Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bambinoo


Bambinoo
csendes tag

Mi az, hogy "fejes"?

Fringe...

(#2) gtasystem válasza Bambinoo (#1) üzenetére


gtasystem
őstag

-magas pozíciót betöltő politikus..
-káposzta becézve..
-fejhallgató..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#3) Aron1988


Aron1988
tag

Borzalmasan elfogult volt a cikkíró. Elég bátor dolog amúgy is kínábol fejhallgatót rendelni, amikor a márkás készülékek is sorban tönkremennek. Nem tudom miért van ez, de a headsetek a legrosszabb szavatosságú termékek, szinte biztos, hogy vagy a mikrofon, vagy az érintkezés, vagy a fejpánt beadja a kulcsot rövid időn belül. A megszokott amatör hibát is elkövette, hogy dübörgő basszus = hangminőség. 15ért te nem kapsz fejhallgatót, kb. csak ezt a robotsárkánygyilkos gamer csicsa dizájnt fizeted ki ( ami számomra mindig is a kétpálcikás gagyinak számitott)

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#4) dlaj válasza Aron1988 (#3) üzenetére


dlaj
őstag

Részemről köszönöm a kritikát.
Ameddig nem próbálod ki, nem teszteled, nem írsz róla bemutatót, addig elfogadom a cikkíró értérelését.

A cikkhez: basszusimádóként és kíváncsi ember lévén rendelni fogok egyet.

(#5) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Nekem anyum hívta fel a figyelmem, mert az indexen vagy hol látott egy cikket erről. :Y
Tetszett a teszt, kicsi elfogultság van benne, de szerintem ennyivel még nincs baj :D
Lehet, hogy majd beszerzek én is egy ilyet a majdani PC-mhez, egyenlőre megvagyok a Piston 2-vel és a Maxell DJ fejessel. :C

Esetleg sima fülest, headsetet mit ajánlasz (anyukának)? :P :R

-

(#6) Ribi


Ribi
nagyúr

Nyilván a cikkből kiderül, hogy habár volt pár gémer fejessel tapasztalat, de enynire égbe emelni egy ilyen fejest kicsit szemöldök ráncolós. Akiknek van tapasztalata magasabb kategóriás fejhallgatókkal, nagy valószínűséggel másként vélekednének erről. Illetve az írás is mivel a hangzásban a "dejól döbörög" a központi elem, így kissé megkérdőjelezi úgy egészében a hasznos információt elég sokak számára. :U

(#7) pengwin


pengwin
addikt

"Egy ilyen fejhallgatóért. Ha valaki mindenes fejhallgatót keres, szereti a basszust, kéne a térhangzás is, de nem akar 15-20-nál többet szánni egy fejhallgatóra, szerintem nem érdemes tovább keresgélnie."
Először is, aki fejhallgatót keres, az erre rá se néz, ugyanis ez nem fejhallgató, hanem gamer headset.
Valamint nagyon ömlengősre sikerült ez a bemutató, semmi konkrétum arról, hogy mivel hallgattad, mi a viszonyítási alapod, stb..
Ebből kifolyólag pedig nagyon merész ilyen szuperlatívuszokban beszélni egy külföldről vásárolt termékről és a legjobbnak kikiáltani, nagyon félrevezető. Tessék tesztelni egy HypeX Cloud-ot (meg a Cloud 2-t), kicsit objektívebben leírni a tapasztalatokat, mert az ilyen ömlengésekkel senkinek nem használsz. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#8) fattyu válasza pengwin (#7) üzenetére


fattyu
veterán

usbs...

innentől nincs miről szól. magáról szól. de ettől még ez nem cikk volt hanem reklám. Kicsit teleshop feeling.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

A cikk stílusa enyhén szólva is fura, valamint egyáltalán nem tudott meggyőzni, hogy ez a "gamer" headset bármire is használható lenne.

(#10) Aron1988 válasza TaS1kaaa (#9) üzenetére


Aron1988
tag

De, ide nyereménynek tökéletes lenne. Már csak azt kéne kitalálni, hogy hány pálcikás..

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#11) TaS1kaaa válasza Aron1988 (#10) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

Azért talán ez egy kicsit túlzás.

Inkább csak arra gondoltam, h zene hallgatásra nyílván alkalmatlan, túl sok basszus stb inkább nem ecsetelem.

Játékra valőszínűleg megint csak inkább kicsit többet költenék és egy Steelseries Siberia-t vagy egy Sennheiser PC-350-t választanék, ha már gamer.

(#12) DEJVID


DEJVID
őstag

"vibramotort sajnos nem kapott" :'D

"Ismétlem, 15.000 forint. Egy ilyen fejhallgatóért." Hát igen, ez szerintem is elég szomorú.

(#13) nuke7


nuke7
veterán

helló - belló...
Direkt vagy affiliate linket nem adsz nekünk..?
(vagy esetleg egy hivatalos termék oldalt..? :) )

Szerk.: a sennheiser pc 333d-met ne cseréljem erre akkor..? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#14) nuke7 válasza Aron1988 (#3) üzenetére


nuke7
veterán

xiaomi headphones nagyon ottvan, és az tényleg... nem "gamer headset" mondjuk, az is igaz... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#15) pengwin válasza nuke7 (#14) üzenetére


pengwin
addikt

A Xiaomi nem gyárt fülhallgatót :N , egy 1More nevű márka termékeit matricázzák át.
Lehet kapni az összes Xiaomi cuccot 1More név alatt is, csak utóbbiaknak (elvileg) nincs olyan basszuskiemelése, mert a Xiaominak szállított fülhallgatókat a 1More kicsit "populárisabbra" hangolja.

Ettől még tényleg vannak tisztességes kínai audiomárkák, pl. Takstar, FiiO, meg a már említett 1More is.
De itt is vannak érdekességek, a KZ pl. szintén nem rossz...

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#16) szabooo


szabooo
csendes tag

Óóóó ha ezt hamarabb megtalálom...

(#17) nuke7 válasza pengwin (#15) üzenetére


nuke7
veterán

oks, én nagyon meglepődtem a minőségén - dehát 25k-ért legyen is jó :DDD .
mondjuk amikkel öszehasonlították a honlapon, 60-80ért mennek (sennheiser meg egy audiotechnika asszem..) :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#18) kcsa


kcsa
veterán

A srác összes leírása (tesztje) ilyen marketing szagú. Na most vagy közvetlenül kap részesedést link nélkül csak a cikkért, vagy ennyire lelkes és dolgozik a kognitív disszonancia. Még nem jöttem rá melyik a megoldás :)

(#19) mrgergoke válasza kcsa (#18) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Elsőként kikérem magamnak (egyetlen fillért sem kaptam a cikk után, amint írtad is, még a gyártó saját honlapos linkje sincs a cikkben, pedig az aztán végképp joggal lehetne), másodjára szeretném, ha megkeresnéd a szintén sokat dicsért Blitzwolf okosóra cikkjét (megtalálod itt, logouton), és keresnél benne egyetlen olyan utalást, amiben pozitívan nyilatkoztam a termékről (pedig abban még link is van asszem!), harmadjára pedig annyit tennék még hozzá, hogy ez így kábé mindenkinek szólt itt, nem személyesen neked :)

https://rendeljkinait.hu/

(#20) Xaels


Xaels
félisten

Majd kinövöd ezeket a giccsparádékat. Olyan fontos információkat sem tudtunk meg, hogy a mikrofon milyen? A túloldalon panaszkodnak e zajra, viszhangra és stb... A párnázat gyakorlati vastagsága, külső-belső átmérője és mélysége. A fejes súlya. Amik igazán fontosak lettek volna. Magam részéről egyébként sem vennék ilyen csili-vili cuccot még nagy márkáktól sem. A vaskos kábel meg a nyakamban/ölemben ficegő távirányító csak zavar, A tiszta kiegyensúlyozott hangot is fontosabbnak tartom, nem jó ha a basszus miatt nehezebben hallasz meg mást. Volt annak idején amikor bejöttek ezek a 7.1 és társai ilyen USB rettenetem, nem is olcsó márkától, de elég hamar rájöttem, hogy ez csak ideig óráig érdekes, utána inkább nyűg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) electrodoki válasza kcsa (#18) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Az összes írás ilyen valóban. Az ömlengés meg már már émelyítő!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#22) Lecs@ válasza Aron1988 (#10) üzenetére


Lecs@
addikt

:U

512 GB

(#23) nyisziati


nyisziati
veterán

Nekem tetszett a leírás, köszi a befektetett munkát. Ha komolyabb cuccot akarnék venni, biztos megfontolnám. Nem vagyok audiofil, úgyhogy ha téged meggyőzött a minősége, akkor engem is biztos meg fog.
Még egyszer kösz. Thumbs up.

(#24) Mike


Mike
veterán

És ha megrendelem Kinából, nem vágják rá a vámot, áfát? mert akkor a 14k nagyon gyorsan 21k lesz

(#11) TaS1kaaa
60k-ért, igaz-e? Legyünk már sznobok minden téren!

(#6) Ribi
egy 50 dolláros fülest összehasonlítani 400-500 dollárossal?
még jó hogy az 50 USD-s egy krumpli ahhoz képest.
Az árszegmesében hasonlítsd össze a többivel

[ Szerkesztve ]

(#25) Mike


Mike
veterán

Egyébkét pedig én pont mostanában keresek fülest játékra, és csak játékra!, és nem baj hogy van benne basszus, mert a játéknál az jó ha van, és ne gyertek azzal, hogy az akármi mennyivel jobb, meg ez a szegmens bazári szar, én is tudom, de nem hangersenyt akarok rajta hallgatni, és eszemben sincs elkölteni rá 60-100k-t mert nem nyomtatom a pénzt és kell másra is, ami ennél jóval fontosabb. Meg kell nézni a konkurencia mit ad 15k-ért, és aztán tessék fanyalogni

(#26) Ribi válasza Mike (#24) üzenetére


Ribi
nagyúr

Már nem egyszer le lett írva. Ő ezt a fejhallgatót tökéletesnek nevezi. Ez egyértelműen azt bizonyítja, hogy nincs nagy tapasztalata. Van sok nem gémer füles ilyen kategóriában, van egy sejtésem, hogy azokból egyet sem próbált. Mintha azt mondanám, hogy az új ford focus a legjobb a világon, mert eddig az volt a legjobb amit vezettem. Még ha nem is vezettem más mégsem mondom, hogy tökéletes, mert nyilvánvaló hogy nem az. És még inkább nem írok ilyet tesztben, mert hülyeség. Egész teszt egy elfogult ömlengés, semmi hitele és haszna nincs mások számára.
Én sem írom írom le a 4-500 dolláros(, ami inkább 200-250), hogy a legjobb. A hallottak közül a legjobb volt és szerintem most se nagyon van amire lecserélném ebben az árszegmensben. De nagyon jól tudom, hogy másnak miért tetszik más, legfőképp nem tökéletes. Ebben a tesztben 0 objektivitás van. Ha nem tudsz megkülönböztetni egy tesztet egy ömlengéstől / fizetett hirdetéstől (igen leírta hogy miért nem az) akkor az a te bajod.
De te is jössz azzal, hogy mennyit nem költenél. Rajtam napi 3-4 órát van a füles. Sokáig egy 7k-s fülesem volt. Most az én bajom, hogy megtehetem és ha utánaszámolok, akkor nem sajnálom azt az óránkénti 30 forintot, hogy sokkal jobban élvezzem a zenét, játékot stb? Pont az én fülesem egy bass hiányos jószág, de kicsit sem zavar. Szóval te is csak a saját igényeidet írod le, de kicsit sem objektíven...

[ Szerkesztve ]

(#27) Ribi válasza Mike (#25) üzenetére


Ribi
nagyúr

Esetleg venni kellene a fáradtságot és benézni a fejhallgató topikba, ahol 16 ajánlot fejes van 10-20k között de 10k alatt is van egypár.
Szóval az, hogy szegmens bazári az csak és kizárólag a gémer fülesekre jellemző. Mert többet költenek dizájnra és ledekre mint hangzásra.

(#28) shield


shield
őstag

Ismét csak gratulálok a szerzőnek, a tőle megszokott írásért és az azt követő véleményekért. Megint nagyon jól szórakoztam, többedszerre is. Az A60-as írás még mindig a kedvenceim közt van. Egy élmény volt megint, várom a következő "fejes" cikket. Egy Sades-t ki kell próbálnia mindenkinek! :C

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.