Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

RE, RE2, RE0 HD Remastered... mi jöhet még eztán? :Y

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ennek mindig ilyen gyatra élményromboló volt az irányítása?! :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Előrendelve, január 22-én jön dobozosan PS4-re (is) az ez év januárjában kiadott Resident Evil Remastereddel egy korongon, kötelező vétel :)

A digitális változat kicsit később fog megjelenni :)

Resi 2 is jön elvileg, nagyon remélem, hogy még a 3. részt is kiadják és akkor lesz teljes az öröm :))

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) wesker24 válasza AxBattler (#1) üzenetére


wesker24
senior tag

Jöhetne akkor már a Resident Evil 3 Nemesis HD is és akkor lenne teljes a Resident Evil széria :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#5) Sirandrish válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyira nem gáz az. Bár ha már videót dobnak ki akkor adhatták volna olyan ember kezébe is a controllert aki tudja hogy mi az.

Engem inkább a lépcsők és az ajtók zavarnak. Tudom én hogy a régi Resik akkor töltöttek meg mittomén, de ma már erre azért nem lenne szükség.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) james001 válasza AxBattler (#1) üzenetére


james001
veterán

A 2-ből remake jön,azért az nem ugyanaz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Na iiiigen, ennek van hangulata. :C

(#8) exec79 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


exec79
tag

a resi 1 HD-hez van ilyen "no door" mod

(#9) Sirandrish válasza exec79 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az kell is, őszintén mondom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) MK VII válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


MK VII
veterán

Épp ezen akadtam fenn én is.
Kiábrándító ez a nézet és ez az irányítás..

(#11) Sirandrish válasza MK VII (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Érdekes mert aki meg annak idején játszott ezekkel, azok meg PONT ezt várták. Ezt sírták vissza a 4 és az 5 után. Ennyit számít egy generáció :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) MK VII válasza Sirandrish (#11) üzenetére


MK VII
veterán

Mármint milyen generáció számít ennyit? :)
Nekem még a DOS 6.22 volt a tananyag az iskolában... Nem az életkorral van itt a gond nálam.. Sosem csíptem az ilyen irányítású játékokat úgyhogy nagyon valószínű, hogy bennem van a hiba. :)

(#13) Sirandrish válasza MK VII (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor nem tudom. Rengeteg régi Residentes visszasírta ezeket a játékokat.
Rögzített kamera, és a hozzá tartozó irányítás. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) MK VII válasza Sirandrish (#13) üzenetére


MK VII
veterán

Ízlések és pofonok :P

(#15) Sirandrish válasza MK VII (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

EZ így van..a régi Residenteket én is csak 4-6 évvel megjelenésük után tudtam értékelni.Eleinte nagyon nem tetszettek :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Scholes9 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én beszerzem mindet PS4-re. Zero és az első 3 rész. Polcon a helyük:) Remélem jön a 3. is bár sztem tuti :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) Skillet válasza Scholes9 (#16) üzenetére


Skillet
addikt

imádtam. egyik legnagyobb volt, alig várom. de a gamecube-ot már eladtam. elvileg január közepe környékén jelenik meg?
utána még a 2. lesz nagy durranás. remélhetőleg a 3-at is bejelentik... és bár a code veronica a 2. és 3. részeknél fejlettebb grafikával rendelkezett, meg ott már néhol követte a kamera az emberünket, de azért ha kiadnák egy ilyen (zero hd remaster) grafikával... hááát. nekem teljesen lenne a repertoár.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.