Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) BeZol válasza .LnB (#1) üzenetére


BeZol
őstag

Igen, de cs:go-t pc-n tolják csak, és a markettal minden nap szépen szedik magukat a valve-nál. Biztos vagyok benne, hogy több zseton jön be nekik hosszútávon, mint itt majd a dlc és season pass baromságokkal. Azt is hozzá kell tenni, hogy 4 éves a cs:go, és 4 évesen hozza ezt a szintet. Megnézném, hogy egy bf3-mal mennyien játszanak most. (tudom nem fair összehasonlítás, mert cs:go nem kapott folytatásokat)

Dota 2 is pc-s játék (vagy már nem csak az?), szóval láthatóan nem igazán ugrottak rá a játékra a pc-sek.

BF1-et majdnem 2x-er annyian tolják xboxon, és 2xer annyian ps4-en. 10ből csak 2 játékos tolja pc-n, ami alátámasztja az ubisoft statisztikát, náluk is 10ből 2 játék megy el pc-re, ez meg kifejezetten nagy cím az EA-nál, igaz én nem tudom kezelni xboxon az fps-eket, soha nem is vennék rá ilyen játékot, csak pc-re, és mégis kicsit sokan vannak a konzolosok :U

Egyébként elmehetnek a büdösbe, hogy pc-re is elég drága már a játék, ezért meg se vettem, bár konzolra jóval drágább és mégis 5ször annyi elment oda. 1-2 év múlva meg kuka a játék, bár személyes tapasztalatom konkrétan max 3 hét volt eddig, utána kerestem másikat. Ilyen szempontból a cs:go sokkal jobb befektetés, főleg mikor extrém akciós 8euro vagy kevesebb.

Mire fullos lesz a játék, bőven 30ezer Ft-nál vagy feljebb lesz a végösszeg, hát én erre nem szórok ki pénzt. Még az ezer éves wow-val is jobban kijönni hosszútávon, ezerszer több játékidő lehetőség van abban, és 3 nap játék alatt össze lehet szedni egy havidíjra valót, onnantól meg 2 évente új kieget kell szerezni, de ez ugye más stílus.

Azért a sok fika ellenére ha karácsonyra megkapom, akkor szívesen eljátszok vele, kérdés mennyien lesznek még benne, ergo inkább civ 6-ot kérek, bár most h kipróbáltam, eléggé félkésznek tűnik és kell hozzá legalább 1 patch, és egy kiegészítő, mert ez nekem karcsú így ebben a formában, mint ahogy a civ 5 is volt gods and kings előttig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.