Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sunabouzu


Sunabouzu
csendes tag

A csapból is ezek a gyökér tabletek folynak, elég unalmas. Szerintem ezek teljesen használhatatlanok.

Schnauzbart ist horizontale Aufrufezeichen!

(#2) h-yle


h-yle
addikt

Mire ez kijön addigra ezeket simán tudhatja az iPad. A kismillió appról nem is beszélve, amik egyáltalán nem futnak a RIM készülékén. A kedvencem az Acid3 teszt :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) D@niel válasza Sunabouzu (#1) üzenetére


D@niel
addikt

:)

szerintem ezerszer könnyebb egy ilyennel elvégezni a napi teendőket (e-mail, internet, etc.), mint egy smart phone-al.

A BlackBerry flash supportal jön, kiwi vagyok az üzemidőre.
Hands on video
PlayBook demo
PlayBook vs iPad

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Azért még mindig az iPad ha választhatnék, az meg külön tetszik, hogy megint a Flash-el kapálóznak.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#5) D@niel válasza Feruendios (#4) üzenetére


D@niel
addikt

Flashel próbálnak fogást találni a vállalaton, érthető ez. Mondjuk nem lehet rossz net táblán honfoglalózni :P

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6) Phülöp


Phülöp
addikt

napi szinten nyomkodom az ipad-et, nincs vele gond
magamnak azért inkább a rim-et veszem majd
és akkor mellé nem kell okostelefon drágáért, hanem elég egy olyan, ami olcsó, de buta - és legfőképpen gyönyörű

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#7) Inarus válasza Sunabouzu (#1) üzenetére


Inarus
addikt

Még jó, hogy nem mindenki gondolja ezt. :))

(#8) Rickazoid válasza h-yle (#2) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem volt még szerencsém a QNX rendszerekhez, de ahogy olvastam róla, nem ma kezdték a dolgot, elég rugalmas és stabil, szóval lehetnek benne lehetőségek bőven. Ha a RIM a jövőben szélesebb körben alkalmazza és fejleszti, akkor az alkalmazásfejlesztőket megfoghatja és könnyen sikere lehet. További plusz, hogy C/C++ nyelven írhatók a programjai, ha jól értelmeztem.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#9) dfdfdf válasza Inarus (#7) üzenetére


dfdfdf
őstag

Nem mindenki de én is feleslegesnek találom az tableteket.

(#10) talamasca


talamasca
senior tag

Jók ezek a VS összeállítások, de mire ez is kapható lesz, addigra ez lesz a helyes:
RIM PlayBook vs. Apple iPad 2

“Black as midnight on a moonless night.”

(#11) h-yle válasza Rickazoid (#8) üzenetére


h-yle
addikt

Persze, lehetőség az bőven van benne, és a verseny az csak jót tesz, de az a videó kicsit vicces. Egy új tabletnél a minimum, hogy gyorsabb mint az iPad, és van hozzá flash. A kérdés az mit tud (fog tudni) még?

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) svili


svili
tag

Én sem tudom, mire is lehetnek jók ezek a kütyük - az első tablet ami tetszett, az a Galaxy Tab csak ez meg rohadt drága.. Ennyi pénzért már inkább egy komolyabb netbook-ot vennék (pl. Sony Vaio-t).
Az iPad-et igazából még egyik riválisnak sem sikerült igazán megszorongatni - már ami a felhasználói élményt és az alkalmazáskínálatot illeti...

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#13) 33as válasza Sunabouzu (#1) üzenetére


33as
senior tag

"A csapból is ezek a gyökér tablettázógépek folynak, elég unalmas. Szerintem ezek teljesen használhatatlanok."

Jól van ember, megmondtad te is a tutit.....

Próbáltál valaha táblát egyáltalán, nem hiszem de azért jól megmondod ugye? Szánalmas! :U

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#14) joey04


joey04
titán

oldalon görgetés, nagyítás, oldal aljára/tetejére ugrás, könyvjelzők?
ezeket hiányolom a videóból.
flash így még mindig trágyadomb, adidas oldalon meg lehet nézni, hogy kéne mennie ennek az animációnak. amíg csak így képesek megoldani, továbbra sem fog hiányozni. és ez csak egy parányi volt a flashből, jó pár flash tesztet kéne még csinálni. Gondolom milyen eredménnyel zárulna, ha egy ilyen promó videóba is ez volt a maximum amit be tudtak tenni. reszelni kell még ezen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Karma válasza joey04 (#14) üzenetére


Karma
félisten

+1, szépen látszik, hogy milyen tetűlassú még az a primitív átméretezés-animáció is 1:30 környékén. Semmi értelme a Flasht erőltetni, hagyni kéne inkább kihalni a webről.

Az AIR maradhat részemről.

“All nothings are not equal.”

(#16) #71321344


#71321344
törölt tag

Ha ez a videó nem kamu (értsd: nem cache-ből tölti a PlayBook az oldalakat), akkor nagyon jó kis kütyünek néz ki!

joey20: lehet trágya a flash, de ha lesz on-demand opció, akkor nagyon jól tud jönni!

azt mondja már el valaki, aki használ iPadet, hogy azon egy egyszerű .gif szaggat-e? mert az én kis iPod Touch-omon megdöbbentően kifognak..

Karma: lehet hagyni kéne kihalni, de amíg nem hal ki addig is kell valami, ami megjeleníti a dolgokat.

Hang nélkül néztem, úgyhogy nem tudom, hogy elhangzik-e a videóban, de a végén az egy HTML5 összehasonlítás?

[ Szerkesztve ]

(#17) Rickazoid válasza joey04 (#14) üzenetére


Rickazoid
addikt

Azért az, hogy a webfejlesztők nem tudnak programozni és emiatt Flash-t használnak, még nem jelenti azt, hogy szar egy még bőven fejlesztői stádiumban lévő rendszer. Emellett most néztem az oldalt, Firefox alatt csupán a kép felső csíkja látszik, a "Gyorsulj" alatt már nincs semmi a Flash tartalomból, nem jelenik meg, illetve belelóg a semmibe, alul meg hatalmas üres tér. Ez a Flash általában, Windows + IE only, nem mérvadó semmilyen szinten és nem is szükséges egyáltalán. HTML, CSS, PHP, JavaScript, Ajax, újabban HTML5.. mi szükség Flash-re?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#18) joey04 válasza Rickazoid (#17) üzenetére


joey04
titán

még nem jelenti azt, hogy szar egy még bőven fejlesztői stádiumban lévő rendszer.
nem is mondtam ilyet. :)
sőt!
csak ez a flash demonstrálás hülyeség és értelmetlen szerintem. a töltési idő, ha valóban ilyen, az pl lenyűgöző.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Rickazoid válasza joey04 (#18) üzenetére


Rickazoid
addikt

Akkor elnézést, félreértettem valamit.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#20) gerbaudhu


gerbaudhu
tag

Én azon lepődtem meg, hogy a muki az iPad-en minden alkalommal begépelgette a ".com" karaktersorozatot, mikor a szpész mellett dedikált gomb van hozzá... Valszeg azért nem nyomta meg, mert a másikon ezt nem tudta volna csinálni(?), az meg milyen már, hogy használhatóságban járna egy pici pontocska az iPad-nek is egy RIM-fényező videóban... :D:D:D:D

(#21) plus44


plus44
veterán

Nagyon bejön, ára kérdéses.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) Polllen


Polllen
nagyúr

Tetszik :) Sokkal jobban, mint az apple megoldása :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23) skajwa


skajwa
senior tag

Picit odapakolt az iPad-nek :) Bár mire kijön, tényleg a küszöbön a 2. generáció....:S Ha karácsony előtt kiadnák, nagyot ütne!

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#24) D@niel válasza skajwa (#23) üzenetére


D@niel
addikt

Azóta meg ugye kiderült, hogy nem annyira korrekt ezt az össze hasonlítás. Tutti nem lesz kapható még ebben az évben.

Galaxy tabot is csak pár napja lehet kapni hivatalosan.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25) worthless


worthless
tag

poén, hogy amit nem a teszt miatt töltött a végén, azt az ipad hozta be előbb

http://browsehappy.com/

(#26) #16820480 válasza D@niel (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk akár kijön addig az ipad2 akár nem, ez akkor is lesz amiben jobb lesz annál is. a QNX és a BB biztonsági megoldásainak közelébe nem tud érni az apple, nem véletlen, hogy ki akarták őket tiltani az arabok meg az indiaiak, mert nem törhető/lehallgatható csak úgy a kommunikációt és a rendszer. ezért lesz ez valószínűleg elsődleges üzleti tablet, és gyanítom, hogy az egyéb komoly hivatalok (nemzetbiztonsági például, de hasonlóan megbízható és nagy felelősséggel járó helyek is) inkább majd a playbook-ot választják majd, akármennyire magnificent is lesz a következő ipad.

(#27) majom2 válasza #16820480 (#26) üzenetére


majom2
senior tag

hogyhogy nem lehallgatható egy bb?

(#28) D@niel válasza #16820480 (#26) üzenetére


D@niel
addikt

komoly hivatalok (nemzetbiztonsági például, de hasonlóan megbízható és nagy felelősséggel járó helyek is) inkább majd a playbook-ot választják majd, akármennyire magnificent is lesz a következő ipad.

+1

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#29) #16820480 válasza majom2 (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom pontosan hogy oldják meg, de nem hangátvitelre gondolok, hanem adatra. ami a BB szerveren megy át, azt úgy néz ki, hogy nem tudják út közben megcsapolni, tehát olyasmi az egész, mint egy vpn kapcsolat.
gondolom ezért kellett magát az anyacéget fenyegetni, mert az adott országokban a távközlési cégeket nyilván rá tudták volna venni, hogy figyeljék a telefonok adatforgalmát, de ebből arra következtetek, hogy ez nem lehetséges, vagy nagyon nehezen elérhető a technológia hozzá.

(#30) Polllen válasza #16820480 (#29) üzenetére


Polllen
nagyúr

Korábban volt belőle, hogy talán a németeknél nem szívesen látják a BB termékeit a hivatalokban, pontosan a lehallgathatatlansága miatt...(vagyis nem tudják a saját dolgozóikat monitorozni...) :)

Amúgy sztem teljesen egyértelmű, hogy a playbook meg az ipad más igényeket céloz meg...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#31) Phülöp válasza #16820480 (#29) üzenetére


Phülöp
addikt

bog szépen összeszedte a múltkor

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.