meg van, hogy hírszolgálat de csak annyit ír hogy "Új hír(50)" és külön gombot kell nyomni hogy bejöjjön "Budapest". Az kéne hogy az "Új hír" helyére írja ki....

- W@P gombot hogy állítom át Telefonkönyvre? (jobb oldali menü gomb)

Előre is köszi!

(#10) se4ever2 válasza Stefanie (#9) üzenetére


se4ever2
aktív tag

A hosszabb település neveknél ezt irja ki!PL(BP.Nyiregyháza)...A jobb oldalai választógombot nem lehet átálitani!

(#11) Stefanie válasza se4ever2 (#10) üzenetére


Stefanie
tag

Köszi!

És a középsőt lehet? Arra is a Wap jön be...

(#12) se4ever2 válasza Stefanie (#11) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Azt sem :(

(#13) nRu3


nRu3
addikt

temákat honnan lehet letölteni?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#14) Amur


Amur
addikt

hogy veszem le az akkumulátor fedelét? hiába tologatom,egyszerűen a csúszos felület miatt meg sem moccan,csak az újjaim csuszkálnak rajta! van valami trükkje? (verjem a földhöz?)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#15) nRu3 válasza Amur (#14) üzenetére


nRu3
addikt

lejön az csak nagyon patenton rajta van.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#16) Sylvery


Sylvery
csendes tag

Nemrég vettem egy ilyen mobilt. Lényegében az ár volt a döntő, de igyekeztem úgy kalkulálni, hogy valami normális külsejű mobilt válasszak, aminek a tudása sem olyan rossz. Ez mind meg is van, de mégis mellényúltam! Már másnap vissza akartam vinni a boltba.
Ilyen elmebeteg konstrukciót még nem láttam!!! A játékok a Saját fájlok között, pedig szerintem az is Alkalmazás... A beépített csengőhangokat alig találtam meg. Minden hülyeséget lehet rajta állítani, csak épp azt nem, amit a legcélszerűbb lenne! Pl. a jobb oldali funkciógombot ( a wap helyett értelmesebbet nem is tehettek volna oda.....)
A témák meg egyszerűen szörnyűek! és még telepíteni sem lehet újat!!!!
Kiábrándító!!!!!!!!!!!!

A Samsung márkanevet fizettetik meg az emberrel, mert persze a sok funkció sz@rt se ér memóriakártya nélkül!!! Bár ami engem illet, nincs az az isten, hogy egy fillért is költsek még pluszban rá. Bár én voltam a hülye...."Olcsó húsnak híg a leve!"

(#17) nRu3 válasza Sylvery (#16) üzenetére


nRu3
addikt

valahogy át tudtad állitani azt a Qrva wap funkció gombot? hogy mást lehesen vele elérni?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#18) Sylvery válasza nRu3 (#17) üzenetére


Sylvery
csendes tag

Nem, sajnos nem lehet átállítani.

(#19) Viktor0610 válasza nRu3 (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Átállítani sajnos nem lehet.
Amennyiben nem használod a WAP-funkciót, a profilt állítsd el, változtasd meg, így ha meg is nyomod, nem költi a pénzed.

Samsung Galaxy A54

(#20) jooker82


jooker82
nagyúr

"A témák meg egyszerűen szörnyűek! és még telepíteni sem lehet újat!!!!
Kiábrándító!!!!!!!!!!!!"

Tényleg nem lehet rá témát tenni?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21) jooker82


jooker82
nagyúr

Ebbe a teloba a micro sd memkártya jár v a micro sdhc? v mindkettő jó bele?
help

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22) filgone válasza nRu3 (#17) üzenetére


filgone
csendes tag

Sziasztok.
Én át tudtam állítani, majd keresgélek, hogy hogyan... Valahogy megtaláltam benne egyből a hét elején, ugyanis anyumnak lett szánva a telefon, ő meg nem jó ha nyomkodja a wapot...
Nekem légyszi abban segítsetek, hogyan tudom leoperálni a hátlapot... :O Ugyanis én használom azóta mert anyu sim kártyája csak a hétévégén lép életbe, szóval hétvégén ki kellene cserélni... Akksi nélkül még sikerült, meghajlott kicsit a lap és lejött. De most ellentart az akksi, az ujjaim meg csak csúszkálnak a műanyagon. HELP!!

(#23) nRu3 válasza filgone (#22) üzenetére


nRu3
addikt

én valahogy nem találtam hogy kell a wap gombot kilönni :( jó lenne ha esszedbe jutna pontosan mitt kell keresni és tenni.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#24) Viktor0610 válasza nRu3 (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Pannon által árult készülékeken nem megváltoztatható a WAP-gomb funkciója.
Amit tehetsz (ha nem használod ezt a funkciót), hogy elállítod a csatlakozási profilt, így nem tud felcsatlakozni.

Samsung Galaxy A54

(#25) nRu3 válasza Viktor0610 (#24) üzenetére


nRu3
addikt

ez szomorú

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#26) Sylvery válasza Viktor0610 (#24) üzenetére


Sylvery
csendes tag

A francba! Már kezdtem örülni, hogy valami értelmes dolgot is be lehet ezen a rakás szerencsétlenségen állítani. Mindenesetre a profil átállítva, így legalább nem húzza le a számlám, ha rossz gombra téved az ujjam. Köszi a tippet!

A témákat sajnos tényleg nem lehet megváltoztatni, újat tenni rá. Esetleg, ha új firmware-t teszel rá, de azzal lőttek a garanciának.

(#27) glutamin


glutamin
őstag

Asszony ilyet akar, rózsaszínben...

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#28) glutamin


glutamin
őstag

Ma sikerült venni egyet a Fukarban 20e-ért. ha lesz kedvem lehet, hogy írok ról aegy kisebb összefoglalót. tudásra nem a top ez a telefon, de ez a szín eladja magát. Alig lehet valahol kapni, mert nagyon elkapkodják.

Van egyébként kevésbé ordenáré színű is (arany). De akinek elegáns telefon kell az általában nem ebben a kategóriában kutakodik.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#29) gabroca


gabroca
tag

Érdemes venni ilyen telót? Meddig bírja az aksi kevés használat mellett? Hangminőség?
Ha valaki ilyet használ, kérem írjon róla. köszi

(#30) Sylvery válasza gabroca (#29) üzenetére


Sylvery
csendes tag

Ha még nem vettél, szerintem ne is tedd. Én nagyon utálom! Külsőleg elég szép, legalábbis nekem fekete van (ill. megnevezése szerint chrome silver) és ebben a kivitelezésben nekem tetszett. De ami a szoftveres részét jellemzi... Hát, a korábbi telóm fényévekkel megelőzi. Ez ugyan elvileg elég sok mindent tud, de az csak akkor ér valamit, ha van hozzá memóriakártya.
Szerintem a hangminőség terén is lehetett volna fejleszteni, és elég halk. Az aksi tűrhető.

Viszont ha tehetném én már másikat vennék.

[ Szerkesztve ]

(#31) gabroca


gabroca
tag

megvettem, olcsó ára ellenére nem tünik rossznak.

(#32) Sylvery válasza gabroca (#31) üzenetére


Sylvery
csendes tag

Olcsónak tényleg olcsó, de épp ezért egy kicsit bóvli.Pedig nem lett volna olyan nagy dolog, ha kicsit több gondot fordítanak rá. Nekem ez csalódás volt. Talán, ha egy picit fel lehetne javítani egy normális témával, még szeretném is, de így kiábrándító.

(#33) glutamin


glutamin
őstag

Témát sajnos nem kezel. Memkártya az alap (nem is értem, hogy akarod enélkül használni, bnömnek vettem bele 2e-ért 2GB-os mSD-t. Ez ne verjen földhöz senkit). Játékokat lehet rá tenni, MP3 szintén nem gond. Vannak persze kisebb nagyobb hibái, de ez a telefon a külsejéről szól. Ha tudás kell, akkor mondjuk ott van a Nokia 6234-es pl vodánál 20-ért. De az külsőre más tészta.

Na néhány hiba, amit meg lehetett volna oldani okosabban is:
- fényképeket a belső membe rakja, amit át kell pakolgani az sd-re
- java jatékokhoz kell készíteni egy jad fájlt is a jar mellé (kibírható)
- nincs téma (ez azért bosszantó)
- nekem nem tetszik, hogy kis takaró van a tápcsatinál is
(de ha nem törik le hamar, akkor ám legyen)
- középső gomra fixen tett wap elérés (ezt jobb lett volna átszabhatóra tenni)
- kijelző felbontása az én 320*240-hez szokott szememnek már nagyon gagyi

Ár: én 20-ért vettm a rózsaszínt, ami elfogadható, ennél sokkal többet viszont nem ér.

Mondjuk a bóvlit nem tudom mire érted, mert kézbe véve, nagyon kellemes a kidolgozottsága, a tudását meg már fentebb méltattam.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#34) Sylvery válasza glutamin (#33) üzenetére


Sylvery
csendes tag

A bóvlit arra értettem, hogy semmi nem ott van benne, ahol kellene, és hogy minden ökörséget lehet állítani, de ami igazán hasznos lenne, azt nem, pl. a w@p gombot.
Jobban formázhatóra is készíthették volna.
Bosszant, hogy nem lehet témát tenni rá, mert belülről hihetetlen fantáziátlan.
Többé-kevésbé ugyanazok a problémáim vele, mint amit te is írtál.
Ezért érzem bóvlinak, külsőre szép, de a többit elkapkodták.

Ja, és arra rájött valaki, hogy az sms hangot hol lehet átállítani? Ezt pl. még nem találtam meg, ha egyáltalán ez lehetséges.

Egyébként érdekes, hogy a Nokia 6234-et említed. Az volt az egyik ötletem, mikor a neten nézelődtem. :)
Lehet annál kellett volna maradnom...

(#35) glutamin válasza Sylvery (#34) üzenetére


glutamin
őstag

Nekem volt N6234-esem is kb. egy évig, csak sajna elhagytam. Az árához képest rettenetesen sokat tudott. Szép kijelző, jó videó (640*480@15fps), tűrhető kamera, szolíd megjelenéssel. Vodánál beakciózgatják néha 20 körülire, most asszem megint 30 környékén van, de még annyiért is jó vétel.

Én ezt a Samu-t barátnőmnek vettem. Neki ez rózsaszínben öröm, bódottá. (egyébként tényleg nagyon látványos darab). Jóval drágább telefonok is szürkeegérnek hatnak a metál rózsaszín mellett.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#36) FraFer válasza glutamin (#35) üzenetére


FraFer
tag

Egyet kell értenem. A Samsungnak ezek az új rózsaszín készülékei, amik valójában nem a pinkhez vannak közel, hanem ilyen metál mályva színben pompáznak, baromi látványosak. Persze kizárólag csak nőknek. :)

(#37) glutamin válasza FraFer (#36) üzenetére


glutamin
őstag

A sötétszürke és az aranyszínű is elég szép (topaz gold). De ezek valóban inkább divattelefonok. Visszafogott tudás feltünő köntösben.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#38) Sylvery


Sylvery
csendes tag

Hát, nekem nő létemre nem jönnek be ezek a rózsaszínes kütyük. De lehet, hogy eredetiben szebben mutat, mint a képeken.

Sms hang változtatásának utána nézne valaki? Mindent végignéztem, de nem látom, csak a segélykérésnél van ilyen, de az más tészta.

(#39) Géniusz3 válasza FraFer (#36) üzenetére


Géniusz3
csendes tag

"metál mályva"

:DDD :)) :C

(#40) glutamin válasza Géniusz3 (#39) üzenetére


glutamin
őstag

Na íme az arany színű:

Élőben sokkal látványosabb.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#41) Sylvery válasza glutamin (#40) üzenetére


Sylvery
csendes tag

Ez tényleg nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :K

(#42) Jarod1


Jarod1
addikt

Nem tudja valaki miért nem enged több képet csinálni a teló, azt írja nincs több hely pedig a fotókat áttetük a mem kártyára.... :F :F :F :F

(#43) Viktor0610 válasza Jarod1 (#42) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefon memóriájából is kitörölted, ugye? :D

Esetleg egy újraindítást (ki-bekapcsolás) megejthetsz.

Samsung Galaxy A54

(#44) kingi válasza Sylvery (#38) üzenetére


kingi
tag

nekem is csak a nokia musicXpress PINK-je tetszik, az is van most épp :D [link]

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#45) kingi válasza Sylvery (#38) üzenetére


kingi
tag

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#46) Eszter92


Eszter92
csendes tag

Szerintem meg semmi gond ezzel a készülékkel!!! Nekem is ilyen van és tőkéletessen megfelel annak a leirásnak amit a gyártó kínál!! Aki ennél többre vágyik és nem elég neki az a szolgálatatás amit minden nap használ és valami olyat szeretne amit a büdős életben sem fog használni az vásároljon több 100 ezer forintos telefonokat ha megengedi a pénztárcája!! Aki pedig átlag kerestből él az annak is örül ha ilyenre telefonra telik... :W

(#47) Sylvery válasza Eszter92 (#46) üzenetére


Sylvery
csendes tag

Elmés gondolat...
Nyilván ha nincs pénzed nem veszel milliókért mobilt, ha meg van, hát lelked rajta.
Mintha ez másnak nem jutna eszébe.
Viszont a lényeg a minőség, ami egy jó márka esetében már becsületbeli kérdés kéne legyen, még egy középkategóriás árfekvésű készüléknél is.
Sokat tud, de hogyan? A térerő, és a hangzás nem az igazi, témákat nem kezel, de nem is folytatom, mert a fentiekben már többször elmondtuk az erősségeit, és a hátrányait is.

De találtam egy cikket is, bár ezt a J750-esről írták, de többé-kevésbé ugyanaz a konstrukció, mint a J700-as. http://www.mobilport.hu/?r=13212

Mindenesetre öröm, hogy van elégedett vásárló is.

[ Szerkesztve ]

(#48) MomoSinX


MomoSinX
aktív tag

Sziasztok

Az lenne a kérdésem nemtudjátok ennek a telefonnak honnan szedhetném le a szoftverét?, arra gondoltoam mivel az E250 nem tudja a teljes képernyős videót ezért ha rádobnám egy J700 as szoftverét akkor talán tudná, mert menüre nagyon hasonlítanak, szerintetek ez lehetséges lenne? amúgy nekem tetszik a J700 kár hogy nem ilyet kaptam... ez az E250 nagyon 1 szétbutiított. :(

(#49) Sylvery válasza MomoSinX (#48) üzenetére


Sylvery
csendes tag

A szoftverét én is kerestem, de nem találtam semmit.
Talán az a legcélszerűbb, ha megérdeklődöd egy szervizben, hogy lehet-e egy E250-esre más szoftvert tenni. Házilag kísérletezve könnyen hazavághatja ez a mobilt.

Még annyi, hogy pár E250-esre való programot tettem fel a J700-asomra, de nem mindegyik futott, tehát nem feltétlen kompatibilis a kettő, sajnos.

(#50) MomoSinX válasza Sylvery (#49) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Értem, sajnos ez a no fullscreen videó nagyon zavar az E250 nél kipróbáltam pár progit ami ráveszi elvileg a fullscreenre:M:VIDEO, ez el is indult és szépen fut 1 bajom hogy nemlátja a telon a fájlokat amit nemtudom hogylehetne megoldani,Mini Commander, ezt csak elinditani tudtam a fájlokat szintén nemtudta betölteni ezért úgymaradt a betöltőkép. Amit nemtudok megszerezni az a Movie Player ez lenne az utolsó esélyem a Sony Ericsson oldalán fentvan de én sehogynemtudtam leszedni még telóval se, de próbálkozok még csak sikerül valamit találni előbb utóbb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.