Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt

jópár brossúra kiszivárgott tőlük, de tényleg a Z1 f nekem is a legérdekesebb :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) spawn21


spawn21
veterán

Na ez nagyon jól hangzik. :C

iPhone 13p

(#3) Steve1207


Steve1207
veterán

Végre nem csak tepsikben látni erős hardvert, baromi bejövős :) Elkapott az érzés, mint az MI2 - MI2S-nél, hogy ez egy jó készülék lesz!

.

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Kellene, de az ára valszeg túl húzós lesz. Kíváncsi vagyok, mennyivel nyit majd szolgáltatóknál.

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól néz ki,, ha megjelenik biztosan megtapogatom. :)

(#6) spawn21 válasza Fred23 (#4) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem 160-180 körül fog mozogni. Ami megéri. (szerintem)

iPhone 13p

(#7) sz3lim válasza spawn21 (#6) üzenetére


sz3lim
tag

Szerintem aki ennyit kiad egy telefonért, az inkább a nagyobb testvért veszi majd meg, hacsak nem zavarja a nagyobb kijelző.

(#8) Benőke


Benőke
őstag

Szélesség és magasság számít nem a vastagság, azt bezzeg nem közlik. Ha 4,3 -as házban lesz akkor ez is egy péklapát, azaz nem mini, hanem átb@szás...

(#9) nikilauda válasza spawn21 (#6) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ha kicsit lejjebb kezdene(130-140), akkor sikertermék lenne. Bár a Sonyk sem tartják az árukat. Hamar lemegy az ára szerintem és akkor már baráti lehet.

(#10) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Én támogattam volna a 3000 mAh akksit úgy is vastagabb lett a készülék.

(#11) spawn21 válasza sz3lim (#7) üzenetére


spawn21
veterán

Hát szerintem csúcs hardver nem lesz ilyen áron. Ilyen minőségben. Biliben lóg a kezdetek :U

iPhone 13p

(#12) s4tch


s4tch
veterán

Az a baj, hogy a Sony hajlamos a "középkategóriás prémium" telefonjait kicsit túlárazni. Lásd P, ami alig volt olcsóbb 2012. tavaszán, mint az akkor csúcsmodellnek számító S, viszont jóval drágább volt, mint a reális árú, hasonló belsejű U/Sola. Ezzel is hasonló lesz a helyzet.

Egyébként baromi vonzó telefon, simán el tudom képzelni a P utódjául. Csak a vezeték nélküli töltés hiányzik: a kétnaponta nyitogatott kis kupakok-dugók-ajtók nem bírják sokáig...

(#13) Wajk válasza Benőke (#8) üzenetére


Wajk
addikt

manapság már a 4.3 "mini"-nek számít ;)
amúgy ha minden igaz a mérete:
127mm x 64.9mm x 9.4mm

(#7) sz3lim ez pont azoknak készül akiket zavar.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#14) sz3lim válasza spawn21 (#11) üzenetére


sz3lim
tag

Jelenleg a Z1 gyári független ára (hivatalos forrásból) bruttó 177.980 Ft. Ilyen drágán nem fog a mini labdába rúgni.

(#15) spawn21 válasza s4tch (#12) üzenetére


spawn21
veterán

Személy szerint imádom a P-m.
Nagyon jó kijelző, brutális minőség. "szinte" mindenre elég hardver.

iPhone 13p

(#16) sz3lim válasza Wajk (#13) üzenetére


sz3lim
tag

Lassan kezd eltűnni az a réteg, akiket a "kis" kijelző zavar. Akit meg nem, az meg szerintem nem Z1 minit fog venni, hanem iPhone-t.

(#17) HawerKing


HawerKing
őstag

Itt nagyjabol minden rendeben van ami a telo kulsejet es belsejet illeti, viszont az ara tutira magas lesz :((

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#18) Retekegér válasza Fred23 (#4) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ma már felárat kell fizetni az egykezes használatért. :D

<< Heimdal >>

(#19) Peterson_ válasza HawerKing (#17) üzenetére


Peterson_
addikt

De miért lenne alacsony, ha felsőkategóriás készülék?
Azért mert kisebb?
Persze, én is örülnék, ha alacsony kezdőár lenne neki belőve, de hát erre nem sok esély van.
Egyébként az akku szerintem is maradhatott volna, de nem vészes a történet.
A kijelző meg -ha a többi szempont rendben lesz- simán jó így is, hogy nem fullHD.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Drága lesz.
Miért? Mert az alaphardver gyakorlatilag megegyező lesz a Z1-ével (jelen állás, és jelen infók alapján).

Sokan bele fognak esni abba a hibába, hogy értetlenkedve ítélkeznek, miszerint az S3 mini, meg a többi "mini" mennyivel olcsóbb (lesz) a majd érkező Z1f-hez képest.
Ne feledjük viszont, hogy azok a minik hardvere mennyivel gyengébb a nagytesóéhoz képest.

Nem szabad ezt a minit a már kapható (vagy érkező) "többi" mini árszintjén kezelni. Persze ettől még meglepődhetünk, ha a Sony beárazná arra a szintre, de nem fogja.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) spawn21 válasza mrlujoak (#20) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem feleslegesen mondod. Senki sem fogja érteni.
Miközben egy egy igazi csúcs készülék lesz.

iPhone 13p

(#22) Probber


Probber
őstag

Ez jó cucc lesz! :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#23) BenHans


BenHans
addikt

Ez egy jó ajánlat, ha árban is tudják jó helyre pozícionálni és nem közelíti meg túlságosan a flagshipek árát. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#24) alfaromeo33 válasza Benőke (#8) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Miért péklapát? Ekkora kijelző minimum kell! Ez a mini. 4,3 alatt csak nyűg egy telefon. Mit akartok? Snapi 800at 3colon?

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#25) beccyboy válasza mrlujoak (#20) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Teljesen jogos, amit írsz, csak az a baj, hogy aki betéved a boltba az utcáról, azt nem érdekli. Ez is mini, az is mini, és az S4 minit veszi, ha olcsóbb.
Én is örülnék, ha nem csak péklapát méretben lenne csúcs hardver, de szerintem jót tenne az eladásoknak, ha ezt egy teljesen új szériaként hoznák ki, nem a csúcsmodell mini változataként.

Caffeine addict.

(#26) tekk válasza Wajk (#13) üzenetére


tekk
tag

127 x 64.9 x 9.4 mm???
A mérete nem is annyira mini sajnos, nálam az etalon 4.3"-as razr i, annak a mérete 122.5 x 60.9 x 8.3 mm.

(#27) Steve1207 válasza Wajk (#13) üzenetére


Steve1207
veterán

Pont írni akartam a méreteit.

Én olyan 20-szal saccolom olcsóbbnak, mint a nagytestvér nyitóárát. Manapság teljesen megszoktam a 4,7"-t, de visszasírom a kisebb korszakot néha. Praktikusabb, egyszerűbb kezelni, tömegközlekedésen is, telefonálni is. Az egy dolog, hogy a nagy korszakot éljük, de az utóbbi időben egyszerűen specifikációban semmi nem tudott számomra értelmeset felmutatni.

A mini sorozatot pont emiatt szerettem, mert viszonylag korrekt hardvert kaptak kis mérettel karöltve. Sőt, nem vagyok Apple fan, de ők a készülékméretet mindig eltalálják úgy érzem.

.

(#28) spawn21 válasza Steve1207 (#27) üzenetére


spawn21
veterán

igazat adok.
Már ha olyan kicsi is vagy mint Krilin :DDD.
Szerintem ez az a méret ami teljesen jól kezelhető. Mert, habár igaz, hogy a One-al is elvagyok, de csúsztatni kell a kezemben, amikor olyan helyre szeretnék érni. Igaz ,annyira nem zavar.

iPhone 13p

(#29) Wajk válasza tekk (#26) üzenetére


Wajk
addikt

A Razr I speckóit is írd be azért a tisztánlátás kedvéért. :U
Egy v8-as motort sem lehet egy kispolszki kaszniba benyomni (vagy mégis)
(de gondolom érted mit mondok)

mint írtam a mai 5"-okhoz hasonlítva sajnos vagy nem sajnos ez a Mini kategória.
lehet ugrálni, hogy neked kisebb kell, de ez van, ezt kell szeretni vagy nem szeretni

és megint csak sajnos, de már ekkorának is örülni kell :N

Amúgy nálam meg a Moto X az etalon ;)
129.3 x 65.3 x 10.4 mm - 4.7"

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#30) Jaffa75 válasza Steve1207 (#27) üzenetére


Jaffa75
őstag

én pont tekk által felemlegetett Razr I-vel vagyok, de ott sajnos az Atom nem jött be.. maga a teló nagyon-nagyon jó volt! :K
Most itt van a Z1 mini, valószínűleg a következő áldozat lesz, ha már a Z-t kihagytam... :DDD bejövős nagyon, és épp pár nappal linkeltem az előző híréhez, hogy a kijelzőből is Triluminosat kapja! :C

[ Szerkesztve ]

(#31) Steve1207 válasza spawn21 (#28) üzenetére


Steve1207
veterán

:DD One X-szel vagyok ugyanígy, jó-jó méretben, de régebben élvezet volt használni a többit.

(#30) Jaffa75: ez is ismerős, itt a lagolós tegra kerget az őrületbe attól függetlenül, hogy nem lenne rossz a többi része...

[ Szerkesztve ]

.

(#32) mrlujoak válasza beccyboy (#25) üzenetére


mrlujoak
veterán

...nem is a boltba betévedőknek címeztem, hanem az itt fórumozóknak... ;)

A sima, mezei felhasználó (akik a vevők túlságosan nagy %-a) gyakorlatilag bármit megvesz.
Nem hiába van kereslet a tipo/E modellekre - amiket még én sem ajánlok - vagy a Galaxy mini/ace/y (...) "csodamodellekre".

Ellenben ha a bolti eladó képzett lenne - nem, nem azok sajnos - akkor mondaná, hogy ez a Z1f (direkt nem minit írtam) azért drágább, mint az S3/S4 mini, mert ez a Z1 kisebb méretű, de ugyanolyan erős verziója... Ezt nem fogják/tudják elmondani.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#33) beccyboy válasza mrlujoak (#32) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ez két részről is túlságosan utópisztikus :D Az eladó tényleg nem fogja tudni elmondani, de a vevőt sem fogja érdekelni, ha esetleg az eladó el tudná mondani.(Nekem anno az S Advance-ra mondták azt, hogy tök ugyan az, mint az S II, mert hiszen ebben is, meg abban is két magos proci van.)
Én örülök, hogy jönnek ilyen telefonok, de félek tőle, hogy ha ez a telefon nem fog menni, a többi gyártó nem fog kihozni kis méretű erős telefont. :(

Caffeine addict.

(#34) Wajk válasza beccyboy (#33) üzenetére


Wajk
addikt

ja, beszéltük másik topikban, hogy jó lenne ha népszerű lenne, mert akkor jönnének vetélytársai... :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#35) mrlujoak válasza beccyboy (#33) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és pont ezért tudom csak magam ismételni:

"...nem is a boltba betévedőknek címeztem, hanem az itt fórumozóknak..."

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sharp Aquos Xx és Xx mini.

Majdnem ugyan az a recept, mint a Sony-nál, bár itt a kamera is "áldozatul esett"

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#37) ricsike81


ricsike81
aktív tag

xperia z1 re van már gyár rom amit fel lehet tenni flash tollal ?

(#38) Ali G.


Ali G.
senior tag

király teló :D

(#39) Wajk válasza mrlujoak (#36) üzenetére


Wajk
addikt

azért lefele eléggé "nyúlós" ez a Mini és a kijelző is 4.5"(!), bár a kerete elég baráti, kiváncsi vagyok a pontos fizikai méretre mit alkottak..

update: Google a barátom ;)
124 x 63 x 9.8 mmm
és még belefutottam egy "IPX5/IPX7 waterproof" infóba is...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#40) myckie2 válasza mrlujoak (#32) üzenetére


myckie2
őstag

Ha a bolt kicsit több pénzt kap a Sonytól akkor simán el tudják mondani a vásárlóknak, hogy miért jobb az Z1f mint a többi.
Valamelyik nap a T-mobilnál jártam és ezt hallottam. Egy T-mobilos eladó mondta a vevőnek, hogy "Xperia SP nagyon jó telefon Full HD, gyönyörű kijelzővel."

(#41) Ali G. válasza Wajk (#39) üzenetére


Ali G.
senior tag

ez érdekes teló, a tetejéről levágott részt megkapta az alja :D így kurvára semmi értelme :D

(#42) Jaffa75 válasza Ali G. (#41) üzenetére


Jaffa75
őstag

fejre állíthatod, és akkor milyen szép vékony lesz az alsó káva... :DDD :C

(#43) Ali G. válasza Jaffa75 (#42) üzenetére


Ali G.
senior tag

szédületesen hatalmas innováció lenne :D :DDD

(#45) mrlujoak válasza myckie2 (#40) üzenetére


mrlujoak
veterán

...igen, és ennyit a fair-play kereskedelemről. Jó, tudom-tudom a Samsung is pont ezért telepít már majdnem minden elektronikai üzletláncba külön Samsung-szeigetet, hogy így happoljon el még vevőket.

Egyáltalán nem tartom etikusnak már, mert ez már jócskán túlmegy a reklámon. Ez már "tukmálás". Jogilag nem helytelen, de etikátlan.

(#39) Wajk :

...én érdekességképpen említettem meg, pont emiatt is került részemről off-ba... :P

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#46) Wajk válasza mrlujoak (#45) üzenetére


Wajk
addikt

nem neked szólt, nem te találtad ki, hogy "Mini"-nek nevezzék ;)
A telóra reagáltam

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#47) myckie2 válasza mrlujoak (#45) üzenetére


myckie2
őstag

Ha te és cégvezető lennél vagy merketinges te is így csinálnáld hidd el. :)

(#48) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Kíváncsi leszek mit produkálnak :D
Nem tudom mit jelent az az f jelző,de ezek szerint nem mini lesz a neve és akkor csak egy kisebb,de jó mobil lesz :D
Mert ezek már elég bizalom gerjesztő és igaznak tűnő infók :D

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#49) M5Norbi válasza mrlujoak (#20) üzenetére


M5Norbi
őstag

Egyetértek. Ha csúcs teló miért lenne olcsó?

Az S3 mini nem nagy szám (nem is túl drága) az S4 mini nem rossz de ennél gyengébb minden tekintetben.

Nekem ugyan nem kéne mert engem nem zavar 5 col-ig a méret de ez igazi hiánypótló készülék.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#50) M5Norbi válasza mrlujoak (#45) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nekem semmi b ajom ezzel. Ez a fajta kereskedelem a hülyékre épít. Ha nekem nem kell valami akkor nem tudna senki sem rábeszélni.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.