Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KYZRR


KYZRR
őstag

i7 ellen semmi? :/
Azé' egy kicsit durva az a levonó hogy: "Quad Core AMD & Dual Radeon Graphics" :)

You can only die once, make sure it is worth it...

(#2) Coccer válasza KYZRR (#1) üzenetére


Coccer
tag

Ott van a dián....

I5 / I7 ellen az A8-as APU-k szállnak harcba! Csak az AMD a 600 dolláros ársávra helyezi a nagyobb hangsúlyt, nyilván ez a szegmens fogy jobban...

(#3) KYZRR válasza Coccer (#2) üzenetére


KYZRR
őstag

Jaa... szóval az AMD egy kicsit erősebb cpu-t ad ellenfélnek a i3 ellen a 600$-es árszegmenseben, mert egy kicsit feljebb van :DDD Értem ..

You can only die once, make sure it is worth it...

(#4) atti_2010 válasza KYZRR (#1) üzenetére


atti_2010
nagyúr

A8-as APU-k de különben sem azon van a hangsúly mert abból keveset lehet eladni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#5) Senki9876


Senki9876
tag

Holvannak már? Venni akarom már ezeket a procikat :O ;]

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#6) Coccer válasza KYZRR (#3) üzenetére


Coccer
tag

Az én értelmezésemben:

399$-499$ = Core i3 alacsonyabb frekis változatok / A4 APU
499$-599$ = Core i3 magasabb frekis változatok és I5 alacsonyabb / A6 APU
699$- = Core i5 és Core I7 / A8 APU

Nekem ez jött le... :R

[ Szerkesztve ]

(#7) S-eye válasza Senki9876 (#5) üzenetére


S-eye
senior tag

Bizony én is! :K A8-ast vagy A6-ost.

(#8) Coccer válasza atti_2010 (#4) üzenetére


Coccer
tag

+1 megerősítés! Köszi. :R

Ezekszerint jó a dia-leolvasó képességem... :))

(#9) vinibali


vinibali
őstag

elég erősen hangzik ez a 10órás terheletlen A8 APU-s készenlét :Y

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#10) ddekany


ddekany
veterán

Brazos az SB Pentium-ok ellen? Nem kicsit nevetséges...

(#11) aginor válasza KYZRR (#1) üzenetére


aginor
addikt

Mi az a levonó?
Borsodi vagy öreg? ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#12) acsa77


acsa77
tag

Lássunk végre számokat! Tudom, hogy a marketing ezt a csepegtetést kívánja, de már hátam közepére kívánom.

Aztán a számozás pedig megint titkosírás - nem lehet elkerülni laikusként sem a hosszas fejtegetést. Nincs semmi fantáziájuk a marketingeseknek? Persze, tudom, hogy az itteni közönségnek tök mindegy, de aki 3 évente egyszer foglalkozik vele, mert épp új gépet vesz? Saját magával szúr ki az AMD, mert többször vásárolnak tévesen. Ebben legalább jobb lehetne az Intelnél, nem kerül sok pénzbe.

(#13) vinibali válasza ddekany (#10) üzenetére


vinibali
őstag

a fusion hangsúlya továbbra is a saját APUban rejlő multimédiás lehetőségekben van. ha csak IGP-t veszünk figyelemben, talán meg feljebb is rakhatták volna... :R

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#14) Móci


Móci
addikt

Ne a képeket gyártsák ilyen lelkesedéssel, hanem a procikat/lapokat...
Bakker.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) KYZRR válasza aginor (#11) üzenetére


KYZRR
őstag

Matrica :DDD
Eleki vagyok és még öreg se :P ;] :DDD

You can only die once, make sure it is worth it...

(#16) lezso6 válasza Móci (#14) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valahogy el kell adni...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17) Coccer válasza KYZRR (#15) üzenetére


Coccer
tag

:DD

Párom is mindig ezt mondja matrica helyett... néha jókat derülök a szóhasználatain! :)

Nem eleki ugyan, hanem hortobágyi, de ott is ezt használják a matricára.

(#18) Móci válasza lezso6 (#16) üzenetére


Móci
addikt

Értem én, csak lesz- izé nem bírok már várni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) Dolby


Dolby
senior tag

Azért le a kalappal a marketingesek előtt. Ez külön tudomány ám, ennyire elhúzni a témát, semmit sem mondani mégis címlapon szerepeltetni a cég nevét. Fizetés emelést nekik!

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#20) KYZRR válasza Coccer (#17) üzenetére


KYZRR
őstag

Én is a matricát szoktam használni, csak most valamiért jobban esett leírni a levonót ;] :DDD

You can only die once, make sure it is worth it...

(#21) lezso6 válasza Móci (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én bírok, mert annak ellenére, hogy AMD párti vagyok, muszáj intel + nvidiában gondolkodnom, mert a normális üzleti notikban szinte csak ez van. De azért reménykedem benne, hogy a jövőben az AMD összeszedi magát és szerelnek vele is jó notikat.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) Móci válasza lezso6 (#21) üzenetére


Móci
addikt

Én inkább az asztali vonalon mozgok, de jah, nagyon jó lenne, ha most villantana egy nagyot az AMD. Pláne egy jó árral megtámogatva.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) Coccer válasza KYZRR (#20) üzenetére


Coccer
tag

Akkor egészségedre, ha már jobban esett... :DDD

Szép is a magyar nyelv, hát használjuk ki! :))

(#24) Coccer válasza lezso6 (#21) üzenetére


Coccer
tag

Hmm... én még az Intel + Nvidia dominanica ellenére sem gondolkodom bennük. Barátnak is azt javasoltam a hetekben, hogy várjon a lapos vásárlással, mert most valami nagy dolog történhet! :B Ha nem jön be, marad az általad említett kombináció.

Azért - ha igazak az előzetes videók, spec.-ek, stb. - egy A8-as APU dual graphics-al dobbanthat akkorát, hogy szvsz. minden igényt kielégítsen a lapos garanciaidejének (2-3 év) lejártáig és akár még tovább. Legyen az munka, játék, átlag felhasználás.

Mind1, minden napra új infó, új remény... a türelem tornaterem!

(#25) danih


danih
addikt

Csak jönnének már a cuccok...
Komolyan mondom, azért nem dobbantottam SB-re, mert várok az új AMD platformra, de kezd elegem lenni :(

(#26) Angel1981 válasza Móci (#18) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem is egyre nehezebb... :)

(#27) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ja, inkább szépen csendben adják ki a termékeket, mert a diák viccesek. Legalábbis eddig a teljesítmény közel sem a diák szerint alakult.

(#28) ddekany válasza vinibali (#13) üzenetére


ddekany
veterán

"Rendes" (nem flash-es mütyür) játéktól eltekintve bőven elég az SB-be integrált GPU-is, a Brazos-é meg még mindig kevés mainsteram (nem GOG stb) játékra. A Brazos E-xxx kb. a kétmagos Atom + Ion-al egy kategória. Magyarul mégis csak egy netbook-os cucc, akkor is ha notebook-ot írat rájuk az AMD. Jó, tudom, OpenCL stb, de ezeknek még jó pár évig közel 0 lesz a jelentősége az átlag felhasználó számára, márpedig nekik szólna ez a kategória... (Hasonlóan nincs értelme megkeresni azt a pár játékot, ami SB-vel még nem de E-350 már pont fut, mert akkor tömegigényről szó nincs, ez alapján nehogy már feljebb sorolják egy ilyen ábrán.)

[ Szerkesztve ]

(#29) Oliverda válasza antikomcsi (#27) üzenetére


Oliverda
félisten

Miről maradtunk le? Van már Sabine vs. mobil SB teszt?

A diák pedig a launch-ra készültek (ahogy rájuk is van írva), csak szokás szerint valaki "véletlenül" felrakta őket egy oldalra.

(#10) ddekany: Van/lesz mobil SB Pentium?

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#30) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Most vajh mily szankciók lépne életbe a kékek részéről azon cégek ellen, akik AMD APU-s terméket merészelnek majdan árulni - s netán nem csak az ótvar kategóriában, ahogy az eddig "szokás" volt az AMD-l művelni? Pláne, ha a pénzügyi kimutatásokból ismét(?) kiderül, hogy esetlegesen mind a cég, mind a vásárlók jobban járnának a piroskás ügyleten...

Ugyan volt még némi technológiai lemaradása a vörösöknek, de az otthoni, 220V-ról üzemeltetett tucatgépek tulajdonosait ez érdekli a legkevésbé, még ha kicsit vastagabb és nehezebb is a hűtés miatt a gépük, de kinyitják és uú használják,mint a Nagy Kék Testvéres - kissé drágább - masinákat. (A többórás mobilitás - a már használható teljesítményszint mellett (CPU+GPU) - eddig is a megfizethetetlen kategóriájába esett legtöbbször, mindkét oldalon, de talán majd most sikerül az áttörés ezen a fonton is.)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#31) Mercutio_ válasza Coccer (#17) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, hardú-bihari style :K :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#32) atti_2010 válasza Kotomicuki (#30) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Eddig is az volt hogy akik kék cuccokat árulnak olcsóbban juthatnak alkatrészhez ezt lehet most is meglepik, a bünti így is eltörpül a bevétel mellett.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#33) S-eye válasza Mercutio_ (#31) üzenetére


S-eye
senior tag

Kárpátalján is levonó :)

(#34) aginor válasza KYZRR (#15) üzenetére


aginor
addikt

Tudom, hogy matrica, de eddig csak Borsodban halottam ezt a kifejezést. ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#35) antikomcsi válasza Oliverda (#29) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy lemaradtál valamiről.

Én csak azt mondtam, hogy a diáknak nem kell hinni.

(#41) kukif


kukif
csendes tag

Tiszta Audi BMW számozás:)

(#43) Oliverda válasza antikomcsi (#35) üzenetére


Oliverda
félisten

'Legalábbis eddig a teljesítmény közel sem a diák szerint alakult."

Mit értesz teljesítmény alatt? Az x86-os, a GPU vagy az elektromos teljesítményre gondolsz? Mert a "teljesítmény" mint olyan, elég tág fogalom már egy ilyen egybeintegrált lapka esetében. :P Sőt, arról sem szól a fáma, hogy mi alapján rangsorolják be a processzorokat. Amúgy nem nehéz olyan appot találni ami alatt jobb számítási teljesítményt nyújt egy E-350 mint mondjuk egy Pentium U5600.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49) csongi


csongi
veterán

Hmm..... nah és akkor mit fog teljesíteni a buldozer? Tesztet, akarok!!!:) Lássuk végre a valóságot! :) Már szét vet a türelmetlenség. :)

(#50) caizzz válasza lezso6 (#21) üzenetére


caizzz
aktív tag

en lehet benevezek egy llanos dv6ra. bar az multimedia inkabb, nem uzleti.

amugy minek neked uzleti, 200 forintot nem biznek rad!! :DDDD

marakujás kőbányai

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.