Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) AS


AS
félisten

+ Képek
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#52) sztikac válasza AS (#48) üzenetére


sztikac
őstag

"3gsm informátoraim szerintem ez készül szuper, minőség páratlan, és ugye a belső meg Nokia."
Minek a belseje Nokia :F

(#53) legiaap válasza sztikac (#52) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ennek a telefonnak a belseje

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#54) Dare2Live válasza legiaap (#53) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Bebaszna"

Egyébként izgi lesz az ősz: Jön ez meg az N96, meg az SE X1, remélem vmi árharc is kialakul, 70Kért pl egy N96ot nemdobnék vissza, vagy még egy gombos qwertys modell mint az X1 is szimpi csak az árára leszek kiváncsi.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#55) sztikac válasza legiaap (#53) üzenetére


sztikac
őstag

Már mitől lenne Nokia "belseje"? Azért mert ezen is Symbian + S60 fut?

(#56) legiaap válasza Dare2Live (#54) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ennek a telefonnak a belseje szinte totál Nokia egy két ikontól eltekintve, de nézd csak meg a menü felépítését...
70-ért N96-ot...na az szép lenne. Majd 2 év múlva lesz annyi
;]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#57) Dare2Live válasza sztikac (#55) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

komolyan letöltök a szekrényben heverő amigara egy vistasan kinéző skint aztán eladom és aszondom, hogy ez belüröl ugyanaz mert uugy néz ki.... :)

az ilyen mamlaszoknak adhatják el a NOKLA klonokat is.... mehát uugy néz ki....

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#58) sztikac válasza legiaap (#56) üzenetére


sztikac
őstag

:DD ekkora marhaságot
azért néz ki ugyanúgy mert mindkettőn S60 van. ...

szerk. Dare2Live: megelőztél...

[ Szerkesztve ]

(#59) Dare2Live válasza legiaap (#56) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha az Amigamra Vista skint huzok akkor azis ugyanaz lesz belülröl mint a core2es gépem?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60) legiaap válasza Dare2Live (#57) üzenetére


legiaap
nagyúr

Gondolom ezt nekem akardtad írni.
1. Felmennek majd erre a nokia cuccok is és témák is tehát monthatni, hogy "nokia belsővel" megáldott
2. Ezt a mamlasz dumát tartsd meg a haverjaidnak! :(((

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#61) sztikac válasza legiaap (#60) üzenetére


sztikac
őstag

Itt van azon telefongyártók listája akik liszenszelik a symbiant. Akkor ezek mind Nokia belsővel megáldott telefonok ? :DDD Az meg egyálatlán nem biztos hogy a Nokia témákat és "cuccokat" (nem tudom konkrétan mire gondoltál) rá tudod tenni...

szerk. S60-as telefonok.

[ Szerkesztve ]

(#62) Dare2Live válasza sztikac (#61) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

megelőztél... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#63) legiaap válasza sztikac (#61) üzenetére


legiaap
nagyúr

Symbian 9.2 S60 operációs rendszer költözött a telefonba és ez nagyon sokáig Nokia kiváltság volt, ezért merem azt írni, hogy megkapta a Nokia belsőjét, mivel ugyanaz a rendszer működik benne, csak apróbb változások vannak, de a rendszer ugyanaz!
Az SE pl. nem ugyanaz, mert más kezelő felületet használ.
A Moto is azt használja, mint az SE
A többi gyártóra mutass kérlek pl, mert azokat szerintem európába nem is lehet kapni.

cuccok: amik pl fenn vannak a nokiaprogramok.hu oldalon azokra gondoltam.

A másik linkedre meg semmi nem jön ki csak, hogy SORRY

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#64) Dare2Live válasza legiaap (#63) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

De ettöl még nem lesz Nokia belsős a G810. Hanem Symbian SW fog futni a G810n.(és ez egy nagyon jó dolog.) De a kettő pöppet különbözik.

Ha a Symbian kizáróag Nokia tulajdonában lenne még úgyis megtévesztő lenne a Nokia belső nemúgy, hogy ráadásul a Samsung uugy tulaja a Symbiannak mint a Samsung.

Ezis érdekes kijelentés: Symbian 9.2 S60 operációs rendszer költözött a telefonba és ez nagyon sokáig Nokia kiváltság volt

Nösze az S60as Samsungok listája:

New Samsung SGH-G810 Samsung SGH-G810
Compare
Samsung SGH-i560 Samsung SGH-i560
Compare
Samsung SGH-i550 Samsung SGH-i550
Compare
Samsung SGH-i450 Samsung SGH-i450
Compare
Samsung SGH-i400 Samsung SGH-i400
Compare
Samsung SGH-i520 Samsung SGH-i520
Compare
Samsung SGH-Z600 Samsung SGH-Z600
Compare
Samsung SGH-D730 Samsung SGH-D730
Compare
Samsung SGH - D720 Samsung SGH - D720
Compare

micsoda Nokia kiváltság.... nemcsoda, hogy a sok NOKLAt is megveszi sok maszlag ;) hiszen ugyanúgy néz ki.....

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#65) joey04 válasza legiaap (#53) üzenetére


joey04
titán

ezt én sem értem. a G810nek nem Nokia hanem Symbian a "belseje". :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#66) sztikac válasza legiaap (#63) üzenetére


sztikac
őstag

Attól hogy valamin ua. a kernel (symbian) és ua. a shell (S60) fut, attól még a hardver azaz "belső" nem lesz ua. A cuccok amik a nokiaprogramok.hu oldalán vannak azok nagyrészt s60 3rd-re írt cuccok úgyhogy NAGYRÉSZÜK (mármint azok amik nem használnak valami nokia specifikus hardvert) VALÓSZÍNŰLEG futni fog a G810-en is. A SE okostelefonjainál a kernel ugyanaz, csak ott UIQ3 a shell. Attól még hogy te csak Nokia okostelefonnal találkoztál attól még nem lesz minden S60-as telefonnak Nokia belseje. A másik link nekem csak ie-vel működik.

(#67) AS


AS
félisten

Hát ez lol, 95% ban hasonló a G810 belseje mint pl N82, még felépítés is ugyan az.
Se más symbian használ, de a Samsung ban ugyan az a Symban fut ami a Nokiákon.
Még a Samsung I550 töltő képernyőn is kiírja hogy Nokia licens.
S60 9.2 ftp1 fut rajta,
Jah igen ez a Symban a Nokia tulajdona, szóval ….

Meg jobb lenne megnézni a orosz tesztet is .
Nekem 3gsm röl vannak informátoraim, is azok is azt mondták, Nokia N82 belsővel bir, persze van pár változás , más programok , de a felépítés ugyan az.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#68) joey04 válasza AS (#67) üzenetére


joey04
titán

miért van minden hozzászólásodban az hogy "lol" ha egy Samsung készülékről valakinek más a véleménye mint neked? :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#69) Bayzee5 válasza AS (#67) üzenetére


Bayzee5
tag

Hogy a viharba ne lenne ott a Nokia licensz, az S60 az a Nokia tulajdona. De az S60 nem egyenlő a Symbiannal. És a Symbian sose volt teljes egészében a Nokia tulajdona.
És már csak azért sem lehet Nokia beleseje, mert a Nokia még életében nem gyártott ilyen vékony telót, pláne olyat, amiben Symbian is van :) Persze beleszámolva, hogy ebbe optikai zoom is van, aminek kell a hely...

[ Szerkesztve ]

(#70) AS


AS
félisten

Áprilisban jön kb...




Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#71) marcee válasza AS (#70) üzenetére


marcee
addikt

Mennyire saccoljátok a magyarországi megjelenési idejét és független árát kb? Csak hogy tudjam érdemes-e várnom, mert nagyon bejön.

\m/

(#72) Enjoy


Enjoy
addikt

GSM-Arena Teszt ;)

► més que un club ◄

(#73) AS


AS
félisten

Video:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#74) marcee válasza Enjoy (#72) üzenetére


marcee
addikt

560€ :Y Az lesz vagy 160-170e itthon. Akkor inkább nem várok rá, hanem beérem egy n82-vel. :(

\m/

(#75) joey04


joey04
titán

[link]
Start: Április 14.!
igaz csak Nagy-Britanniában de akinek nagyon kell ez nem lesz probléma... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#76) AS válasza marcee (#74) üzenetére


AS
félisten

Nem biztos hogy annyi lesz. :)

link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#77) Ricardo válasza AS (#76) üzenetére


Ricardo
félisten

90.000 már elég baráti :K

(#78) Enjoy válasza Ricardo (#77) üzenetére


Enjoy
addikt

Az valóban baráti ár lenne érte.
S hogy meg mondjam az igazat: nem is adnák többet érte :)

► més que un club ◄

(#79) marcee válasza AS (#76) üzenetére


marcee
addikt

És nem kapható már itthon valahol? Már egy hónapja forgalomban van, én meg még nem vettem helyettte mást, mert erre várok.

\m/

(#80) Viktor0610 válasza marcee (#79) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google szerint Magyarországon még nem kapható.

Samsung Galaxy A54

(#81) AS


AS
félisten

Nem nem nem.
Még sehol sem kapható, majd júniustól lesz kapható.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#82) AS


AS
félisten

Már közel van:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#83) gyuri00


gyuri00
aktív tag

már én is naogy várom eszt a telót ha 100 alatt lessz akkor én is zerzek egyet:D remélem hónap végire már tudok venni egy iylet :DDD

amúgy ez a telótt ugynazt aszt tudja mint a n95 nem??

(#84) AS


AS
félisten

Már kapható igaz, itthon még nem

Egy felhasználó írta, kérésre lefordítom, csak most nincs idom.

First impressions:

- Looks nice, but not the 'brushed steel' feeling as espected;
- Nice large screen but barely visible outdoors;
- Slider feels OK;
- Keyboard isn't bad at all, infact it feels very nice and easy to use;
- EmTube doesn't work (crashes with error message) and MobiTubia doesn't display anything. Cause of codecs used by Samsung?
- Google Maps works very speedy with the internal GPS, fast fix outside, TomTom ofcourse won't. I didn't try the BiNPDA patch yet.
- Installing Nokia themes with Nokia default icons works, but the Samsung icons are kept;
- WLAN signal strenght is great, same as my E51. Works with WPA.
- Camera quality isn't near N95's/N82's, including the optical zoom function. The sensor is very light sensitive. Eldar, you're right, even in this production model with a ROM from previous month.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#85) gyuri00 válasza AS (#84) üzenetére


gyuri00
aktív tag

itthon mikor lessz már kapható ez a teló??? :F
mert nem tálálok róla naogyon semmit:S

én kivnácsi lennék rá lefordíhatdnád mert nem értek mindent:S

(#86) AS


AS
félisten

Képek:




Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#87) aribaric


aribaric
csendes tag

Már sok helyen lehet kapni főleg az usában kedvező,illetve ebayen is már fent pár darab,már én is 2 hónapja kinéztem magamnak eddig csendben olvassagttam minden infót róla,de most hogy napvilágra került az ára tuti ezt veszem kint 500-600 dollár közt mozog az ára,a német mobil szollgáltatók már 10 euróért hozzáddobják hűségnyilatkozat aláírásával(ezt nem is értem)
A lényeg amit kérdezni szeretnék esetleg valakinek van tapasztalata UPS futárszolgálattal kapcsolatban értékesebb rendelés esetén ,a posta amcsiból kizárva mert onnan gyakran eltünnek a csomagok a magyar oldalon.
Félek hogy nálunk még egy -két hónap mire eljut a gsm üzletekbe...
a.

PicassoDesign.hu R.Ádám

(#88) Magnum_


Magnum_
nagyúr

giroszkop van benne? áá nem kell iylen mert slide.... :O

I humbly and respectfully decline™

(#89) Gubro válasza Magnum_ (#88) üzenetére


Gubro
senior tag

Nincs benne.

(#90) Magnum_ válasza Gubro (#89) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

I humbly and respectfully decline™

(#91) AS


AS
félisten

Most kapcsolok hogy bogéknál van ez mert ezzel csinálták a HTC videót.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#92) badacsony


badacsony
őstag

86k

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#93) AS válasza badacsony (#92) üzenetére


AS
félisten

Nagyon jó kezdö ár

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#94) joey04 válasza AS (#93) üzenetére


joey04
titán

hát ez több mint nagyon jó! :Y

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#95) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Az nem rossz lehet nem is kell az a N95 :)

amúgy ezzel is tudok olyat hogy felteszek egy filmet t a telóra és tv megnézem???

(#96) badacsony válasza gyuri00 (#95) üzenetére


badacsony
őstag

Van rajta tv-kimenet, úgyhogy igen.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#97) gyuri00


gyuri00
aktív tag

még annyi hogy feketébe nem lessz iylen teló ? :F
remélem eszt majd lehet kapni a t-mobilnál nem úgy mint az n95-t

(#98) AS


AS
félisten

Nem lenne I900 lehet ilyen telefonom is lehetne.
Ennyi pénzért simán.

Tudtommal, ez készülék hivatalosan nem lesz kapható kis hazánkban.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#99) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Szerintetek melyik telefon a jobb?
G810 vagy Nokia N82?
Melyik a legjobb vétel? Igazából mindegyik funkció benne van mind a kettőben, de nem tudom eldönteni melyik legyen.

Üdv

undefined

(#100) Viktor0610 válasza ludsimon (#99) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Legközelebb elég lesz egy topiban, mondjuk ebben feltenni kérdésed.
Hidd el, ugyanolyan gyorsan megjön a válasz így is... :U

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.