Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Ha ez valódi, elég durván jól néz ki. A játék sem tűnik rossznak :K

(Bár most hogy jobban megnézem, lehet hogy egy 4es re van rászerkesztve a nagyobb kijelző valami video trükkel?)

[ Szerkesztve ]

(#2) sagit


sagit
addikt

eddig bírták titkolózással aztán pár nappal a bemutató előtt lelövik a poént egy ilyen vacak videóval? nemááá :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3) Dany007


Dany007
veterán

A keskeny káva nagyon jó ötlet. De a vékonyított test abszolút nem.
Látszik is a csávó kezén, hogy jóformán az ujjperceivel tartja a telefont :S Nem hiszem, hogy ez hosszútávon, forgalomban vagy akárhol ahol gyorsan kell a telefon kényelmes lesz.
Főleg az első pár másodpercnél látszik, ahogy a telefon felfekszik a csávó kezére. tehát nem "belesüpped" hogy két oldalról ujjbeggyel lehessen tartani, hanem felfekszik és éppen hogy tartja csak...

[ Szerkesztve ]

(#4) Illusion1010 válasza Dany007 (#3) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Szerintem ez egy 4es ház. Oldalán vannak a kerek gombok, legalábbis a video kezdő képén.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Csak nekem tűnik úgy, hogy egy sima iPhone 4-es videó készült és azon lett megnagyítva a képméret?

Egyszerű trükk..., a ház meg egyértelműen látszik hogy a 4-esé.. közelben sincs az emlegetett vékonyításhoz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) 15115


15115
tag

Másik oldalon azt írják ez a 4s
Amúgy érdekes elnevezés... Az olcsóbb verzió a 4s angolul for ass, magyarul a sggeknek :C brávó epl brávó :W

(#7) llaszlo


llaszlo
veterán

Egyrészt már unalmasak az ilyen bulvár hírek másrészt egy beállított kamerával veszik fel az egészet viszonylag jó minőségben. Aztán amikor bejön valaki akkor gyorsan eldugják, de a kamera meg sem mozdul. Ez így eléggé gyanús. Ha ilyen rejtett kamerás felvételet akarok csinálni akkor azt nem így tenném.
Az elején amikor jobbra balra fordítgatja akkor látszik a 4-es vastag háza. Vagy videótrükk vagy megcsináltak egy 4S modellt és lesz egy 5-ös is.

[ Szerkesztve ]

(#8) Illusion1010 válasza 15115 (#6) üzenetére


Illusion1010
senior tag

LOL, ez mekkora ötlet ;]

(#9) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Az ipod touch legnagyobb újítása, hogy fehér színben lesz elérhető...

Gondolom mérnökök ezrei éveken át dolgoztak mire összehozták eme "groundbreaking" újítást.

Azért remélem lesz komolyabb erősítése is a touchnak, nem csak ez a p.vakítás.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Kamu, mint a többi i5 video

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#11) Pantal


Pantal
senior tag

Duuurva! :Y

(#12) Gubro válasza 15115 (#6) üzenetére


Gubro
senior tag

A 4S egyelore csak egy feltetelezett nev, szoval az apple szidassal meg varhatsz.
Nem igy a HTC, akik piacra dobtak az Incredible S modellt...

(#13) franc0


franc0
őstag

A Shuffle-ért kár lenne, sporthoz ideális.
A Nano-t viszont nem hiányolnám, akkor már inkább dobja rá az ember azt a keveset és vegyet Touchot.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#14) Dany007 válasza Illusion1010 (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Ahogy látom talált süllyedt :D :R

(#15) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

A végén a csávó hogy elrakja a telót amikor rányitnak. :DDD :C

(#16) fity


fity
csendes tag

Nekem is szemet szúrt hogy itt csupán a 4-esről van szó trükközött kávával. A játék meg már 1 éve letölthető iphone-ra a miniclip.com-ról. Amúgy meg szerintem tré a játék. Legalábbis amikor kipróbáltam anno annak tűnt. Telefonon se lehet jobb.

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Fityman][img]http://g.bf3stats.com/pc/bf3s_dogt/Fityman.png[/img][/url]

(#17) Maxentius


Maxentius
addikt

Az elején a forgatásnál látszik a legjobban h totál kamu. Ennyi. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#18) vtechun


vtechun
veterán

remélem nem ilyen lesz, mert ez röhejesen fest

(#19) pr0bi válasza P3TR!CK (#15) üzenetére


pr0bi
senior tag

Rátalált a zefbíáj :)

(#20) Totheground


Totheground
addikt

Szerintem is kamu a videó, de majd meglátjuk kedden. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#21) Kashim válasza Zirowe (#9) üzenetére


Kashim
őstag

:DDD Jó nagyot röhögnék, ha csak ennyi lenne az újítás.
Szerintem a iPod Touch vonal kap nagyobb kijelzőt, iPhone meg marad hasonló csak erősebb hardverrel, de majd meglátjuk.

Videó meg tuti kamu, ha valaki levideózná az első ilyen készüléket az nem egy hülye motoros játékkal szórakozna, miközben a készüléket körbe sem mutatja, sőt még kerüli is, hogy jobban látszódjon.

[ Szerkesztve ]

(#22) a.sebi válasza Kashim (#21) üzenetére


a.sebi
őstag

Ez a perem kb 3 mm ez azt jelenti hogy egyszer ejted le a telot már nincs többé.... szanszet fog torni...... szerintem amugy nem lessz orbitalis valtozás.... nagyob kijelzo jobb hardver uj oprendszer.... tul soka pletyi ... de felek h ez nem kamu video

(#23) keIdor


keIdor
titán

Szerintem igazi a videó.

Ezért!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) Picco válasza keIdor (#23) üzenetére


Picco
addikt

de nem stimmelnek a video meg a hatlapok egymashoz elso ranezesre.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#25) Kashim válasza keIdor (#23) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem ez még inkább rácáfol, hogy kamu az egész. Kapásból látszik, hogy szögletes a videóból, ráadásul a némító gomb is a helyén van, a tokon meg a másik oldalon szerepel. Ebből is gondolom, hogy az a tok inkább iPod Touch-hoz, mint iPhone-hoz való, mert azon eddig nem volt némítópöcök. Most meg gondolom az iMessage meg a Facetime hívások miatt ráteszik, nagyon helyesen.

[ Szerkesztve ]

(#26) qpwoeiruty


qpwoeiruty
tag

Már a képernyő feloldásánál csúnyán beszaggat, elég gáz lenne ha tényleg ez lenne az :)
Egyébként szerintem fake, többször látni hogy később nyomja meg a csávó a gombot mint ahogy reagál a készülék, előre felvett videó lejátszása és eljátszása az egész.

(#27) micimacko


micimacko
aktív tag

Nem vagyok apple fan, de van egy szép nagy 4" fölötti okostelefonom. Annak a 2 szélénél van egy kis perem...amit mondani akarok, hogy tapasztaltból mondom, hogy ha 4" vagy afölötti, és oldalkeret nélküli kijelzővel fog jönni az 5, akkor rengeteg felhasználó fogja agyba főbe szidni. Hogy miért? Mert ha a bal oldalon lévő ikonhoz akar az ember átérni, akkor a hüvelykujj alatti párnácska lazán hozzáér a kijelző jobb oldalához, érintve a kijelzőt...ergo rengetegszer fog előfordulni, hogy valamit a bal oldalon el akarsz érni, s mielőtt megnyomnád az ikont, szépen elindul egy program :(
Ja...és normál tenyérméretem van, mielőtt ezzel jönne valaki. Tepsi tenyerűeknek jó lehet. :)

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#28) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Idézek egy youtubeos hozzászólást:
"Seems to be a video playback running on that device. Look at his finger touching the screen to late to start that bike game (0:41). Same thing when he closes the browser with the home button (0:17). ;-)"
:F

Egyébként a végén leütik a csávót? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29) kenny123


kenny123
addikt

Kár hogy kamu, szerintem jól néz ki. :)

yo

(#30) DeathAdder válasza micimacko (#27) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyetértek, épp ezt akartam írni énis :K
Remélem nem lesz faltól falig kijelzős, mert az tényleg cumi lenne.

Nekem volt ,hogy a sgs2 vel a "hüvelykujj alatti párnácska" simán hozzáért a kijelzőhöz. :(((

(#31) kenny123 válasza DeathAdder (#30) üzenetére


kenny123
addikt

Csak volt? Miért, már levágtad? :DDD

yo

(#32) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Biztos Fake, de az ember mégis vitatkozik róla mert Apple... gondolom ez volt a videó célja... :)

(#33) amduser


amduser
tag

Remélem karácsonyig esik az ára az iPhone 4-ek az 5-ős által :)

(#34) DeathAdder válasza kenny123 (#31) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azóta megtanultam úgy fogni, hogy ne zavarjon :DDD
De így is néha hozzáérek véletlen.

(#35) llaszlo válasza DeathAdder (#34) üzenetére


llaszlo
veterán

Nálam is ugyanez mindkét telefonommal.

(#36) gery08


gery08
csendes tag

A videón akármi is szerepel az ipod touch szoftvere fut rajta. 10 másodpercnél az ikonok video és music kizárólag a touchon van külön. Az iPhoneon iPod címszó alatt fut.

(#37) Borosz


Borosz
senior tag

Épp Steve Jobs nyitott be az ajtón és gyorsan elrakta a belső tesztelő. :D

(#38) lorand99 válasza gery08 (#36) üzenetére


lorand99
tag

iOS 5 fut rajta. Ott már iPhone-on is külön van music és video.

(#39) Jojo5


Jojo5
őstag

Szerintem ez fake... a szifon nem így "reagál" az érintésre mint ahogy a faszinál is volt...

Ha mégsem fake, akkor marad az I4 mindenképpen.... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#40) Sztbeni


Sztbeni
őstag

nagyon ronda ez az oldalig lógó képernyő. Meg nem is jó, nagyon sérülékeny lehet.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#41) RaveForce válasza keIdor (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

now put my penis in a iPhone 5 case

ez üt :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#42) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Addig hamisoztunk, hogy az is lett :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ha ez igazi lenne akkor a videót már rég tiltották volna :K

Egyébként meg feltűnően takargatja azt a bizonyos gombot...

Azért durva, hogy a gsmarena hivatalos youtube csatornája töltötte fel, nagyot csalódtam bennük, hogy ilyet terjesztenek.

:U

[ Szerkesztve ]

(#44) b4zsi-


b4zsi-
őstag

azóta meg mindenki terjeszti...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.