Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

CSGO-t verték ezzel a számokkal, a Dota2 még 150-200k-ra van. Az nem lesz meg. De szép eredmény.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) #78687232 válasza .LnB (#1) üzenetére


#78687232
törölt tag

Fárasztó tudsz lenni.

(#3) BeZol válasza .LnB (#1) üzenetére


BeZol
őstag

Igen, de cs:go-t pc-n tolják csak, és a markettal minden nap szépen szedik magukat a valve-nál. Biztos vagyok benne, hogy több zseton jön be nekik hosszútávon, mint itt majd a dlc és season pass baromságokkal. Azt is hozzá kell tenni, hogy 4 éves a cs:go, és 4 évesen hozza ezt a szintet. Megnézném, hogy egy bf3-mal mennyien játszanak most. (tudom nem fair összehasonlítás, mert cs:go nem kapott folytatásokat)

Dota 2 is pc-s játék (vagy már nem csak az?), szóval láthatóan nem igazán ugrottak rá a játékra a pc-sek.

BF1-et majdnem 2x-er annyian tolják xboxon, és 2xer annyian ps4-en. 10ből csak 2 játékos tolja pc-n, ami alátámasztja az ubisoft statisztikát, náluk is 10ből 2 játék megy el pc-re, ez meg kifejezetten nagy cím az EA-nál, igaz én nem tudom kezelni xboxon az fps-eket, soha nem is vennék rá ilyen játékot, csak pc-re, és mégis kicsit sokan vannak a konzolosok :U

Egyébként elmehetnek a büdösbe, hogy pc-re is elég drága már a játék, ezért meg se vettem, bár konzolra jóval drágább és mégis 5ször annyi elment oda. 1-2 év múlva meg kuka a játék, bár személyes tapasztalatom konkrétan max 3 hét volt eddig, utána kerestem másikat. Ilyen szempontból a cs:go sokkal jobb befektetés, főleg mikor extrém akciós 8euro vagy kevesebb.

Mire fullos lesz a játék, bőven 30ezer Ft-nál vagy feljebb lesz a végösszeg, hát én erre nem szórok ki pénzt. Még az ezer éves wow-val is jobban kijönni hosszútávon, ezerszer több játékidő lehetőség van abban, és 3 nap játék alatt össze lehet szedni egy havidíjra valót, onnantól meg 2 évente új kieget kell szerezni, de ez ugye más stílus.

Azért a sok fika ellenére ha karácsonyra megkapom, akkor szívesen eljátszok vele, kérdés mennyien lesznek még benne, ergo inkább civ 6-ot kérek, bár most h kipróbáltam, eléggé félkésznek tűnik és kell hozzá legalább 1 patch, és egy kiegészítő, mert ez nekem karcsú így ebben a formában, mint ahogy a civ 5 is volt gods and kings előttig.

(#4) scdlsc válasza BeZol (#3) üzenetére


scdlsc
aktív tag

"extrém akciós 8euro vagy kevesebb"
Direkt megnéztem most. 2.74-ért vettem. :D

(#5) #81556480


#81556480
törölt tag

Ha már ez a téma, a 3 éves GTA Online is elég szép eredménnyel bír :P

(#6) .LnB válasza BeZol (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy adott számú ember játszott egy adott játékkal. Most nem az volt a lényeg, hogy milyen platformon. Persze igazad van a többiben. De az, hogy ki mennyit keres a játékkal, kinek mi tetszik, az off (offba is tetted). Én is lehúztam 10+évet CS-vel csak úgy mondom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Még szép hogy népszerű, a visszajelzések alapján, ezen nem lepődöm meg.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#8) he7edik. válasza .LnB (#1) üzenetére


he7edik.
addikt

Egy hónap múlva harmad ennyi se lesz de valószínűleg az új CoD is lefelezi ezt a számot.

Égő szöveg a flém vázon

(#9) v!ct0y válasza he7edik. (#8) üzenetére


v!ct0y
veterán

2 hónap múlva meg nem játszik vele senki. Nyílván így lesz:DDD

(#10) tDr1v3r válasza he7edik. (#8) üzenetére


tDr1v3r
veterán

...konzolon...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) RichieTri


RichieTri
senior tag

valahogy ezek a számok (IS!!!) olyan battlefrontosak...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#12) ribizly válasza v!ct0y (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Azért az majd érdekel, hogy 2 hónap múlva is lesznek e rajta elegen.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) sagem válasza BeZol (#3) üzenetére


sagem
addikt

CSGO-t csak az ára és a pénzre váltható droppok tartják életben, nem az, hogy annyira zseniális játék. Jó játék, de semmi extra.. (csomóan több accountot használnak a droppok miatt). A Bf1 sem tökéletes, de mint minden Bf ez is ki fog tartania minimum a következő részig, azaz két évig jó lesz. Persze akinek eleve nem tetszik, annak valóban csak három hét, de ez kb. minden játékra igaz: ha nem tetszik, akkor nem köt le hosszú távon.

Harmad, fele ennyi hsz-ek: ügyesek vagytok, nyilván a Bf4 is kihalt volt, mondjuk 3 hónappal ezelőtt, igaz?:) Ja nem..:D COD zseniális példa volt, az új COD részek pont arról híresek, hogy fenemód tartják a MULTIS játékosszámukat..:D

Battlefront emelgetése megint a szezon a fazonnal, a két játéknak nem sok köze van egymáshoz, azon kivül, hogy a DICE készítette mindkettőt. Ez egy Battlefield. Nem tippelgetni kell, hanem megnézni a Battlefiled 3at, 4-et, ugyanis ez azoknak a "folytatása" (nem, a Hardline sem tartozik ide).

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14) BeZol válasza sagem (#13) üzenetére


BeZol
őstag

Nekem tetszeni tetszik, de BadCompany 2 is csak azért húzta anno 1 hét helyett 3 hétig, mert volt benne hardcore mód és haverokkal nagyon szerettük. Aztán kipróbáltuk a warozást rajta, és hát szánalmas ez a 10 golyó 1 ember közelre közben szedi fel a 4. ember medicként az összeset dolog ilyenkor. Persze sokan tolták így is, de számomra agyrém, így a competitve részét innentől offoltam, szórakoztatni meg már nem szórakoztatott az, hogy 30 fölé frageltem magam minden nap minden pályán.
cs:go nálam azért bírta tovább, mert ott több haver volt, és már beépített competitive mód is van, ami anno source-ban nem volt. Ennek ellenére már cs:go-val sem játszom, nem mulattat nagyon a sok orosz gyerek, haverokkal mixelésre pedig már ritkán van lehetőségem, de ezek mind egyéni dolgok persze.

Azért ahhoz képest, hogy már vagy 55 millió xbox one + ps4 konzolt eladtak (ez is ki tudja mikor hír már), ez a kb. 600ezres csúcs-időszaki konzoljátékos még ha szorozzuk is 2-vel vagy 3-mal, akkor is lópikula...

(#15) sagem válasza sagem (#13) üzenetére


sagem
addikt

Már nem tudom szerkeszteni, de ott van a cikkben is említett p-stats.com, meg lehet nézni a számokat.

Pl. Battlefield 4 (megjelenés 2013 október)
Currently online players (Total: 55,926):
PC: 14,665 | Peak 24h 24,322
PS3: 12,019 | Peak 24h 20,547
XBOX360: 2,566 | Peak 24h 6,855
XBOXONE: 6,797 | Peak 24h 20,716
PS4: 19,879 | Peak 24h 29,484

Nem mai csirke, sok játékos már a Bf1-re állt át, de látható, hogy nem halt ki a játék 3 évvel a megjelenése után sem. Ez kb. igaz az összes számozott Bf részre.

BeZol: mi az, hogy lópikula?:) A többi multi játék sem hoz sokkal jobb (sőt) számokat se konzolon., se PC-n.
Max az általad említett mobak illetve a cs a kivétel.

A játékról meg, ez ilyen vagy tetszik vagy nem, ezzel nem lehet mit kezdeni:) Bár HC mód volt a 4ben is egyébként, és lesz az 1-ben is, mert hamarosan indulnak a custom szerverek, de alapjában véve ez egy darálda:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16) Fitzgerald válasza he7edik. (#8) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az a CoD amelyik olyan lesz mint az előző kettő, csak Titanfall felütéssel? :D

(#17) sagem válasza sagem (#15) üzenetére


sagem
addikt

Itt -> http://store.steampowered.com/stats/?l=hungarian pedig meg lehet n ézni a Steames játékok statusztikáit, ez ugye leginkább a PC-s piac állapotát mutatja, és persze nem pontos, mert csak a Steam alá regisztrált példányok vannak benne, de azért jó megközelítést ad.

Jól látható, hogy a Valve játékok kilógnak a sorból, ezt írtam is, de nézzük a többi PC-n manapság népszerű multis játékot: nincsenek földbedöngölő számok, 30-50ezres létszámmal már kimondottan az élmezőnyben van egy adott játék.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#18) Mister_X válasza .LnB (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Írhattad volna azt is, hogy gyalog többen járnak, mint kocsival :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) .LnB válasza Mister_X (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te meg írhattál volna...semmit. De jó lett volna ha semmit sem írsz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Mister_X válasza .LnB (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát már pedig írtam, mert azért mindennek van határa. De most komolyan, egy free-to-play MOBA népszerűségét veted össze egy 70€-s FPS-sel?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) .LnB válasza Mister_X (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ez az, hogy milyen szép eredmény ez a 807k, egy F2P mobához képest. Az már csoda számba ment volna ha megszorongatja a Dota2-t, de így is szuper nyitány.

De gondolom te, mint korábbi gamepod szerkesztő, olvasol más gamer portálokat(akár külföldieket)? Mert ott is említették a két játékosbázist. Oda is bekommentelted a napi Buddha bölcsességedet?

Ui: Azt is leírjam dedós szinten, hogy miért nagy szó, hogy verték a CSGO-t? Vagy az menni fog egyedül is?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Azért a konzol eredményekbe bele kéne ám kalkulálni a drágaság mellé egy vitathatatlan előnyt:azt el lehet vinni 1 hónap múlva pl.becserélni egy Infinite Warfare-re+1-2k,aztán azt is el lehet adni akár/szerezni mást.Arról nem is beszélve,hogy így ott stabilan meg is marad a játékosmennyiség emiatt hosszabb távon,én azért kíváncsi lennék egy megtartós számra mondjuk jövő ilyenkor,hiába a szép számok.A PC-s marha egyedül röghözkötött,én teljesen kibékülnék az árakkal,ha visszajönne a serial és az origi lemez,és én is lepasszolhatom ugyanúgy.Nálam pl.probléma,hogy úgy átlagban bár szeretem a játékokat,de 2-3 hónap alatt kifulladnak,a season passt meg kenjék a hajukra,mert sajnos nem csak én gondolom így a gémet,így jópár DLC-vel rendelkezem,amit kipróbálni is alig sikerült,mert nem volt kivel/TDM módban nagyritkán.A PC a hardver drágasága és a játékok eladhatatlansága miatt tart most úgy ánblokk ott,ahol,mellétéve a sok konzolportot,csalót és bugtengert,konzolon egyik sincs.Plusz a gép egy közepes vidkari ára."kicsit" időtállóbb is.Ha bill-egér natív kezelés menne konzolon,még talán ha játékra nem is,de lenne böngésző,asztalinak megfelelő alap social,stb.dolgok,a pc már eltűnt volna szinte jelenkori játékokban.Főleg aki mondjuk hozzám hasonlóan tényleg csak böngészik,fészezik,juhtyúbozik,fórumozik a gépen a játékon kívül 99%.Én is dobnám ki a p...ba(apróra,na jó),ha ez meglenne,sőt a nem éppen korszerű,de még használható gépemből ki is jönne egy konzol...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23) Stauffenberg válasza BeZol (#14) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Azért ahhoz képest, hogy már vagy 55 millió xbox one + ps4 konzolt eladtak (ez is ki tudja mikor hír már), ez a kb. 600ezres csúcs-időszaki konzoljátékos még ha szorozzuk is 2-vel vagy 3-mal, akkor is lópikula..."

Miért is? Aki konzolt vesz, annak okvetlenül meg kell vennie az aktuális Battlefield játékot is?

(#24) BeZol válasza Stauffenberg (#23) üzenetére


BeZol
őstag

100-ból 3 ember. (ha 1,8 millió játékost számolok konzolra)
Nem, dehogy kell megvenni mindenkinek, de egy AAA címnél egy 100ból 10 emberre számítottam volna legalább!

(#25) Mister_X válasza Stauffenberg (#23) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Számoljuk össze, hogy hány PC van piacon, ami képes futtatni a Battlefield 1-et és szorozzunk-osszunk ott is? ;]

Továbbá: aktuális online játékosok száma ≠ eladott példányszám.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26) kolopele


kolopele
nagyúr

Mivel én csak single játékos vagyok, ez a játék erősen felejthető kategória. Annyi ehhez hasonló játék létezik, hogy nem is csoda, ma a multisokat veszik velük inkább célba.

(#27) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ez a BF4-hez képest 60%-al erősebb nyitás PC-n :C .
Bár konzolon a CoD-tól ez messze jár, igaz ők már rejtegetik a számaikat, de jó esetben 500k+ jellemző platformonként még fél évvel a megjelenés után is. Ha esetleg onnan szipkáztak el ennyi játékost, akkor kicsit aggódhatnak az Acitvisionnél. Plusz a Titanfall 2 konzolos értékelők is nagyon jók lettek, a Respawn úgy tűnik tökéletesen reagált a beta alatti siralmakra. Ez az EA FPS-ek éve lehet.

/s

(#28) Dexar007 válasza sagem (#13) üzenetére


Dexar007
veterán

Szerintem az is sokat szamit,hogy kenyerpiriton is elfut. :)

Give me your cum,bull!

(#29) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Nem csodálom h jól megy a bf...a hétvégén sokat jatszottam a cod bétával.fos.egy fostalicska fos.minden tekintetben.gagyi,kicsi és rajzolt pályák,grafika a bf-hez képes nulla.
Persze ez csak a multi részre igaz,a single lehet szebb lesz.De csak a multiplayer részét nézve egy 10es skálán a cod 5,a bf 8.

(#30) sTERNI


sTERNI
senior tag

A No man's sky-t is 200k játszotta induláskor, most 1-2k körül van max.. lehet örülni a számoknak, de majd nézzünk vissza egy-két hónap múlva.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#31) Stauffenberg válasza BeZol (#24) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De az megvan, hogy a hírben olvasható számokat akkor rögzítették, mikor még csak 3 napja volt elérhető a játék?

Lehet itt bármilyen más játékot hozni példának ami már évek óta a piacon van és fillérekért osztja a Valve minden leárazós őrületkor, de ez ilyen almát körtével összehasonlítás. A CSGO nem kap 2 évente folytatást, nem 130 euróba kerül a teljes verzió és nem is ugyanazt a célközönséget akarják megszólítani. A CSGO egy olcsó e-sport játék a Battlefield 1 meg "csak" egy szórakoztató, de drága multis lövölde.

A BF1 számai nagyon jók. A kritikai fogadtatása kiváló (Metacritic 89%/8.0), BF-hez képest nagyon sok a játékos (ha a harmadára esik vissza sem okoz gondot) és jól is fogy. Momentán a toplisták élén áll (és ez még csak a lemezes eladások alapján) és már most túlteljesítette a BF4 vagy a Hardline számait ugyanezen időszakot nézve.

Nem csak az tud siker lenni, hogy 3 nap alatt eladod egy adott platform 10%-nak a játékod.

(#30) sTERNI: A No Man's Sky egy elcseszett játék lett, nem az lett belőle, amit ígértek. A kritikai fogadtatása is rosszul alakult, hamar átment paródiába az egész. Nem igazságos a Battlefield 1-hez hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

(#32) NandoXXL válasza Stauffenberg (#31) üzenetére


NandoXXL
senior tag

BF4-nél ott volt a BF3, Hardline pedig nem igazán BF, ezért nem volt nehéz túlszárnyalni, a konzolok új aranykorában.. Én a régi BF-eket szerettem, de tény hogy full arcade BF1 Cod keverékre van nagyobb igény. BF1 pedig érdekes skin-t választott, a Star Wars után ;] Itt a WW1 hype train is, robog ezerrel, szépen csomagolva, mai full arcade igényekre szabva. Nyilván azoknak van gondja akik a régebbi verziókat szerették, és már nem kapják meg a hardcore szervereket, jobb játékmechanikát stb.. Kár bele menni, sajnáljuk hogy nincs két BF, egy old school hardcore szerverekkel, rombolhatósággal, nagy pályák sok tartalom és egy (Cod utánérzésű) Star Wars, BF1 DLC-ékre bontva a 'népnek'.

[ Szerkesztve ]

(#33) sagem válasza NandoXXL (#32) üzenetére


sagem
addikt

De ebben is van HC mód..custom szerverek hamarosan jönnek, ott pedig lesznek HC illetve egyéb típusok is. A többi meg ízlés kérdése, nekem pl a Bf3 nem nagyon, a 4 meg nagyon nem tetszett, így ez utóbbit már teljesen ki is hagytam, de a Bf1-ben számomra megvan az a régi hangulat, amit az előző részből hiányoltam.
Ez a rész semmivel nem árkádabb, mint a 3-4, ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem most lett ilyen a Bf.
A DLC politika sem most lett ilyen, az is ilyen volt már a 3 évvel ezelőtt megjelent BF4 esetében.

A SW Battlefront emelegetése meg..teljesen más kategóriájú a két játék, tartalmilag is teljesen más, játékmechanikailag is. Ez egy BF folytatás, nem Hardline, nem Battlefront.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#34) Stauffenberg válasza NandoXXL (#32) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Semmivel nem arcade stílusúbb a BF1, mint sok epizódra visszanézve bármelyik másik BF. Amiről te beszélsz, abból a korszakból a BF2 volt az utolsó, ami meg nagyon nem ma volt, nem a BF1 hozta el ezt a "romlást".

Mondjuk én sosem sérelmeztem a Battlefield-ek enyhe irányváltását. Szerintem nem olyan drámai, mint ahogy lefested. A valaha volt legjobb BF szerintem a Bad Company 2 volt (és igen, ott is a Hardcore mód), de a Battlefield 1 is jó úton jár, hogy legyen legalább olyan jó.

Ráadásul ezt a DLC-zést (igaz akkor még lemezen) pont a Battlefield 2 hozta be, de már a legelső BF 1942-nek is voltak kiegészítő lemezei. Már akkor is rühelltem, hogy ha minden pályát és játékmódot birtokolni akartam, akkor még egyszer lehúzták rólam az alapjáték árát (vagy még akár többet is), de hát ez van.

Szerintem meg kevés olyan játék van, ami ennyire ragaszkodik a gyökereihez. A jóhoz és a rosszhoz is.

(#35) Rigormortiis válasza NandoXXL (#32) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hol is kezdjem...

Párszor el lett már mondva, hogy hamarosan érkezni fog hardcore mód a BF1hez, úgyhogy nem kell rikoltozni. Addig legalább pont be lehet tanulni a pályákat.

A jelenlegi dlc-politikát a bf3-ban vezették be. Alapjáték: 10 map (ugye most 'csak' 9 van, de jön még egy ingyenes formában). Premium: 5x4 map, járművek, fegyverek, módok. A 3 óta mindig ezt kapjuk, rohadtul nincs szétvágva a játék. Az meg csak hab a tortán, hogy 1-1 bf map lemodellezett területe szinte akkora mint más játékok komplett multi felhozatala.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#36) Bird válasza .LnB (#21) üzenetére


Bird
addikt

A stílusod valami rééééém irritáló.... :U Kulturáltan látom nem megy. Valakinek más a véleménye rögtön felülsz a magaslóra és onnan osztod az észt. Persze elnézik, mert neked sokkal több jutott, mint nekünk földi halandóknak.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#37) .LnB válasza Bird (#36) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem. Kinek mi jut. Szóval a stílusom változó, ha egészen pontosak akarunk lenni. Azért te se gondolod komolyan, hogy a nap 24 órájában lehet bírni, hogy valaki bunkó, paraszt. Nem. De vannak akivel van a dolgoknak előzménye. Csak abból te lehet kimaradtál.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#38) Mister_X válasza .LnB (#37) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Remélem sejted, hogy felhasználótól függetlenül válaszoltam volna egy "szép-szép, de a Dota2-t nem éri be" kommentre. Hogy erre te hogy válaszoltál, az nem engem minősít, előzmények ide vagy oda.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) .LnB válasza Mister_X (#38) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez egy örök körforgás, most így jött ki. Ez van. Meglepődtél rajta? Tuti nem.
Írtam valamit. Megláttad, már pattant az ér a homlokodon. Mint mindig.
Írtál rá valamit. Megláttam, már pattant az ér a homlokomon. Mint mindig.
Egy bizonyos határt mindig betartunk. Egyikünk se hülye. Még ha a másikról néha ellenkezőjét gondoljuk akkor se. :)
Jó kettőnk közül én vagyok a bunkóbb, nem is tagadom. De ez pillanatnyi állapot csak mindig. Sose foglak komolyabban sértegetni, személyeskedni meg ilyenek. Ha igen, akkor meg úgy is pápá nekem. Azt meg te se akarnád mert unatkoznál, meg én se mert.. csak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) Medocsabi


Medocsabi
addikt

A lényeg hogy ma kisebb-nagyobb megszakitásokkal kijátszottam a játékot.Ez falami fenomenális piramidális k@rvajó volt! :)
Gyönyörű grafika,izgalmas játékmenet,ennél már csak az lett volna jobb ha hosszabb.számomra 10/9.

(#41) he7edik. válasza Medocsabi (#40) üzenetére


he7edik.
addikt

Hány éves vagy? 11? :DD

Égő szöveg a flém vázon

(#42) Medocsabi válasza he7edik. (#41) üzenetére


Medocsabi
addikt

Miért is?

(#43) Medocsabi válasza he7edik. (#41) üzenetére


Medocsabi
addikt

Annyi vér nincs a pucádban h ide irj ne privátban?degenerált idióta.

(#44) he7edik. válasza Medocsabi (#43) üzenetére


he7edik.
addikt

Te tényleg fogyatékos vagy :D
Privit írsz nekem aztán azon hisztizel hogy miért priviben válaszolok?
De ha gondolod szívesen alázlak itt is :K

Égő szöveg a flém vázon

(#45) Medocsabi válasza he7edik. (#44) üzenetére


Medocsabi
addikt

OMG.Nálad hatalmas bajok vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.