Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaller1


kaller1
veterán

Első ránézésre elég biztató.Hatalmas kijelző,szálcsiszolt fém burkolat(?),új rendszer...Meglátjuk.:)

.::> <::.

(#2) AS


AS
félisten

Várom már ezt a új rendszert de nem voda köntösben :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Scenic válasza kaller1 (#1) üzenetére


Scenic
tag

Félő, hogy csak az előlap és a hátlap egy rész készül fémből, nekem az egyik képen a gombok plasztikosnak tűnnek.

Várjuk szeretettel, bár nem értem a Samsung makacskodását, hogy miért marad ki az Android buliból. Ok tudom, hogy van már 1 Samu Android, de miért fejlesztenek inkább egy kafa UI-t rá, minthogy egy full oprendszert? Persze az is igaz, h ettől csak sokszínűbb lesz a piac, ami nekünk nem olyan rossz... :U

XPERIA Z2

(#4) AS válasza Scenic (#3) üzenetére


AS
félisten

Idén még legalább 3 android Samsung jön,
Ök mindenre fejlesztek, WM, S60, Android, és most linux is, és saját Touchwiz rendszer.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) kaller1 válasza Scenic (#3) üzenetére


kaller1
veterán

Új oprendszer fejlesztésére van kapacitásuk és anyagi hátterük is.Megtehetik,mert ha be is fuccsolna a dolog,nem fognak csődbe menni.Ugyan ez pl. a Sony Ericssonról már nem mondható el.... :U

.::> <::.

(#6) AS válasza kaller1 (#5) üzenetére


AS
félisten

Még a motorol sem, minden erejüket az andriodba fektetek , nagy mázliuk van hogy itt ez rendszer, mert ha nem lenne 2010 ben már csődben lennének, de most szerintem így megmenekülnek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) kaller1 válasza AS (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Kihasználják a mentőövet,jól teszik és ennek meg is lesz az eredménye.Az SE meg ismét későn reagált az adódó lehetőségre,állandóan el vannak csúszva.

.::> <::.

(#8) bope87


bope87
aktív tag

Kíváncsian várom mert elsőre nagyon jól hangzik :)

(#9) AS


AS
félisten

Októberben elvileg kiderül mi lesz eböl. :)
Úgy tűnik ez egy HD linuxal. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) joey04


joey04
titán

Na ez ígéretesnek tűnik. És még szép is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) erdoke válasza AS (#9) üzenetére


erdoke
titán

Én is kb. ezt akartam írni. Egy i8910 HD fémes burkolattal + másik OS.

A legjobb aláírás a héten

(#12) plus44


plus44
veterán

Ha ez fém lesz, minenhol, akkor: :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) AS válasza plus44 (#12) üzenetére


AS
félisten

Hát én inkább a OS re vagyok kíváncsi. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) mukibuci válasza plus44 (#12) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha ez fém lesz mindenhol, akkor másfél kiló lesz :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15) tween


tween
őstag

A napokban említettem AS-nek,hogy de jó lenne egy fém érintős...erre tessék... :P

(#16) AS válasza tween (#15) üzenetére


AS
félisten

Na látod, minden kívánság teljesül:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) Duree


Duree
veterán

Nagyon jól néz ki,és biztosan remek belseje is lesz.De majd élöben

duree54

(#18) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ez nagyon bíztató lesz, ha nem csak a Vodafone-nál lesz kapható. Kíváncsi leszek az árára, vajon a saját Linux alapú rendszer olcsóbbá vagy épp drágábbá teszi-e, mint amennyi a hasonló kategóriájú WM vagy Android?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#19) AS


AS
félisten

OMAP3430 ARM Cortex-A8 Proci lesz benne és 800*480 as kijelző ( a független verzióban)
Lesz olcsobb WQVGA verzió is abban meg Omnia 2 procija lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) AS


AS
félisten

Ütős Samsung készül: (nem lehet tudni hogy WM , de lehet ö lesz LINUX samsung

link

- 1GHz low power application processors
- 5 megapixel camera
- PRAM starts production
- Ramped up OneDRAM production
- Display driver IC with embedded capacitive control

Samsung's new 1Gb OneDRAM solution, and both of which can churn through 3D graphics while keeping power usage to a minimum. Other highlights include a 5 megapixel CMOS system on a chip camera, which can process 1080p at 30 fps, a 512Mb PRAM

Nem semmi.
2009 végen lesz bejelentve és 2010 q1 ben már jöhet is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) AS


AS
félisten

Hivatalos:

link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.