Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Érdekes. Várom az első gameplay videót. Ennek örömére elő is veszem az 1.1-et, hogy toljam kicsit. :C

(#2) duvi


duvi
nagyúr

Nagyon szép a látványvilág. Jó munkát végeztek a grafikusok. A story adott, a többit már csak nem rontják el!

(#3) Peat;) válasza duvi (#2) üzenetére


Peat;)
veterán

Nekem túl sötét. Eredetiben kukkot nem értettem fiatalságom miatt, de sokkal színesebb, kedvesebb világ rémlik :F

(#4) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Drukkolok.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#5) Chapel válasza Peat;) (#3) üzenetére


Chapel
addikt

Valóban rámentek a darkra, de ma már ez kell is, hogy drámai hatása legyen a trailernek...kell a marketing.
Imádom az eredtit, mikor pc guru mellékletként kaptam még mindig nem vitte a gépem, de wow :D

Most felújjított/remastered vagy más sztori? A főszereplőről is leporoltak vagy 15 évet... :F

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) VinoRosso


VinoRosso
veterán

LOL Vagy 6-7 éve volt egy CE2 mod projekt, ami ugyanezen remake ötletre épült. A csapat amelyik csinálta mappert keresett, és még beszéltem is velük, hogy csatlakozom, de aztán érdektelenségbe fulladt az egész, úgyhogy nem lett belőle semmi. Most meg mindenki el van ájulva tőle. Furán változik az emberek érdeklődése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.