Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Finom darabnak tűnik, nekem jobban tetszene ezzel a dizájnnal vékonyabban

YNWA

(#2) spawn21 válasza BoC1ka (#1) üzenetére


spawn21
veterán

Dehát sehol sem látok méreteket ;]

Szèp db

iPhone 13p

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem lesz könnyű dolga a mai mezőnyben. Kérdés, hogy mennyire tudja terjeszteni a saját ökoszisztémát.

(#4) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

TROLL: Hát ez sem lett túl egyedi alkotás, ha valóban ilyen külseje lesz. :U De legalább lesz egy harmadik fél is a Samsung-Apple perháborúban. ;] /TROLL/

Nyugodj békében Integra!

(#5) BoC1ka válasza spawn21 (#2) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Az USB csatiból kiindulva lehet látni a vastagságát, nem kell tudni a paramétereit ehhez konkrétan. Nekem most úgy tűnik, mintha lenne egy bumper az igazi telefonon. Tetszik a szilikonnak tűnő oldal, de vékonyabban még szebb lenne dimenzióit tekintve.

YNWA

(#6) nuke7


nuke7
veterán

jól néz ki :K

csak ne 5,5" legyen... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#7) Sn00k


Sn00k
veterán

Elég jól eltalált dizájn. Tetszetős! Kéne :K Főleg ha, 4" körüli méretben is lesz...

3njoy the Lif3

(#8) sanyijedi


sanyijedi
őstag

érdekes lehet ez a kamera dolog, lehet jó sül ki belőle, vagy legalább valami értékelhető..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#9) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Kíváncsi leszek rá. Ja itt úgysem lesz :U

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#10) Flind


Flind
senior tag

Mint egy gagyi ájfon. Az L800-as "tokkal" sokkal jobban nézett ki szvsz.

(#11) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

A telefon úgy néz ki, mintha az iPhone és a Samsung szerelemgyereke lenne. lol ;]

(#12) aizen92 válasza BulletBill27 (#11) üzenetére


aizen92
addikt

nekem is egyből ez jutott eszembe. vagy ezek a gagyi iphone kínai másolatok.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#13) ronson válasza Sn00k (#7) üzenetére


ronson
őstag

Mivel az elsődleges cél a tartalom fogyasztás-e termékkel, így szerintem odateszik neki minimum 5"-et méretben.

(#14) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

HA ez a valódi cucc, akkor elég nagy ergonómiai bakot lőttek azzal a bekapcsológombbal baloldalt.. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) uki


uki
aktív tag

4.7" koruli saccoltak valahol a meretet, 4 magos snapdragonnal meg 2 giga rammal.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#16) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

és hol az a hatkamera?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17) WinPho


WinPho
senior tag

Mire jó amúgy ez a hat kamera?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#18) ronson válasza WinPho (#17) üzenetére


ronson
őstag

Egy hatökört is le tudsz vele fotózni. :D

(#19) lovace válasza Sn00k (#7) üzenetére


lovace
aktív tag

Osztom a véleményed!
Az Amazon termékek közül én egy e-book olvasót használok már lassan egy éve és ha hozza azt a minőséget és támogatást, akkor sok sikert kívánok nekik a továbbiakban! :)

(#20) pikszel


pikszel
őstag

Ez egy 3d-ből renderelt kép és nem fotó.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#21) C$abi


C$abi
aktív tag

Na, már nem is olyan Lumia-szerű a desing...

(#22) Tidzsimon válasza pikszel (#20) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Jaja, meg nem is hivatalos. :-)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#23) halkow


halkow
őstag

biztos jól megcsinálják,nem árt az egyediség a mai világban

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#24) WinPho


WinPho
senior tag

Megvan már, mire hasonlít! Nexus 5! (formában)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#25) sz.balazs.95 válasza WinPho (#24) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

engem nem emlékeztet rá.
legalábbis az N5 élőben sokkal szögletesebb.

engem inkább a Palm Pixi-re emlékeztet.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26) Adam Teket


Adam Teket
csendes tag

Olyan, mint valami Samsung-Apple szerelemgyerek némi Nexus 4 beütéssel... :U

(#27) sz.balazs.95 válasza Adam Teket (#26) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

elképzeltem a Samut és az Apple-t, mint élettársak... :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28) WinPho válasza sz.balazs.95 (#27) üzenetére


WinPho
senior tag

Az tényleg olyan lenne, mint egy rossz leszbikus kapcsolat, ahol a két nőszemély azon panaszkodna, hogy mindig ugyanolyan ruhát vesznek fel. :DDD

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#29) sz.balazs.95 válasza WinPho (#28) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én igazából ilyennek képzelem el. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#30) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez valami ronda samsung iphone kereszteződésű izé :D

(#31) razorka777


razorka777
veterán

Elfér szerintem a többi között ez a telefon is. ;]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#32) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Meglepően jól néz ki. :DDD

(#33) daniel909


daniel909
addikt

érdekesen néz ki de itthon úgy sem aktuális.
csodálkozom h nem előbb jött. a kindle fire kedvező fogadtatása után nem sokkal.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#34) macskea válasza BulletBill27 (#11) üzenetére


macskea
őstag

Ti melyik telefont nézitek!? Samsung? Apple? Hát ez is egy érintőképernyős mobil, valóban. Ebben hasonlít az említettekre... a káva nem vastag? Ezt a troll szöveget még kihagytátok. :))

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#35) BulletBill27 válasza macskea (#34) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Ne viccelj már :D Az alja tiszta iPhone 5, az eleje meg Samsung a home gombbal együtt :P Szét fogják perelni ezt a telefont, ha valóban így néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#36) Ricardo


Ricardo
félisten

Én erre is kíváncsi leszek :U

(#37) macskea válasza BulletBill27 (#35) üzenetére


macskea
őstag

Az iPhone legalább hasonlít, két hangszórórács alul oldalt, és középen az USB/Lightning csatlakozó, de nincs 3.5 mm jack, van helyette két csavar. De az alapforma (baromi nagy matt kerekítés a hátlap felé) meg annyira más, hogy szerintem ez édes kevés még a fikázáshoz is, nemhogy egy perhez. Meg különben is, hallottad, hogy az Apple perelte a Nokiát a Lumia 920/822 miatt? Mert alulról azok is néznek ki annyira iPhone 5-nek mint ez...

Samsung: Hát az elején se króm perem nincsen, se rácsos hangszóró, se króm keretes gomb, szóval a sarkain lekerekített teli üveglapon kívül én nem sok hasonlóságot látok. Az meg ugye a kapható okostelefonok 50%-ára igaz.

Á, hagyjuk is, te csak egy troll vagy, nem pazarlom rád az időm... :K

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#38) BulletBill27 válasza macskea (#37) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Ha visszább olvasol hányan is írták le kb. ugyanazt, mint én? Na látod, többen is. Azért mert nem egyezik a véleményünk, még nem kell letrollozni, vagy mindenki troll, aki nem ért veled egyet? ;)

(#39) macskea válasza BulletBill27 (#38) üzenetére


macskea
őstag

A tények makacs dolgok, én azokra hagyatkoznék... :P és azok szerint a topik szét lett trollkodva. Arról nem is beszélve, micsoda értékteremtő tevékenység is lehet huszadjára beírni, hogy "Szerintem Apple/Samsung nyúlás az egész". :U

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#40) BulletBill27 válasza macskea (#39) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Nos, jelen esetben a trollkodás az lett volna, ha azt írjuk le, hogy "a telefon egyedi és innovatív dizájnnak rendelkezik", ami nem igaz, mert a felhasznált elemeket láttuk már más készülékek esetében is. Ami itt történt az nem trollkodás, hanem véleménynyilvánítás. Egy vélemény miatt pedig illetlenség egy másik emberrel gorombáskodni, személyeskedni (letrolloztál).

A téma így is túl van tárgyalva, mást nem kívánok leírni ez ügyben. Köszönöm, hogy elolvastad, köszönöm, hogy megértetted, további szép estét! :)

(#41) macskea válasza BulletBill27 (#40) üzenetére


macskea
őstag

Mivel még "lelkes újonc" státuszban vagy, gondoltam ez azzal is egyet jelent, hogy "nevelhető". Javaslom látogasd meg a gyakorikerdesek.hu-t ;] a trollkodás kifejezés jelentésének tisztázása végett.

"Röviden arra mondják ezt, aki szándékosan olyan negatív kommenteket ír, amikkel másokat provokál és ezáltal "flamewar"-t indíthat. A flamewar az, amikor egy fórumon kb. mindenki veszekedik." - ismeretlen szerző

...és sajnos az Apple és Samsung szavak egy mondatban leírva tudjuk mit hoznak...

Na szóval az a lényeg, mint amit már az előbb is leírtam, felesleges write only módban negatívkodni, hidd el senki nem kíváncsi rá. Akik meg ugyan ezt csinálták előtted becs szó nem fognak visszanézni még egyszer a topikba és megdícsérni, hogy jól megmondtad. Kommentet gyűjtenek, szemetelnek, vissza maximum akkor jönnek, ha valakinél betelik a pohár, és kapnak egy kiadós anyázást. Akkor persze jön a "de bunkó vagy, én ilyet azért nem mondtam" szöveg... de attól még alig várták, nekik ez a "játszmájuk". (Dr. Thomas Gordon) Persze ajnározni sem kell, az is felesleges, informatív hozzászólásokkal vagy releváns kérdésekkel mindenki beljebb lenne.

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.