Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bulikavagyok válasza Csapoati (#99) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ott nevel, itt meg széttrollkodja szinte az összes Samu topikot. Egyszer megjegyezte, h azért trollkodik, mert az Apple hírek alatt annyi troll van, és ha nekik szabad, aki neki miért nem?! Fuck logic.

[ Szerkesztve ]

(#102) RaveForce válasza bulikavagyok (#101) üzenetére


RaveForce
veterán

Egyszer megjegyezte, h azért trollkodik, mert az Apple hírek alatt annyi troll van, és ha nekik szabad, aki neki miért nem?! Fuck logic.

Fogalmazzunk úgy, h rendszeresen ezzel takarózik... szót sem érdemel.. :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#103) ZavaBalazs válasza pr0bi (#61) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ezt még tegyük hozzá, mert így kerek a sztori:

"A jó hír: ha a kozmoszfeketét választod, a rengeteg ujjlenyomat miatt – amit szinte mágnesként vonz a fényes felület – nem fogod látni a hajszálkarcokat."
:DDD :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#104) Barcode_Rec válasza Lord Sidious (#96) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Ahol tacskó feltűnik ott nem beszélhetünk színvonalról. :D

(#105) Blyan válasza Lord Sidious (#71) üzenetére


Blyan
félisten

i4 - Valójában sose javították! :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#106) Lord Sidious válasza Blyan (#105) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

En ugy tudtam hogy az i4-nel a harmom "reszre oszott" antennanal mokoltak valamit a kesobbiekben. Igaz en anno 2010-ben sem utkoztem bele a hibaba leven nem hobbitfalvan lakom hanem budan es itt mindig magas a eros a terero. Pedig en baloezes is vagyok :DDD

Bar a jelenseg biztos elt hiszen nem viccbol oszottak negy fele a 4S-ben az antennacsikot.

[ Szerkesztve ]

(#107) RaveForce válasza Blyan (#105) üzenetére


RaveForce
veterán

buvártacsi szerint, ez csak egy mendemonda, és soha senkinél nem jelentkezett :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#108) Blyan válasza RaveForce (#107) üzenetére


Blyan
félisten

Az Államokban volt vele sokkal inkább gond, nem az EU-ban. Nekem volt i4-em, konkrét térerő eldobás nálam se fordult elő soha, de azt tudom, hogy valóban lehetett játszani vele, hogy csökkenjen a térerő csíkja.
Ez viszont minden telefonnal előfordul szerintem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#109) RaveForce válasza Blyan (#108) üzenetére


RaveForce
veterán

kevés előnye van az országnak, de pl az USA-hoz képest elég betonstabil a lefedettségi térképünk, igaz ott kiteszünk egy negyed nagyvárost mindenestől :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#110) Teal'C


Teal'C
addikt

Sajnos muszáj kicsi gonosznak lennem, de Samsung és a Note7 bukása után azt vártam volna ,hogy az egekbe szökik az eladás de ez mindent elárul legalábbis számomra. ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#111) Blyan válasza Teal'C (#110) üzenetére


Blyan
félisten

Meglepő lett volna, a Note 7 vásárlói rétegének miért lenne alternatíva az iPhone? Még ha az S7 párosa lett volna gondban, akkor még érthető lett volna.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#112) Teal'C válasza Blyan (#111) üzenetére


Teal'C
addikt

Arra célközönsége gondolok akiknek csak az számít ,hogy a legjobb és legdrágább készüléke legyen. Másrészt a note7 fórumán ahol még azon ment a vita ,hogy bezzeg az "iphone" Hát mégsem akkora király ,hogy elcsábítsa a droid vagy samsung fanokat mert potenciálisan aki most nem vett illetve lemondott a samuról annak csábító lehetett az iphone vagy mégsem? De nem trolkodni akarok akinek eddig is iphone-ja volt az nem mind cserélt (nem hozta el a kívánt reményeket) aki meg csalódott a samuban az nem vett ilyet ezért kevesebb az eladás szerintem.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#113) Scholes9 válasza .Szaki. (#56) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosan :) 5S-ről sem véletlenül nem váltanak nagyon sokan.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#114) joey04 válasza Teal'C (#110) üzenetére


joey04
titán

A note 7 tulajoknál, vagy arra várakozóknál nagyrészt csak a 7 plus jöhet szóba, abból meg első nap óta hiány van és most fordult elő előazör az is, hogy a plusra nagyobb volt a kereslet, mint a simára. Na EZ van a note 7 balhé miatt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#115) .Szaki. válasza Scholes9 (#113) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nekem is az van. :K

(#116) tomi5244 válasza Scholes9 (#113) üzenetére


tomi5244
őstag

Igen, bár én sima 6-ra már nem cserélném a jelenlegi 5S-em, mert az 1giga ram később kevés lehet. Szóval akkor legalább 6S, de az még rohadt drága, szóval ez egy ördögi kör :D

Az SE utódjára amúgy én is kíváncsi leszek. A jövő évi 10. évfordulóra rendet tehetnének a "káoszban" Lenne egy teljesen új dizájn, 3 méretben és kész. :)

(#117) .Szaki. válasza tomi5244 (#116) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nagyon egyetértek. :)

(#118) Blyan válasza tomi5244 (#116) üzenetére


Blyan
félisten

SE utód ha lesz is, szerintem max jövőre, de az is lehet csak utána.
Bár nem tudom mi a gond az SE-vel. Érdemes venni, a hw jó, a méret ugyanaz, mint korábban, az üzemidő remek.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#119) .Szaki. válasza Blyan (#118) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szimplán csak annyi, hogy ha valaki 5S után szeretne egy kompakt méretű iPhone-t, akkor az ugyanúgy néz ki, mint az előd. Tehát nincs az az "új telefon" érzés. Legalábbis nekem.

(#120) Blyan válasza .Szaki. (#119) üzenetére


Blyan
félisten

Ez az i4-től az SE-ig bármelyik modellre igaz a 6/S/7-et leszámtva (ami meg a saját kategóriájában változatlan).

Vagy annyi elég volt bárkinek, hogy üveg helyett fém lett a hátlap?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#121) .Szaki. válasza Blyan (#120) üzenetére


.Szaki.
addikt

Őszintén szólva nekem akár még elég is lenne, az i4/i5 változtatás azért több volt, a nagyobb kijelző miatt, más lett a csatlakozó is és azért a hátlap miatt is érezhetted, hogy egy új telefont tartasz a kezedben, az 5S és az SE pedig egy az egyben ugyanúgy néz ki, hacsak nem a rózsaszínt veszed meg, ott legalább a szín a különbség, így hölgyek előnyben.

(#122) Blyan válasza .Szaki. (#121) üzenetére


Blyan
félisten

A méret fontos, hiszen ezért nem akarsz nagyobbra cserélni (ez kilövi a méretbeli különbséget), maradt volna a hátlap változtatása. Alapvetően az SE nem drága, legalább is Apple mércével nézve, ennek meg nyilván az volt az "ára", hogy nem változtatnak rajta a hardveren kívül semmit.
Ami viszont jelentős, gyorsabb, sokkal újabb és időtállóbb SoC, jobb LTE képesség, új és jobb kamera, dupla RAM és még ha minimálisan is, de nagyobb akkumulátor, ami jelentősen jobb üzemidőt ad. Ezek a főbb változások, ezt nevezik ráncfelvarrásnak.
Persze megértem azokat, akik esetleg valami új külsőre vágynak, de ha csak az új külső a lényeg ott vannak a nagyobb modellek. De az 5S vs SE dologban csak az, hogy ugyanúgy néz ki, ezt azért nem tűnik különösebb deal breakernek. Persze ez az én szubjektív megítélésem.

Amúgy ha nekem lett volna 5S, teszem azt Space Gray, ha SE-t akarnék venni más színnel próbálkoznék (nekem sima gold is bejön pl).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#123) .Szaki. válasza Blyan (#122) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jogos, de azért reménykedni lehet, hátha jövőre, vagy fél éven belül lesz SE2 :)

(#124) Tibee86 válasza .Szaki. (#119) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha új házat kapott volna akkor jóval drágább lenne, akkor meg az lenne a baj. :D

(#125) .Szaki. válasza Tibee86 (#124) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jó kérdés, az sem kizárt. :D

(#126) tomi5244 válasza Blyan (#118) üzenetére


tomi5244
őstag

Az a baj, hogy az SE-ből azt a két fjúcsört hagyták ki, ami a 6S-ben - számomra - a legjobb. Gyorsabb touchID és a nyomás(erő)érzékeny kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#127) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

(#128) BoC1ka válasza ΞΔGLΞ (#127) üzenetére


BoC1ka
senior tag

én már sajnálom azt a szerencsétlen beszállítót aki mindkét mobilba szállítja az akkut...

YNWA

(#129) Lord Sidious válasza ΞΔGLΞ (#127) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Ekkora kamu bullshitet. Kezdjuk ott, hogy az nem is i7, hanem i6 vagy i6S.

(#130) Parallaxis válasza Lord Sidious (#129) üzenetére


Parallaxis
addikt

A fotón i7 van.

(#131) Lord Sidious válasza Parallaxis (#130) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nem, az bizony egy i6 vagy 6s. A szinen es az antennacsikon latszik... szogletes a vegvonal az i7-en ivelt, es ott nincs astroszurke. Az hogy a doboz egy i7-e attol meg az eszkoz nem az a szeria.

[ Szerkesztve ]

(#132) ΞΔGLΞ válasza Lord Sidious (#129) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hogy kamu, vagy nem, azt senki nem tudja, de a képen...

Az egy 128GB i7S

[ Szerkesztve ]

(#133) Tibee86 válasza ΞΔGLΞ (#127) üzenetére


Tibee86
veterán

Fizetett Samsung reklámot láthattunk. :D
A képek több sebböl is véreznek.

(#134) Lord Sidious válasza ΞΔGLΞ (#132) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Hat akkor nem tudom mivel fotoztak, de olyan szintorzulasok vannak a kepek kozott kb. hasonlo fenyviszonyban, hogy egyszer fekete egyszer szurke a keszulekhaz. :DDD

Nalunk egyszer egy beepitett litionos aksival rendelkezo taviranyito cseszodott igy szet meg a csomagolasban, kibontasnal lattuk hogy az akusav kb. szetmarta a doboz belsejet. Valami gyartasi hiba lehetett vele, de a selejt termeket csereltek termeszetesen. Minosegellenoz ismerosom mondta, hogy tech cuccok al akar mennyire is tirekednek ra, mindenkeppen atcsuszik a rostan nehany selejtes termek, ezeknel meg eleg ha a raktarozasnal, fuvarozasnal egy kis strapat kap vagy olyan korulmenyt (homerseklet stb) akkor kijon a hiba. Nekem volt olyan iPhone-om ami elso bekapcsnap bekapcsolt csak a kijelzo nem elt. :DDD egybol vissza a boltba es full boxos csere.

(#135) ZavaBalazs válasza Lord Sidious (#131) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

azért az nem rossz, hogy az antennacsík éléből, meg a(z összeégett) telefon színéből próbálod megállapítani, hogy ez melyik telefon lehet, amikor ott ordít a dupla kamera a hátlapon :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#136) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

[link] ez is érdekes...O_O

(#137) Lord Sidious válasza ZavaBalazs (#135) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Foleg, hogy az elso linken csak ket kep van es egyiken van csak a telo az is kicsit oldalasan es szembol... :C

(#138) ZavaBalazs válasza Lord Sidious (#137) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na akkor fuss neki még egyszer :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139) Lord Sidious válasza ZavaBalazs (#138) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Tok jo csak mobilnezetben olyan jol van optimalizalva a pcforum weboldala meg mindig, hogy a galeria megnyitasaval nem tudsz lapozni es csak azt latod ami a posztban van feltuntetve ket kep. :DD (igen, safarival, chrome-al es mozzilaval is probaltam megnyitni.)

(#140) ZavaBalazs válasza Lord Sidious (#139) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ez azért fordulhatott elő, mert rossz oprendszerű telefonnal próbálkoztál. :P
[link]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#141) Lord Sidious válasza ZavaBalazs (#140) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nem tudom, most az is rossz akkor ha iOS-en nezem es az is ha Droidon. :DDD mindeketton nyitottam meg az oldalt. (Win-en nem, azt meg gepen is kerulni probalom ;] )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.